Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.04.2024 1:00

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 10.04.2011 13:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
Mihkel kirjutas:
Kõik on ilus tore aga kas keegi asjast ka räägiks? :lol:


Lühidalt:

Asendati ülemised õhutorud, üks klamber jäi kapoti all sellisesse asendisse et sõitmisel käis kapotis ära ja lõi mõlgi sisse.

Kliendile pakuti 2varianti kas smartservice(odavam lahendus) või siis kile maha, kapott värvi, uus kile peale (~4korda kallim kui töö millepärast üldse auto sisse tuli). Klient soovis ,et kile maja jne, õige otsus, oli värvile praod sisse tõmmanud kile all.
Tehti korralikus kohas kapott korda (lisaks kaotati ära varasemad kivitäkked jne mis olid kile all). Pandi uus korralik 3M "carbon" kile peale millel oli paraku liim või midagi ebaühtlane ja tuli päev hiljem vead sisse. Klient pakkus välja et laseb samas kohas teha kus eelmine kord kiletati mingi teise kilega, Airo oli nõus ja minuteada peaks kõik lahendatud olema.

IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.04.2011 22:44 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
No enamvähem nii see asi juhtus jah..kuigi usun ,et sõidust sinna see mõlk ei tulnud..piisas esimesest kapoti kinni löömisest. Smartservice lahendus oleks olnud päris kallis aga läksime koos Airoga Mr. "fucking" Capi kus keegi härrasmees teadis oma kümne aastasest kogemusest miskipärast öelda ,et kindlasti värvimõrasid pole ja selle kapoti taob ta oma plastmass pliiatsitega sirgeks..ja sinnapaika selle kapoti paranemine jäigi:) ei olnud mina selle tööga nõus mis seal tehti , kuna kile oli rikutud ja kapott ka laines.. Ja olin ka üsna kindel ,et värvis mõra sees kuna asi oli ikkagi üsna terav seal kapotil. Ja nii ta läks. võeti kile maha ja kui õhtul siis db-hp sse vaatama läksin panid poisid 3M i kile vee või muu säärase vedelikuga peale. Algul oli kõik korras aga kui auto öö minu käes oli olnud siis hommikuks oli kapott kerkinud nagu pärm vanaema kausis kust varsti saia saab:D ja nii siis saigi jälle tagasi mindud ja seletama hakatud. ja lõpuks siis viidud toonkile.ee-sse ja seal lastud uuesti panna. Kuigi ma autot näinud pole siis olen üsna kindel ,et asi on korralikult tehtud ja pirukaid ma enam ei saa:)
Nüüd asi korras ja hea..kuigi omajagu närve ja bensiini ja kallist aega läks sellepeale küll..nädalake jamamist ja kõva 40 liitrit bensiini.
Veelkord..asi on korras ja punkt poistele selleeest ,et nad lolli mängima ei hakanud ja edasi lükkama asja nagu mõni firma siin Tallinnas!!!

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.04.2011 22:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.10.2008 12:07
Postitusi: 126
Asukoht: tallinn
ja nagu üks härra seal veel esimene kord midagi seletama tuli et vaata oma stanget ja siis tule tagasi siia midagi ütlema:D HUMORIST ütleks mina sellepeale!
ei tea mis suhtumine sellel härral siis oleks kui keegi tõmbaks tema autole kuskil töökojas kruvvariga ringi peale ja siis ütleks ka mis vahet sellel on et sul ju rehvid kulunud:D

_________________
Fiat Coupe 4.4l V8 RWD & toyota soarer 1JZ


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.04.2011 23:57 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
Jep..pohui see täpp seal kapotil...tal niikuinii stange alt ju katki:) see oli küll väga kena jah:D Ma olevat tulnud FA FA näpud püsti vehkima sinna:D

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.04.2011 19:04 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
maario123 kirjutas:
Jep..pohui see täpp seal kapotil...tal niikuinii stange alt ju katki:) see oli küll väga kena jah:D Ma olevat tulnud FA FA näpud püsti vehkima sinna:D


Too polnud ka sealne töötaja ning saite ta jutust vist valesti aru, ta mõtles seda et kui tema ostma läheb autot siis teda häiriks see stangeviga rohkem kui kapott. Ja selle FA FA kohapealt ta ütles ,et tavaliselt tullakse niimoodi, see ei käinud sinu kohta.

