Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.04.2024 18:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 246 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 03.12.2010 22:10 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.09.2009 10:18
Postitusi: 403
Asukoht: Tln Vilj
Mina kui vanemate(haruldaste) autode armastaja vaatasin ka seda autot kunagi sellise pilguga, et ostaks ära. Nüüd vaatan huviga seda projekti ja peab tõdema , et auto läks paremale omanikule, kes on selle auto väga kenaks teinud ning au ja kiitus selle eest kuna ise nii põhjalikult ei oleks teinud vist.
Mis aga puutub maki valikusse, siis see tagasihoidlik stiil läheb autoga kokku ja ei ole liiga ulmeline sinna konsooli. Meeldib asja juures veel see, et rõhutatakse heli kvaliteedile, mitte mingile rõvedale lõhkuvale bassile mis on moes "rullnokkadel".
tehtud töö 5+ ja edaspidiseks ämbriga jõudu!!!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04.12.2010 12:21 
Eemal

Liitunud: 12.03.2005 18:40
Postitusi: 1371
Asukoht: Tartu
Nakamichi peaks piisavalt kvaliteetne asi olema.

_________________
Hobisõikukite mehaanika, elektroonika, custom jupid - ideest teostuseni ühes kohas.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04.12.2010 13:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
Audiophile kirjutas:
No oskad sa mõne parema pakkuda? samas hinnaklassis? sarnaste featuuridega (loe lihtne)
Ise arvan et alustusek on see väga hea head ja mulle selline pehme sound meeldib.


Iseasi kui sul see tehnika olemas oli juba mõnest varasemast autost, aga kui võtta nüüd letihinna alusel siis oma 9.5K letihinnaga mis too makk kunagi maksis polnud ta üldsegi mitte parim selle raha eest.
Kui "vanakooli välimus" tähtis siis miks mitte kasutada "pure passive"-puhul makina 7619r+ boksiks 9595

hents99 kirjutas:
Nakamichi peaks piisavalt kvaliteetne asi olema.

Oleneb milline mudel täpsemalt.

Aga kui valmis on tule astu mõnelt SQ ürituselt läbi ja hindame ära.

IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04.12.2010 13:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
markus, polegi enam sinu masin???

lihtsalt hea pilt... mind tegi kadedaks :)

Pilt

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 06.12.2010 11:21 
Eemal

Liitunud: 22.12.2004 10:17
Postitusi: 570
Asukoht: Pärnu
See irmscheri mootor on ka püss aga hoopis teistsuguse suunaga..(200kw vs 280kw) kui tahaks asja eriti peeneks ajada siis muidugi võiks ju ristata Irmseri alumine ots 4,0+ lotuse ülemine (twin turbo) vot see oleks huvitav kooslus juba. 4,0 Twin Turbo :D

Auto ikka minu oma Marko, kust selline jutt?

Mis helitehnikasse puutub, siis naka oli mul jah varem olemas seepärast pidasin seda piisavalt heaks, et mitte vahetada..aga kui õnnestub kunagi leida kasutatuna, siis plaan selle vastu vahetada:

http://www.carreview.com/cat/car-audio/ ... 61crx.aspx
http://www.nkmca.com/auto/CD700II/spec.html

Markus

_________________
Wivel- Worlds 1'st activity tracker for cars and motorbikes


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.12.2010 1:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
minu viga... lugesin mingi aeg su teemat ja jäi mingi kummaline rida silma. rõõm kuulda et sinu käes ikka, kohe ausalt ;)

sul on väga pro mootor juba niigi. ma vaatasin seda kerge kadedusega, et mida head sellest annaks teha... aga jääme realistideks :)

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.12.2010 17:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
Audiophile kirjutas:
..aga kui õnnestub kunagi leida kasutatuna, siis plaan selle vastu vahetada:
http://www.carreview.com/cat/car-audio/ ... 61crx.aspx
http://www.nkmca.com/auto/CD700II/spec.html Markus

Kui juba lammutamiseks läks. Kui Head asja suure algustähega soovid siis võiks sellise firma "niburaadio" peale mõtlema hakata:
http://www.carreview.com/mfr/mcintosh/c ... 61crx.aspx
Pilt
Vähemalt nii palju on elu "paremaks" läinud, et inimesed teavad selliseid brände nagu Nakamichi. Kui 15a tagasi sai kiidetud neid asju siis 95% kodanikest vaatas niisama lolli näoga otsa ja rääkis oma Sonyst ja Kenwoodist edasi.
Mina ise olen muidugi koduaudio pede, sest sellest ma sain juba ammu aru, et autosse saundi panemine on mõttetu laristamine ja kvaliteet tuleb kümnetes kordades kallimalt kätte kui kodus sama asi saavutades.


