1. leht 1-st

Turbode jahutus

Postitatud: 10.11.2008 23:21
Postitas dizze
Tervist!

Ei ole leidnud teemat kus on ära öeldud mis marki autodel on õhkjahutusega turbod kui ka vesijahutusega.
Endal oleks vaja teada saada mõne õhkjuhutusega turbo kohta.
Ehk mis autodel on õhkjahutusega turbo hea oleks 88+ aasta.

Postitatud: 10.11.2008 23:26
Postitas Ragnar
Ma arvan, et sa ei leidnud sellist teemat kuna sellist asja lihtsalt ei eksisteeri. Osad turbod on vesijahutusega ja siis on lihtsalt õlitusega ilma vesijahutuseta turbod.

Postitatud: 10.11.2008 23:47
Postitas dizze
Ragnar kirjutas:Ma arvan, et sa ei leidnud sellist teemat kuna sellist asja lihtsalt ei eksisteeri. Osad turbod on vesijahutusega ja siis on lihtsalt õlitusega ilma vesijahutuseta turbod.
Sorry, my bad.

Aga siis küsiks õlijuhatuse kohta, mis autodel on ainult õliga jahutusega turbod.

Postitatud: 11.11.2008 0:16
Postitas puna
Enamusel siiski ainult õli jahutus.

Postitatud: 11.11.2008 0:54
Postitas dizze
puna kirjutas:Enamusel siiski ainult õli jahutus.
Oleks vaja teada saada kindlaid marke, siis saan lasta otsida ladudest.

Postitatud: 11.11.2008 1:10
Postitas TevoDekk
Neid õlijahutusega turbosi oleks ilmselt niipalju, et sellest foorumist tuleks puudu.Loe PALUN foorumit.
:help

Postitatud: 11.11.2008 7:54
Postitas Aigo
kavatsed muidu mingi auto originaal turbot peale ehitada või miskit???

Postitatud: 11.11.2008 11:07
Postitas puna
Loe siin foorumis ja saad ka omad vastused.

Postitatud: 11.11.2008 12:59
Postitas jeff01
Tean mõnd autot millel töötab peal ka vesijahutusega turbo ilma, et se ühendatud oleks. Kuna olen näinud ka vaid õlijahutusega turbo südamikku, millel vee augud tehasest punnidega suletud......selle järgi võiks nagu arvata et südamik on samasugune ja kestavad ka vesijahutuseta (Õli peab muidugi kvaliteetne olema ja seda peab 2x tihemini vahetama)
Täielikule tõele ei pretendeeri ja siiski võib olla südamikel siseseid erinevusi aga lihtsalt mainisin et on kasutatud neid ka ilma vee torudeta.