Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 27.04.2024 16:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 17.09.2013 21:40 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Opentrack sõidetud... klotsid olid väga head. Kulusid küll sipa kuskil 40 ringi ja umbes 25% klotsidest kulus sellega ära... Kui otsa saavad siis Ilmselt järgmine korraks prooviks DS1.11 või DS3000. Ferodo -ga üldiselt ikka sigarahul... ilma ei saagi lihtsalt.

Pilt

Üldiselt sõita sai, päeva üllataja oli vana 16" continental suvepastel... :D ... paarutamise mõttes sai kaasa võetud, päeva alguses liiklust nii palju rajal, et rahulike möödasõitudega (loe ohutute möödasõitutega, nagu meile südamele pandi) aega nagunii eriti sõita ei saand. Siis oligi mõte lihtsalt sõita ja hoida 17" slikkid pärastiseks. Suvekad pidasid üllatavalt kenasti... noh mitte mingi üli pidamine aga täitsa ok... 1.30.9xx sõitis välja vana suvekaga.

Pilt

Pilt

Pilt

Kuna päevaks oli veel asju planeeritud siis kuskil 5 paiku sai 17" slikkid alla krutitud. No mis ma ütlen : ) Vanad aegund pastlad on(olid) need... ilmselt mingi kõvem segu ka. Ühesõnaga kulund 205/60 continental super eco oli 17" 235 laiast slikist kiirem :D . Sõitsin ilusti soojaks rehvi... rõhud paika kenasti ja ei lähe heaks. Eks ma natuke andsin neile piitsa, mõned ringid sai teha ja parem esirehv läks puruks. Õnneks mitte kiires kurvis ja õnneks natuke hoiatas, et sai auto ohutult kõrvale sõita.


Pilt

Üldiselt ilm oli hea, sõita sai ja 16" suvekas päästis päeva. Tore päeva aga jah, aega aint ei saand sõita päeva lõpus. Aga nuh, eks see omamoodi õppetund jälle nagu piduriklotsidega. Vana juustu rehviga head aega ei sõida. Järgmine hooaeg võiks mõelda korraliku uue toyo või sliki peale... aga eks seda näeb siis.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17.09.2013 21:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.04.2005 13:28
Postitusi: 107
Asukoht: Tartu
Vaata, et sa mu aega üle ei sõida, muidu pean ka uued rehvid ostma ja rõhku peale keerama :axe

Uskumatult vähe kulus sul klots igatahes. Mul DS3000 kulus 25 ringiga umbes poole võrra ära. Ok mul pidur ka oli rajal ainult 262mm aga ikkagi :help

_________________
Civic VTi-T


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17.09.2013 21:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Ok, lasen enne finish-it järgmine kord natuke hoogu maha :D :lol:

Mul pannil suurem mass ka vaja pidurdada... ja 298mm kettad kõigest, võibolla ds3000 oleks veel kiiremini kulund. Vat ei tea jah. Ikka kulub jah, vähemalt pidurid töötavad :D


EDIT: Auto on müüdud. Jäi napilt Rootsi ostja eest Eestisse. Eks uus omanik räägib edasi oma plaanidest, kui soovib.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11