Viimati muutis Jaan, 09.12.2010 21:55, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09.12.2010 19:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2008 5:45
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn
Ma kaldun arvama,et herr Audiophile otsib sellist viisakamat & vanakooli suunaga headunitit (endale istuvad samuti sellist sorti),mitte aga mingit tulede viledega läbi immutatud mängijat.
PS. Ise kaaluksin veel ka Becker´it :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09.12.2010 20:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.06.2007 17:32
Postitusi: 212
Asukoht: Soome
No kui nüüd võrrelda minupoolt pakutud Alpinet ja seda olemasolevat Nakat, siis jääb Naka igast asendist kaugele maha. Kuid see on küll tõsi, et Omega konsooli sobiks midagi tagasihoidlikumat.

_________________
BMW M52 328i turbo


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09.12.2010 21:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 11:51
Postitusi: 342
Asukoht: Tln 53 814 024
digimarket kirjutas:
No kui nüüd võrrelda minupoolt pakutud Alpinet ja seda olemasolevat Nakat, siis jääb Naka igast asendist kaugele maha. Kuid see on küll tõsi, et Omega konsooli sobiks midagi tagasihoidlikumat.


Tohohh, päris suured sõnad. Mulle paraku tundub, et sq teemaga sa küll kursis ei ole. Alpine F1 on midagi väärt, ülejäänud alpine mudelid mitte!
Ette nähes sinu vastust väljundvõimsuse kohta võin öelda, et ükski naka ega mcintosh oma võimuga mängimiseks loodud ei ole!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.12.2010 2:12 
Eemal

Liitunud: 22.12.2004 10:17
Postitusi: 570
Asukoht: Pärnu
Tänud pakkumast aga ei ole huvitatud Alpinest...ses mõttes õigus et selline vanakool on eesmärk..kõllid on ka mingi 10a vanad..pure passive tähendabki seda et ühtegi aktiivkrossi kasutatud ei ole (pakutud alpine võimaldab)

McIntosh kindlasti ka väga huvitav..

_________________
Wivel- Worlds 1'st activity tracker for cars and motorbikes


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.12.2010 11:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.06.2007 17:32
Postitusi: 212
Asukoht: Soome
eclipse kirjutas:
digimarket kirjutas:
No kui nüüd võrrelda minupoolt pakutud Alpinet ja seda olemasolevat Nakat, siis jääb Naka igast asendist kaugele maha. Kuid see on küll tõsi, et Omega konsooli sobiks midagi tagasihoidlikumat.


Tohohh, päris suured sõnad. Mulle paraku tundub, et sq teemaga sa küll kursis ei ole. Alpine F1 on midagi väärt, ülejäänud alpine mudelid mitte!
Ette nähes sinu vastust väljundvõimsuse kohta võin öelda, et ükski naka ega mcintosh oma võimuga mängimiseks loodud ei ole!


Sinu õnneks või kahjuks müüdi seda konkreetset Alpinet just F1 staatuse all ja ei ole samuti mõeldud oma võimuga mängimiseks, kuna selline võimalus lihtsalt puudub. Aga kisub juba OT-ks ära see vaidlemine.

_________________
BMW M52 328i turbo


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.12.2010 11:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
Kui Markusel on maitset ja stiili, et valida autoks Lotus Omega, siis saab ta sinna ka teiste abita maki valitud. Mõni mode võiks seda teemat rehitseda vahepeal...

_________________
0,5 MW


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 06.01.2011 21:53 
Eemal

Liitunud: 22.12.2004 10:17
Postitusi: 570
Asukoht: Pärnu
Tasa ja targu talvekuudel ;)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Tagosa vajab veel vähemalt 2.5cm flantsi ja madalamaks on ka vaja saada...vähemalt 4cm

_________________
Wivel- Worlds 1'st activity tracker for cars and motorbikes


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.01.2011 0:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2005 0:16
Postitusi: 589
Asukoht: Võru
summuti on kõver!!!! :axe

ei, nali naljaks aga k*radi kena näeb see masin välja!!!
pildid täis helitehnikat ja lotust :bb

_________________
- KKD Motorsport - EstPerformance -


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 246 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11