Tegelt okei aega ja kulu kindlasti läks kuid asi tehti ilusti korda, erinevalt mõnest kohast kus on pandud auto põlema töö käigus (valede töövõtete tõttu) ja midagi pole hüvitatud jne.

IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.04.2011 19:37 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
tegelikult on nii ,et lool on jätk:) räägime sellest hiljem kui kapott uuesti värvitud ja kleebitud:)

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.04.2011 19:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.10.2008 12:07
Postitusi: 126
Asukoht: tallinn
kahjuks see asi ei ole ültse korras sest te targad ju panite värskele värvile kile peale mis hakkas mullitama ja kile maha tõmmates tuli see ju koos värviga!
saab jälle otsast alata!
Te peaks selle rahuiku suhtumise peale veel inimesele kingituse tegema ;)

_________________
Fiat Coupe 4.4l V8 RWD & toyota soarer 1JZ


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 16:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
enrico6655 kirjutas:
kahjuks see asi ei ole ültse korras sest te targad ju panite värskele värvile kile peale mis hakkas mullitama ja kile maha tõmmates tuli see ju koos värviga!


Esiteks ma ei tööta seal asutuses vaid omanik on hea sõber ning olin kõrval kui autoga tegeleti.
Teiseks vahet pole millal kile on pandud (kas uue või vana värviga), igaljuhul tuleb kile alati maha võtta liimilahustiga mitte niisama tõmmata. Pole ime et värv maha tuli kui te seda niisama tõmbasite. Aga mida ma ka tean ma töötasin sel alal ainult 7a.

Üleüldse seda kõike oleks viisakas foorumiväliselt lahendada, siiani on ainult vastu tuldud ja tunnistatud oma viga mida 90% kohtades ei tehta.

Mina ausalt öeldes ei näe põhjust miks peaks kile eemaldamisel katki tõmmatud värvi jne keegi hüvitama hakkama kuna seda tehti valesti. Aga see on autoomaniku ja antud asutuse lahendada mitte teistele foorumis laksutamiseks.

IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 16:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.10.2008 12:07
Postitusi: 126
Asukoht: tallinn
aga mis nüüd rääkidas!
otsa võtsite lahti teie ju.
mina aind esitasin küsimuse,see oleks vb. rääkimattagi jäämud(ma ei väida seda et oleks seda teemat siin arutatud see oleks olnud maario enda otsus kas räägib!)!
ja selle kile võttis maha ikkagi oma alal kogenud inimene et seda juttu ei ole mõtet rääkida et lahustiga, sest värskelt värvitud pinnale EI TOHI kile panna ega ka vaha enne seda peab ikka värv kivistuma ca.nädal vähemalt!

IvarR kirjutas:
enrico6655 kirjutas:
kahjuks see asi ei ole ültse korras sest te targad ju panite värskele värvile kile peale mis hakkas mullitama ja kile maha tõmmates tuli see ju koos värviga!


Esiteks ma ei tööta seal asutuses vaid omanik on hea sõber ning olin kõrval kui autoga tegeleti.
Teiseks vahet pole millal kile on pandud (kas uue või vana värviga), igaljuhul tuleb kile alati maha võtta liimilahustiga mitte niisama tõmmata. Pole ime et värv maha tuli kui te seda niisama tõmbasite. Aga mida ma ka tean ma töötasin sel alal ainult 7a.

Üleüldse seda kõike oleks viisakas foorumiväliselt lahendada, siiani on ainult vastu tuldud ja tunnistatud oma viga mida 90% kohtades ei tehta.

