K: Kopeerimine

Tehnilised probleemid, küsimused ja lahendused.

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
Siim
Postitusi: 686
Liitunud: 16.12.2004 18:43
Asukoht: Pärnu

K: Kopeerimine

Postitus Postitas Siim »

Selline küsimus, et kus kohas annab chipe/kive kompeerida? Konkreetse asutuse nime oleks vaja.

Ette tänades
Kuuno
Postitusi: 1750
Liitunud: 29.11.2004 10:24
Asukoht: tallinn, kopli

Postitus Postitas Kuuno »

es-tuning
kotkas
Postitusi: 12
Liitunud: 29.12.2004 3:07
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas kotkas »

kui ma ei eksi, siis kivide kirjutamine käib tavaliste programmaatoritega. Selliseid peaks idee kohaselt olema näiteks TTÜ's ja nii mõneski tehnikakoolis veel. Uuri asja, tahaks isegi teada, kui palju selle pealtnäha lihtsa asja oma hind on. Kivi toorik ei peaks idee järgi suurt midagi maksma.
Hylas

Postitus Postitas Hylas »

kotkas kirjutas:kui ma ei eksi, siis kivide kirjutamine käib tavaliste programmaatoritega. Selliseid peaks idee kohaselt olema näiteks TTÜ's ja nii mõneski tehnikakoolis veel. Uuri asja, tahaks isegi teada, kui palju selle pealtnäha lihtsa asja oma hind on. Kivi toorik ei peaks idee järgi suurt midagi maksma.
mida sa mõtled omahinna all ?
korralik programaator hakkab hinnast 45K ja ülespoole
lisaks veel muud seadmed (adaptorid eri kivitüübi jaoks jne) , know-how jne jne seda hinda isegi ei julge kokku arvutada
kivi kui selline on tõesti kulumaterjal nagu ka kontoripaber ja kohvipakk näiteks.
kotkas
Postitusi: 12
Liitunud: 29.12.2004 3:07
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas kotkas »

Tegelikult maksab põrandalihvimismasin ka 65000.- poes, aga tööriistarent küsib 300.- ööpäevas ;) Ei usu, et kirjutamis teenus maksab palju. Aga ma ei tea ka asjast midagi eriti ja niisama pakun. Kas sa siis tead palju see maksab?
Silwer
Postitusi: 664
Liitunud: 09.12.2004 20:12

Postitus Postitas Silwer »

Saada kivi markeering ja saadan pakkumise.
BMW 325i E30 2,8L stroker & BMW 328iA E36 Touring
Vasta