Liimirada Hapsalusse...

Kõik muu mis mujale ei sobi !

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
Kasutaja avatar
Markel
Postitusi: 132
Liitunud: 28.08.2006 11:37
Kontakt:

Liimirada Hapsalusse...

Postitus Postitas Markel »

Tere,

oleks huvitataud teada saama, palju võistlejaid ja kaasaelajaid on nõus panema omast taskust miskit 300-400.- EEK, et värskendada ja pikendada Haapsalu raja liimitud osa.

Kuna me eelmine nv saime ise kogemuse liimi maha kandmisel Leedus, siis sai osade võistlejatega räägitud ja nõustutud, et võtame selle ette. Leedus oli tegemist veel asfaldirajaga, kuid selle omadused paranesid reaalselt peale liimi maha kandmist. Seega loodaks Haapsalus veelgi paremat efekti.

Lätis on olemas 1 tünn (30 gallonit/114 liitrit) VP Racing Track Bite liimi, mis maksab Tallinnasse toimetatult 8500.-EEK Sellest peaks jaguma u 60 m katmiseks.
Programm oleks järgmine: 2-3 päeva enne võistlust u 100m harjata ja esimene kiht liimi maha(u 60m peaks jaguma), et jõuaks korralikult hanguda. Ja seejärel juba treeningsõidud, peale mida kannaks ööseks uuesti peale, et siduda maha jäänud rehvi veelgi.

Selleks on vaja:

2-3 harja - 1 olemas
2-3 vabatahtlikku harjajat - 1 olemas
aiapritsi- uus või kellegi vana,kuna see on vist peale liimimist omadega otsas
Liimi - Lätis olemas, mulle broneeritud
Transporti Haapsallu - olemas

Liimi väljaostmise võtan enda kanda ja samuti transpordi. Vaja oleks paari inimest veel ja harjasid ja pritsi.

Kui tuleb rohkem inimesi, siis jagame 8500 täpselt osalejate vahel ja panus võib ka väiksem tulla.

Palun lisada oma nimi TQHQ keskonnas vastavasse teemasse või saata mulle e-mail kui teil pole tqhq kontot!
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=27631

Ette tänades,

Markel
521 5678
markel[at]baltifiltrid.ee
Supra MKIV 3.0T 1000+HP 9.2@256 - SOLD
Galant VR4 TT 2001 12.7@180- SOLD
Efini RX-7 RZII 435HP 1994 LHD
JANN
Postitusi: 74
Liitunud: 08.12.2007 0:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas JANN »

:roll: Ma juba nägin seda tünni....Aga mul niii aeglane auto Teie kõrval et ei saa lihtsa asfaldigi peal ratast ringi :roll:
olev125
Postitusi: 1
Liitunud: 14.02.2008 22:40
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas olev125 »

JANN kirjutas::roll: Ma juba nägin seda tünni....Aga mul niii aeglane auto Teie kõrval et ei saa lihtsa asfaldigi peal ratast ringi :roll:

ega see takistusex ple et üritust toetada ju :-D
_siim_
Postitusi: 415
Liitunud: 21.01.2008 15:16
Asukoht: Helsinki

Postitus Postitas _siim_ »

FROM TQHQ--->
üleskutse pole just palju tagasisidet toonud, seega kas äkki keegi uuriks kasvõi soome tuttavatelt vanu drag rehve?

Või võiks ka rinka slikki sinna kanda?

Kisub kiireks juba sellega!!!
MeelisV
Postitusi: 64
Liitunud: 31.12.2006 14:12

Postitus Postitas MeelisV »

Järjekordne update!

27.07.2008 on rada broneeritud liimimiseks ja rehvi maha kandmiseks!

Ootaks siis väikest seltskonda inimesi lisaks appi, et harjata ja abistada rehvi maha kandmisel ja seonduvatel töödel.

Oleks väga hea, kui saaks kaasa võetud harjasid, millega puhastada rada enne rehvi maha kandmist.

Transpordi poole lahendas ära Levo, kelle firmast FTM Vara tuleb kohale veokas, millel piisavalt jõudu, et vedada rehvikandmis platvormi ja ruumi, et kogu kaadervärk kohale tuua.

Rehvikandmisplatvormi tegime ise-Balti-Filtrid OÜ ja Hooldusgrupp OÜ jõudude ja kuludega.

Liimi eest oleme tänu võlgu Erkki Engineering´uga seotud inimestele ja kõikidele sõitjatele/huvilistele, kes esimeses postituses kirjas.

Rehvid pärinevad Erki Sport hallatavalt audru ringrajalt ja Andruse "erakogust". Kokku u 100 rinkarehvi + lisaks Erkki drag slikid ja veel mõned head inimesed, kes drag slikke pakkunud.

Palun seda postitust mitte reklaamina võtta vaid need on toetajad, kes asja suurima huvi või panusega ajavad.

Kohtumiseni Haapsalus 27.07.
Kellaaeg täpsustub reedeks, siis kui Levoga kokku lepitud, millal Tallinnast liikuma hakatakse.

Markel
521 5678
GSI
Postitusi: 135
Liitunud: 03.02.2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas GSI »

GSI
Postitusi: 135
Liitunud: 03.02.2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas GSI »

tonny
Postitusi: 51
Liitunud: 23.09.2007 10:47
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas tonny »

Vasta