1. leht 1-st
Õhuvoolikud
Postitatud: 27.10.2014 1:50
Postitas Bruntsik
Tere, olen selles asjas alles algaja ja sai väike projekt ette võetud. Kas võib olla turbost külma õhu viimine mootorisse voolikutega või peab olema torudega?
Re: Õhuvoolikud
Postitatud: 27.10.2014 19:53
Postitas murjam
Mis Sa täpselt voolikute all silmas pead? Kui tugevad on lõdvikud, mis läbi ei rõhule järgi ei anna ning kenasti toestatud, pole ilmselt probleemi. Siiski tundub just konkreetsuse ja fikseerimise mõttes pikemaid vahemaid metallist toruga katta.
Re: Õhuvoolikud
Postitatud: 27.10.2014 22:52
Postitas mitsu_manic
Kui kasutad kasutatuid turboauto lõdvikuid, mis ühel või teisel autol on olnud originaalis, siis neid võid vabalt kasutada. Paljudel on ikkagi tehasest lõdvikud ning rõhk juba nendes 1-1.5 bari. Seega ei näe põhjust, miks lõdvik on kehvem kui toru.
Aga kui sa aiatoodete poodi ära eksisid ja sealt voolikuid otsid, siis tule sealt poest sama kiirelt välja kui sinna sisenesid :P
Re: Õhuvoolikud
Postitatud: 28.10.2014 0:11
Postitas Bruntsik
Suured tänud, sain targemaks.