Opel vecta 2.0 8v (2.3 8v turbo) Fronius

Eputa oma autoga :)

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

ziim kirjutas:tv.motors24.ee->passati tuunimise alt leiab ka video portimisest, lollimaks ikka ei jää peale vaatamist.
Vaadatud ja olen portimise kohta lugenud ka päris palju aga oma tehtud töö ja kogemused on midagi muud .
Ja nagu ma asjast aru olen saanud,siis väljalaske kanaleid ei ole vist ise mõtet näppida kui asja ei mõika
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Nii mehed!Kes,siis kihlveo võitis,mul mootor kottis. Vana maas ja uus juba peal,kuid siis vabalt hingavana(veel niikauaks kui sõber aju ära joodab). :-D
Mõned pildid ka,siis vanast mootorist mis detonatsioon korda saatis:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Selle silindri klapid käisid kõige kõvemini peas ja lõi kolvi puruks ja rõngad kinni ja ega teistelgi kolbidel midagi kiita polnud.
Pilt
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Uuest porditud kaanest ka mõned pildid.
Pilt
Pilt
Pilt
Loodan,et toimib 8) [/img]
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Master003
Postitusi: 222
Liitunud: 11.04.2006 18:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Master003 »

kas nüüd hakkame ootama kuna uus mootor loojakarja läheb? :lol:
Volvo S70 T5[color=red]M[/color]
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Master003 kirjutas:kas nüüd hakkame ootama kuna uus mootor loojakarja läheb? :lol:
:-D Ma arvan,et uus mootor saab korralik uued kolvid,kepsud ja muud vidinad mis selle juurde kaasneb.Vana mootori peal sai lihtsalt proovitud mis ja kuidas mootor käitub,kui on lisatud 30 prossarohkem kütet ja 1par üle rõhku :evil: ,aga näha sai ainult pilpaid.Aga nüüd siis lähen plokki hoonima ja hooringima :lol:
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
hents99
Postitusi: 1371
Liitunud: 12.03.2005 18:40
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas hents99 »

Portimisega ongi täpselt nii, et pead päris täpselt teadma, mida teed, kui palju teed jne. Freesi oskab igaüks näppida ja kanaleid suuremaks ajada, aga et sellel ka positiivset poiniti oleks, on juba omaette teema.
Kasutaja avatar
jeff01
Postitusi: 2829
Liitunud: 29.11.2004 21:48
Asukoht: tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Pilt
Pildil juhtpuksist allapoole jäävas osas poleks mina midagi muut teinud kui klapipesa serva pordiga kokku viinud ;) Kui ma ei eksi siis oled sa ka sealt kanalit laiendanud, kuhu teised mehed liimi juurde valavad.
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.
cthen
Postitusi: 249
Liitunud: 02.10.2008 18:22
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas cthen »

8v portimise kohta päris asjalik video motors24-jas. Tasub vaatata enne kui kallale ise minna. :lol:.


http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Vanak ... imine.aspx
Reims
Postitusi: 273
Liitunud: 21.03.2006 14:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Reims »

no tal peaks seal üks päris hea kaaneguru olema,kes talle näpuga ette näitab,kui midagi päris per..e keerab :)
Master003
Postitusi: 222
Liitunud: 11.04.2006 18:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Master003 »

Reims kirjutas:no tal peaks seal üks päris hea kaaneguru olema,kes talle näpuga ette näitab,kui midagi päris per..e keerab :)
keda sa silmas pead?
Volvo S70 T5[color=red]M[/color]
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Reims kirjutas:no tal peaks seal üks päris hea kaaneguru olema,kes talle näpuga ette näitab,kui midagi päris per..e keerab :)
Õige Reimo :-D Ja hoiame esialgu selle nime saladuses 8)
Iga asi omal ajal
Viimati muutis Fronius, 12.07.2009 14:34, muudetud 1 kord kokku.
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

jeff01 kirjutas:Pilt
Pildil juhtpuksist allapoole jäävas osas poleks mina midagi muut teinud kui klapipesa serva pordiga kokku viinud ;) Kui ma ei eksi siis oled sa ka sealt kanalit laiendanud, kuhu teised mehed liimi juurde valavad.
Kõik sai üle mõõdetud,peaks enam vähem olema .
Ja ku9i midagi läkski peeti,siis mul 4 kaant veel ootamas :lol:
Aga eks näis mis moodi se välja kukkus varsti panen pilte ka kokkupanemisest ;)
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Nii,sai endale vahepeal uued kovid muretsetud(Need küll c20ne mootori orginaalid kuid madalaks treitud)Sai ka kõrgem nukk vaadatud,see aga vajab veits nukameistri hoolsat kätt kes parandaks vea ja muudaks seda veel paremaks.Alumise osa ladusin täna kokku aga ülemisega läheb veits aega.
Ise mõtlesin veel sedagi,et selle praegate turbo mis mul on vahetaks välja ja võtaks riiulist Garret/Air Research T04-ja Ning asetaks hoopis selle aiste vahele :-D
Lähiajal lisan ka pildid
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Kasutaja avatar
jeff01
Postitusi: 2829
Liitunud: 29.11.2004 21:48
Asukoht: tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Ära näe vaeva nuka tuunimisega....saa se asi esmalt tööle nii, et ka kestab. Nukkvõlli kraadimisega võid asja alati hullemaks teha kui se praegu on. (Omal hetkel lihtsalt värske kogemus meeles)
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.
Fronius
Postitusi: 73
Liitunud: 08.05.2009 19:41
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas Fronius »

Mõtlesin,et nukka oleks vaja veits käredamaks saada,kuna T04 see niisuur turbo sinna 2 liitrisele mootorile hakkaks muidu spoolima alles 4500 prm pealt aga kui oleks kõrgem nukk,siis saaks kuskil 1000 pööret madalamalt ehk.
Ja kui jätaks nuka nii nagu on,siis tuleks vist ridamisi varjandi juurde jääda.Kuni 4000 prm 200hp ja 6500prm juures 400hp.
See on teooria,aga praktikas eks elu näitab :-D
koik autod kiiremaks
opel vectra 2.0 8v (turbo)
Vasta