Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 20:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ECUMASTER tooted
PostitusPostitatud: 22.11.2014 13:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Pakume Ecumaster tooteid. Tootevalikus näiteks väga soodne ja paljude advanced omadustega ajusüsteem EMU.
Kogu tootevalik:
1. Mootori juhtajud (EMU, EMU BLACK)
2. Toite management PMU16 (saadaval alates jaanuar-veebruar 2017)
3. Väline datalogger EDL-1
4. Piggy-back süsteemid DET-3
5. Haldex kontrollerid
6. Lisamoodulid (CAN-BUS, DBW, CAN-EGT, Bluetooth, CAN-Bluetooth)
7. CAN nupupaneelid
8. PnP mudelikohased paigaldusadaptrid
9. Andurid (erinevad temperatuurid ja rõhud, FlexFuel, TPS, trigger jne), solenoidid (boost), tarvikud (Ecumaster juhtmekomplektid, MIL-SPEC juhtmed, MIL-SPEC varjestatud kaabel erinevad juhtmerüüd ja pistikud jms)

Kogu ECUMASTER tootevalik koos kirjelduste, piltide ja hindadega meie kodulehel

Päringud palun: info@esracing.ee

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Viimati muutis Samvel, 20.08.2018 15:21, muudetud 13 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 22.11.2014 15:34 
Eemal

Liitunud: 29.10.2006 15:56
Postitusi: 656
Asukoht: Lõuna
Poolakate töö ?
Mitu aastat tagasi see välja tuli ?
Palju sellega reaalselt autosid sõidab ?
Kuidas toimib tarkvara ?
Kui palju turule tulekust alates softi uuendusi on tulnud ?
Kui hea on tehniline tugi ?
Mis on suuremad plussid võrreldes konkurentidega ?


Ma ei saa ikkagi ja endiselt aru, miks keegi ei raatsi ajudele sisendeid panna ?
Logimisest ja andmete analüüsist pole sõnagi - või noh "100 parameetrit PC logimine".
Soft näeb välja 10 aasta vanune,
2000 euro eest peaks lisaks ostma normaalse andmesalvesti - see ei lähe mitte.
Kus on bluetooth ja muud tänapäeva mõistes elementaarsed asjad ?

Palju PnP maksab ?
PnP ja netist laaditud soft näiteks EVO jaoks oleks ainuke reaalne põhjus, miks sellist asja osta ?



Tervitades


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 22.11.2014 20:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Tundub liiga hea oma hinna kohta...ilmselt jääb midagi märkamata :)
Tore oleks lugeda võrldusi MS3 / Vems või Linkiga.
Jälgin :)

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 23.11.2014 14:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Made in Poola. See on logistiliselt väga mugav tegelikult. Support rahuldab mind hetkel täielikult, lõpptarbija saab suppordi oma diilerilt, ehk Eestis minult. Hetkel jõuavad kõigega tegeleda, nii suppordi kui arendustööga. Mõned aastad turul, täpset kuupäeva ei tea ega näe põhjust uurima hakata. Diilerivõrk on global - http://ecumaster.com/en/distributors. Dokumenteeritud esimene firm oli 0.997 ning hetkel on 1.066 diileritel testimises. Siit võid ise kalkuleerida palju uuendusi tehtud. Omast kogemusest võin öelda, et arendustöö on väga intensiivne ja mis minule meeldib võetakse soove ka kuulda.
Näiteks on ka töötatud orig CAN dashide juhtimisega, on arendatud protokollid BMW, Citroen, VW, Ford ja Lotus CAN näidikuplokkide juhtimiseks. Bluetooth lisamoodul on olemas, unustasin panna listi, ühildub enamus Android seadmetega.
Maailmas on autosid omajagu. Eestis minu teada sõitvaid hetkel 2, millest 1 on minu enda Mr2 3sgte. Suht mitu süsteemi on klientidel ostetud, kuid veel paigaldamata. See talv tuleb paigaldusi üsna mitmeid.
Tarkvara. Noh mina olen "ära rikutud" Autronicu softiga, millest mugavamat/paindlikumat näinud ei ole, seega minule tunduvad enamus tarkvarasid ebamugavatena. Veel meeldib väga Link/ViPec soft, see on väga sarnane Autronicu omaga, kuid vähe fancim. Samas paljude jaoks on Autronicu soft väga vanalaadne ja ebamugav, seega see on väga personaalne teema. Kui nüüd EMU softist rääkida, siis sellega saab töö ära teha küll ning see vist ongi oluline.
EMU puhul tuleb ma aru saada, mis on selle toote sihtgrupp. Suht ebaloogiline oleks võrrelda high-end kordades kallimate motorsport toodetega. Enamus tänavakasutuses olevaid autosid ei vaja ecu loggerit ning suures koguses vabu kanaleid, rääkimata andmete analüüsist. Nende eesmärkide jaoks on teised tooted.
Ma ei saa sinu loogikast aru, et Evo oleks ainuke. Ehk seletad lahti miks nii arvad ning siis võime edasi arutada.