Mina ausalt öeldes ei näe põhjust miks peaks kile eemaldamisel katki tõmmatud värvi jne keegi hüvitama hakkama kuna seda tehti valesti. Aga see on autoomaniku ja antud asutuse lahendada mitte teistele foorumis laksutamiseks.

IvarR

_________________
Fiat Coupe 4.4l V8 RWD & toyota soarer 1JZ


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 16:49 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
poisid poisid peaceout...:D Mis lahustitest ja nädalast te siin räägite?:D Esiteks ei tohi veega 3M kile panna , millest jama lahti läkski. Kui sa seda ainult 7 aastat teinud oled siis võiksid ju algteadmisi omada või mis? Teiseks värske laki/värvi peale lahustiga minna ei ole väga hea..:) Kolmandaks nädalaga ei kuiva see värv veel täielikult, 3M maaletooja ütles kindlasõnaliselt, et vähemalt 4 nädalalt peab auto ilma kileta sõita saama ja alles seejärel tuleb peale panema hakata asja ilma vee ja muude selliste märgade abinõudeta. Nüüd vast härra Ivar saab sellest aru miks peaks antud firma seda asja ka mulle edasi hüvitama.
Igatahes on auto siiani värvimises ja kätte ei ole ma teda veel saanud:)

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 20:07 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.01.2005 19:26
Postitusi: 246
Lihtsalt infoks värvikuivamise seisukohast,et näiteks Presta Best wax-i,mis suht hea kõvavaha, ei tohi kanda peale enne 40 päeva möödumist värvimisest.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 20:41 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
No asjatundjad võtavad sõna ja tulebki välja ,et on konkreetne viga tehtud niiet pole enam mõtet sellel teemal vaielda.

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 21:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.09.2009 10:18
Postitusi: 403
Asukoht: Tln Vilj
Heeh, seda teemat loe nagu koomiksit, koguaeg kõkutad omaette :-D .
Ise ütleks selle peale, et kui mõni asi tahab per...e minna, siis ta sinna ka läheb.
Üheltpoolt ütleks, et vähemalt taheti ja prooviti asi kiirelt korda teha.( üleöö ei juhtu ka ilmselgelt midagi ja tuleb varuda kannatust). Kiirustades, värvides ja kiletades juhtus uuesti jama, mis teha, ega päris kõike ei saa ka alati teada ja usun, et see kapott saab korda lõpuks.
Kannatanud poolele mainiks, et selliste asjade ajamiste kulutusi ei maksa tavaliselt keegi kinni, kuid usun, et töökoda pakub sulle edaspidi soodustust ja allahindlust asjadele kui peaksid midagi vajama. Näiteks su lõhkine stange " faa faa" :-D
Kokkuvõtteks oleme sõbrad edasi, sest midagi hullu ju siiski ei juhtunud, vaid kõigest ebaõnn.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2011 21:50 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
Olen sinuga nõus..Eesti liialt väike riik ,et kõigiga tülli minna iga asja pärast. Iga mees jäägu siiski oma pulgale ja tehku mida oskab.

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15.04.2011 14:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
Lihtsalt infoks ,et liimilahusti on veebaasil, teine variant on ka aurutit kasutada kile eemaldamisel ja ei kahjusta ka värsket värvi ega midagi. 3M kilede puhul on lubatud kasutada paigaldamisel vedelikke
Praeguses töökohas on mul 6autot üleni kleebitud + lisareklaamid mis autode peal vahetuvad (iga 2-6kuu tagant) eemaldatakse alati liimilahustiga. 2a jooksul on iga auto saanud ca 5ülekleepimist ja pole ühtegi kahjustust. Lisaks on ka peale avariisid kohe (paar tundi peale auto kättesaamist) uuesti üle kleebitud ning samamoodi kile vahetamisel pole kordagi värv ega lakk viga saanud.

Kirjutasin lihtsalt infoks kuidas kilega käitutakse, loodetavasti saad auto varsti kätte värvimisest ja kõik korras.

IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11