Palun meesvastajate abi lõputöös + Apollo 20€ kinkeka loos

Kõik muu mis mujale ei sobi !

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
kenelipohlak
Postitusi: 1
Liitunud: 15.03.2023 19:37

Palun meesvastajate abi lõputöös + Apollo 20€ kinkeka loos

Postitus Postitas kenelipohlak »

Tere!

Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna III kursuse tudeng ja käesoleval kevadel kirjutan lõputööd teemal "Tarbija vaenulikkus Venemaa vastu Ukrainas toimuva sõjategevuse tõttu". Uuringu eesmärgiks on välja selgitada tarbijate vaenulikkus Venemaa suhtes Ukrainas toimuva sõjategevuse näitel Eesti turul.

Sellega seoses palun meesvastajate abi järgnevale küsimustikule vastamisel - https://forms.gle/vXgrGpkhpdJ8G8Cc7. Naised on väga aktiivsed olnud ja nemad isegi enam vastama ei pea.

Küsitlusele vastamine võtab aega maksimaalselt 5-10 minutit. Kõik antavad vastused on konfidentsiaalsed ja kasutan neid vaid selle uuringu raames.

Kõigi vastajate vahel loosin (osalemine on vabatahtlik) välja 20€ Apollo kinkekaardi.

Suurimad tänusõnad

Keneli

PS! Küsimustikus esitatavad väited tulenevad Kleini, Ettensoni ja Morrise (1998) väljatöötatud uuringust. Väited on vaid käesoleva uurimuse eesmärgi põhiselt kohandatud (st algses uurimuses oli vaenuobjektiks Jaapan, mis on asendatud siis käesolevas uuringus Venemaaga) ja tõlgitud inglise keelest eesti keelde. Küsitluse eesmärgiks ei ole vaenu õhutada, vaid välja selgitada, kas tarbija vaenulikkus Venemaa suhtes Ukrainas toimuva sõjategevuse näitel esineb või mitte.
Vasta