Mis mul rääkimata peaks jääma? Küsi julgelt kui miski asi konkreetsemalt huvitab. Tegemist on vägagi kvaliteetselt komplekteeritud rauaga, mis on valmistoode, millel on kasutusjuhend, support ja 2a garantiid.
Minu arvates on EMU väga hea hinna/kvaliteedi/omaduste suhtega süsteem ning on hea alternatiiv MS/Vems tüüpi ajudele. Miks 1 või teist eelistada peab igaüks ise otsustama. Omadusi ja funktsionaalsust võib vast samuti igaüks ise võrrelda. Ma olen alati ise olnud arvamusel, et toode tuleb valida mitte brandi vaid seadistaja järgi. Oluline on see kes hakkab aju paigaldama, konfima, seadistama, kust tuleb tehn.tugi jne.
Link`ga pole mõtet väga võrrelda, hinnavahe on 3-kordne. Samas kas Linkil on sisse ehitatud kommukad, kas on sisse ehitatud WB, EGT võimendid, MAP andur tuleb eraldi osta, eraldi tasu eest knock-control. Kas see tähendab nüüd, et Link on halb või nõrgem toode ja veel kordades kallim? Ei, Link on endiselt väga hea, kuid tuleb endale selgeks teha millised omadused on vajalikud ja mis on sõiduki eesmärk.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Viimati muutis Samvel, 24.11.2014 0:38, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 23.11.2014 15:46 
Eemal

Liitunud: 29.10.2006 15:56
Postitusi: 656
Asukoht: Lõuna
Tänud - päris ammendavad vastused enamikult küsimustele.
PnP hind on veel kirjutamata.
Ka oleks huvitav teada driverite ja vabade väljundute ampreid.
Kahtlemata konkureerib enim VEMSiga - kuna hind on sama ja pistikud paistavad autondusse sobivat, mitte nagu MS'il
Ka on paljud funktisoonid VEMSiga võrreldavad - sisseeehitatud lambda kontroller jne. mida ei ole isegi kõigil kallitel "ajudel"
Evo oli lihtsalt näide - mõtlesin seda, et paned kliendile peale ja tema ise seda enam ei näpi.
VEMS on rohkem selline iseehitaja värk, kus on igasuguseid huvitavaid lisasid ja softijuppe, mida vb keegi ei kasuta, aga on hea teada, et nad olemas on :-D

Tervitades


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 23.11.2014 17:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Pihustikanalid - 6, 5A, saturated
Süütekanalid - 6, 7A
AUX väljundid - 6, 5A
Stepper väljundid - 4, 1A

PnP juhtmeadaptri hind 125eur KMga.

Lisan selle info ka 1.posti

PS! Koostöös Jõujaamaga oleme Eestis ka Haldex kontrollereid kasutanud, toimivad väga hästi. Kasutaja saab potekast reguleerida ise kui palju jõudu taha minema peab. Kui ma ei eksi, siis ainult gen1 Haldexile sai seda panna.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 24.11.2014 1:53 
Eemal

Liitunud: 02.04.2005 20:57
Postitusi: 188
Isegi EMU poole piilunud. Praegu proovin ära selle piggybacki fuel implant mode-i. Hea teada, et eestis on kindel tugi antud toodetele.

