Plokikaas

Tehnilised probleemid, küsimused ja lahendused.

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
maario123
Postitusi: 491
Liitunud: 06.02.2009 12:31
Asukoht: Tallinn

Plokikaas

Postitus Postitas maario123 »

Oskate äkki soovitada head kvaliteetset kohta kus kaant lihvida ja hoonida (oli vist õige väljend ) klappide järgi...Ma kuskilt nagu mäletan ,et sikupilli keskuse taga pidi olema miski hea koht..täna käisin vaatamas aga ei leidnud..ja mis see asi mulle siis kompunnina maksma võib minna..survestamine,lihvimine ja nn. hoonimine..kuskil 2000+ klapid+tihendite komplekt.?
Jaan
Postitusi: 644
Liitunud: 21.04.2006 18:45
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Jaan »

No kindlasti me siin kohvipaksu pealt vaatame mis sul see maksma võib minna :roll:
4 klapilisel arvesta kilo silinder siis ei peta ennast, 2. klapilise puhul arvesta kusagil 700 kulliga. Sikupilli Prisma juurest keerad sisse, sõidad kuni Katusepapi tänavani, sealt keerad vasakule ja mingi 200m pärast vasakut kätt jääb territoorium kus mingid bussid ja suurem kola seisab. Sealt sisse ja jälle vasakut kätt jäävad suured uksed, sealt poed läbi väikese ukse tuppa. Mingi mootorite remondi väikene silt oli ka kusagil seina, akna või ukse peal, täpselt ei mäleta. Ennelõunasel ajal on tüübil vanamees seal kohal, kes plokke lihvib\hoonib, poiss ise tuleb mingi alates kella kahest kõige varem. Hinda ta tavaliselt ei ütle ette, ma 3 kaant teha lasknud, summa üteldakse lõpus :) Zenja 56906246. Endal lihtsam kui vene keelt tonksad. Rohkem ei oska aidata. A seda oskan ka selgitada, et silindreid hoonitakse, klappe sooveldatakse.
Kasutaja avatar
TURBOLOVER
Postitusi: 483
Liitunud: 09.09.2008 10:07
Asukoht: Mulgila ja Tallinn

Postitus Postitas TURBOLOVER »

ma lasin lihvida kaant kaas läks 400.-
hiljem avastasin pe@£$e läinud töö
Kaanes oli micro mõra!
Jaan
Postitusi: 644
Liitunud: 21.04.2006 18:45
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Jaan »

Sorry siis mõistsin valesti küsimust. Hiljuti oli lihvimise puhul hind 500 eek tasapind. Klapi sooveldamist sedasi ei oska ütelda, ma olen täis paketi võtnud.
traktorist
Postitusi: 79
Liitunud: 11.06.2008 18:10
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas traktorist »

mäealuse tänaval top partsi vastas on selline vend nagu jaan kirs,ta teeb väga head tööd,mul on kõikide autode asjad seal tehtud,kaane lihv on minuarust 300.- seal. nad survestavad ära pea kui mainida et vaataks äkki.
www.janimet.ee
sky is the limit
valdz
Postitusi: 218
Liitunud: 19.01.2005 15:16
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Postitus Postitas valdz »

Mina soovitan Windorfi minna, asub Suur-Sõjamäe 36 (Kui ülemiste poolt minna siis paremat kätt mingi Citroen'i müüja taga). Seal eesti parim aparatuur, ning ka tegija.

Soovitan küll ette helistada: 5018529
[url=http://www.kopikasracing.ee/]Kopikas Racing[/url]
Kasutaja avatar
Raceboy
Postitusi: 2243
Liitunud: 27.02.2005 13:58
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Raceboy »

TURBOLOVER kirjutas:ma lasin lihvida kaant kaas läks 400.-
hiljem avastasin pe@£$e läinud töö
Kaanes oli micro mõra!
Ja huvitav, millest tekis sul arvamus, et see lihvimise süü oli? Enamasti kaane mikropragusid enne ei näegi, kui kaane pind sile on.

Isiklikult olen lasknud kõik tööd Detjonõševil teha ja siina tippkvaliteet ning raha summa jääb mõistlikkuse piiresse.
http://www.facebook.com/vemsporsche" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.porsche-foorum.org" onclick="window.open(this.href);return false;
maario123
Postitusi: 491
Liitunud: 06.02.2009 12:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas maario123 »

nojah sellejaoks ongi ju survestamine ,et avastada neid mikromõrasid? On mul õigus?
Vasta