29.01.22 Rae valla autoorienteerumine – Nutikalt liikvel

Klubi üritused, ametlikud võistlused ja igasugused muud autodega seonduvad üritused.

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
Minister
Postitusi: 277
Liitunud: 24.01.2012 8:02

29.01.22 Rae valla autoorienteerumine – Nutikalt liikvel

Postitus Postitas Minister »

Seiklusministeerium koostöös Rae Noortekeskusega korraldab ka sel aastal kontaktivaba autoseikluse Rae vallas, mis leiab aset 29. jaanuaril.

Seikluse starti pääseb 50 kiiremat registeerunud tiimi ja seiklus avaneb laupäeval 29. jaanuaril kell 10.00. Kella 10-st saavad osalejad registreerimisel kasutatud e-mailile kaardilingid ja siis võib ka kohe rajale minna. Iga tiimi jaoks on olemas ka paberkaardid A3 formaadis ja neid saab alates kella 10-st aadressilt Krati Tee 2, Rae Vald (Spot of Tallinna III korrus- noortekeskuse uks). Kaardile järgi minnes palun hoida distantsi ja kanda maski. Kaarte saab noortekeskusest kuni kella 15.00-ni.

Sel aastal läheb aeg kõigi tiimide jaoks käima kell 10.00 ja rada on avatud kuni 16.00-ni. Eraldi starti vajutama ei pea.

Seiklusrada kulgeb Rae valla teedel ja punkte on rajal 40. Punktide läbimise järjekord on vaba ja kõigi punktide väärtus on 5 punkti. Vale vastus võrdub punktiväärtus miinusmärgiga.

Seikluse stardi- ja finishi koha võib iga tiim ise valida. Tiimi peale oleks vaja ühte täisakuga nutitelefoni. Sobib nii Android telefon kui ka Iphone. Kella 10-st läheb kõigi tiimide aeg käima ja alles siis näed küsimusi kontrollpunkti kohta ja kolme vastusevarianti. Üks variant on õige.

Seikluskaarte on 1 ja see on A3 formaadis.

Seikluse läbimiseks on aega kuni 6 tundi(10.00-16.00). Seiklus sulgub kõigi osalejate jaoks kell 16.00. Seikluse pingerida on sümboolne ja esikolmikule auhindu ei jagata. Auhinnad loositakse välja kõigi osalejate vahel!

Info ja registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/nutikalt22

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Vasta