_________________
Poleerimine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 26.11.2014 10:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.12.2004 2:41
Postitusi: 4626
Asukoht: Tallinn
Haldexi kontrollerit saab panna ilmselt ka uuema generatsiooni Haldex-itele aga gen1 on nendest kõige rohkem "esiveoline" ja
selle tõttu annab see minu silmis kõige rohkem juurde gen1 Haldexile. Gen2 Haldex tundub juba standardis palju rohkem "ülejuhitav".
Hetkel oleme meie paigaldanud vähemalt 3 Haldex-i kontrollerit ja kõik töötavad siiani väga hästi ning kliendid on rahul.

Samuti sõidab ühe meie töömehe kolme turboga sequential turbo BMW M50 mootor EMU juhtajuga.
Minu silmis oli vähemalt tolle softi versiooni suureks miinuseks 3d map-idel tehtavad seadistused.
Muudatuste tegemine oli minu jaoks veidi ebamugav ja muudatusi ei saanud teha protsentuaalselt vaid pidi väärtust eraldi käsitsi muutma.
Ehk siis riistvara poolest tundub igati adekvaatne asi aga softil on veidi arenguruumi veel. Samas on ka hind antud tootele vastav.

Aju esmakasutajale on ta minu silmis kindlasti lihtsam confida, kui VEMS-i.

_________________
Subaru Impreza GT MY99 | VW Passat 6.0 W12 '02 | VW Golf 2 4motion '91
ECUMASTER tooted http://ecumaster.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee | @Facebook
Tavahooldus, performance & tuning teenused + osad, mootorite ehitamine ja remont - Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 27.11.2014 2:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Tegelikult on olemas math funktsioonid tabelite korrigeerimiseks. Probleem on selles, et senini oli vaja nende kasutamise kohta küsida, sest need ei ole kuskil kirjeldatud.

Aga näiteks:
kui tahad muuta punkti või ala +5%, selecti soovitud koht kirjuta 1,05* ja enter (5% miinus on siis 0,95*)
kui tahad lisada 2, select 2+ ja enter, miinusega vastavalt lahutab
shift +/- suur muudatus
alt +/- väike muudatus
Copy/paste nagu windowsis ikka
Ctr-H/L/D on interpoleerimised (horisontaalne/vertikaalne/diagonaalis)
ctr+nooled: copyb cellid soovitud suunas (kui ma ei eksi siis Linkil on sama hotkey selleks, Autronic shift+nooled) :)

Hetkel tegeletakse muuseas ka content helpiga, poola keeles juba vist kõik asjad kirjeldatud, inglise keelne täieneb...
Järgmise softi uuendusega peaks tulema custom hot key`de määramise võimalus.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 04.02.2015 1:08 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Uus softi & firmi versioon (v1.1) ametlikult väljas, võib meie lehelt alla laadida kellel huvi - http://es-racing.ee/?page=132
Juures ka muudatuste paranduste ajalugu ning täiendatud kasutusjuhend. Nüüd ka softis virtuaalsed abijuhendid.
Põhimõtteliselt kõiki Ecumaster tooteid otse meie laost koheselt saada!

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ecumaster
PostitusPostitatud: 23.03.2015 0:04 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Mõningad olulised uuendused.
1. Tõeline VE (Volumetric Efficiency) kütusemudel.
Lisatud segu temperatuuri (Charge Temp Estimate) tabel. Sarnast tabelit olen kasutanud Autronic ajudega juba aastaid, samuti Link/Vipec on võtnud selle hiljuti kasutusse. Antud tabeliga seadistame kuidas IAT ja ECT igal rpm/load juures mõjutavad segu temperatuuri, mis omakorda võimaldab tagada stabiilsed segud praktiliselt igas olukorras. Põhimõtteliselt pole traditsioonilise IAT korrektsiooni seadistamine enam vajalik.
Kogu mudel toimib järgmiselt. Seadistame Target AF tabeli, seadistame ChargeTemp tabeli + tavalised asjad (kalibreerime pihustid, seadistame ECT korrektsiooni jms). Seejärel seadistame VE baaskaardiga segu, nii et see vastaks targetile.
Kui VE on seadistatud, võime muuta segusi lihtsalt kirjutades soovitud targeteid ilma VE kaarti puutumata! :)

Olen näinud ka 32x32 kütusekaarte, kuid tõeline VE mudel ei nõua stabiilsete segude saavutamiseks nii suuri tabeleid. Minu arvates on näiteks 10x10 kaardi seadistamine mugavam ja kiirem ning tihtipeale tagab ka parema tulemuse, sest seda on tunduvalt lihtsam fine-tuneda. Samuti on VE kaardid graafiliselt suhteliselt flatid.
Kõrvalkaldena väike näide, kus kunagi testisin enda autot Autronic`ga 1x1 suuruse (ehk täiesti flat) baaskaardiga!
https://youtu.be/FMM8pNmPR-w

2. Kütuserõhu kõikumiste segukorrektsioon. Kütuserõhu kõikumist võib mõjutada kütusetemperatuur, filtri puhtus, pinge süsteemis, rõhuregulaatori ja pumba töö jne. Sama funktsiooniga saab kaitsta mootorit rõhuregulaatori või pumba rikke puhul. Nõuab ilmselgelt rõhuanduri paigaldust ja kalibreerimist.
3. Topeltpihustite juhtimine (staged injection). Võimalik 2.pihustirea individuaalne pihustite kalibreering, määrata vast. pöördele ja koormusele split (kuipalju % põhi- ja kuipalju staged).
4. Konditsioneeri juhtimine. Kompressori sisse/välja lülitamise tingimused (AC rõhk, aurustiT, TPS, RPM...), jahutusventilaatori juhtimine, tühikäigu tõstmine.
5. Custom klaviatuuri otsenupud (hotkeyd) teatud funktsioonidele.
6. Jätkuv tarkvara arendamine.

Viimane tarkvara versioon on meie kodulehel.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ECUMASTER tooted
PostitusPostitatud: 11.12.2016 16:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Vahepeal tulnud palju uudiseid.

Juba hästituntud ajumudelile EMU on tekinud järglane EMU BLACK. Ei hakka siin kõiki muudatusi loetlema, need on kõik meie kodulehel kirjas, link lisatud 1.postis. Tähtsamad muudatused - sisene CAN, sisene DBW, 8 pihustikanalit, LSU4.9, alumiiniumist kompaktne CNC korpus.

EMU tarkvara tublisti uuendatud. Viimase testiversiooni (v 1.180) ja kogu muudatuste ajaloo download link meie kodulehel.

Lisandunud soodne väline datalogger EDL-1, mis võimaldab logida reaalajas kõiki EMU / EMU BLACK kanaleid sagedusega 25Hz (25 sample / sek). Töötab SDHC mälukaardiga ja on varustatud ka sisese Bluetoothiga.

Viimase arendustöö tulemusena on valminud toitesüsteemi management PMU16. Müüki jõuab 2017 alguses.

Tootevalikusse lisandunud CAN nupupaneelid, mida saab ühendada nii BLACK juhtajudega, kui PMU16 süsteemiga. Nupupaneele saadaval 4, 8, 12 nupuga.

Samuti on lisandunud uusi PnP komplekte - Audi 1.8T, Audi 2.2T, Audi Rs4 2.7biT, BMW M50/M50 Vanos, Mini Cooper S R53, Mitsu Evo IX Mivec, Ford Focus Mk2 ST/RS, Fiat / Abarth 1.4T

Kui küsimusi vastan meeleldi.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ECUMASTER tooted
PostitusPostitatud: 13.12.2016 23:40 
Eemal

Liitunud: 11.09.2009 19:34
Postitusi: 63
Asukoht: Eesti
Kas hinnad muutusid? Mis Blacki hinnaks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ECUMASTER tooted
PostitusPostitatud: 14.12.2016 10:56 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Hinnad ei ole muutunud.
Blacki hind on 900.

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ECUMASTER tooted
PostitusPostitatud: 23.12.2016 14:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2007 21:24
Postitusi: 729
Asukoht: Tallinn
Kas saaksite ka PMU hinna üles panna? Ei leia kusagilt. Tundub hea toode olevat.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11