Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 14.05.2024 9:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 187 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 25.04.2006 14:52 
Eemal

Liitunud: 20.05.2005 9:40
Postitusi: 395
Praegu istub auto ES-is. Chip, Z32 MAF, bensurõhuregulaator, 740cc pihustid, manuaalne turborõhu regulaator ja Z32 kütusefilter keeratakse külge. Neljapäeval peaks kätte saama :) Whiteline subframe lock kit on ka küljes. Eks 30-ndal ole näha mis aegu ma oskan sellega sõita ;)

Mai alguses lähevad alla Tein'i vedrud, KYB AGX reguleeritavad amordid, Whiteline tagumised camber correction puksid ja Energy Suspension "Master Set" polüpukside sari. Lisaks veel Ferodo klotsid ja uued kettad. Kuskil vahepeal tuleb karterikaitse ka. Viimase etapina sellel suvel valin veel 17 velgi ja rehve.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02.05.2006 20:14 
Eemal

Liitunud: 20.05.2005 9:40
Postitusi: 395
Pilt

Juhi stardi oskuste puudumise, vana 205 rehvi ja väga väsinud vedrustusega on siis pilt pärast aia taha läinud starti u. 100m peal selline :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 0:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
jälgisin erilise huviga just sinu starti, jäi mulje nagu oleksid tahtnud masina väljasuretada :lol:
sul ilmselt ka vaja paremaid rehve millega jõudu rohkem maha saaks panna... nipet-näpet ja see RS2 pole midagi püüdmatu ;) seal kus RS kustub... 5900rpm-i seal sinul see magus ala kestab päris pikalt veel

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 9:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 18:45
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn
RS2 mees ostis selle auto 2 kuud tagasi ja oli elus esimest korda kiirendusvõistlusel, talvekummidega. Autol aga on jõudu kindlasti 300 teise poolde. Kui juhid on suht võrdsed, siis ma kardan, et selle RS2 alistamine läheb Sul praeguses konfis ikkagi üsna keeruliseks...

_________________
Liikurid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 9:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2005 13:58
Postitusi: 2243
Asukoht: Tartu
Sry, ilma tagavedrustust oluliselt ümber ehitamata ja ilma spetsiaalrehvita (M/T) ei saa tagaveoga 4WD stardile ligilähedalegi. Ja kui 4WD autol veel suht viisakad jõunäitajad, peab ikka kõvasti vaeva nägema.
RS2 teeb 0-50kph ära ka McLaren F1-le (1,5s vs 1,8s). Pretty impressive!

_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
http://www.porsche-foorum.org


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 10:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2004 20:27
Postitusi: 833
Asukoht: Tartu
Joel kirjutas:
RS2 mees ostis selle auto 2 kuud tagasi ja oli elus esimest korda kiirendusvõistlusel, talvekummidega. Autol aga on jõudu kindlasti 300 teise poolde. Kui juhid on suht võrdsed, siis ma kardan, et selle RS2 alistamine läheb Sul praeguses konfis ikkagi üsna keeruliseks...


Ja sa arvad et talverehvil on sitem pidamine, kui suvalisel suvekal ;)

Jäiga vedruga on start veel hullem, amort loeb rohkem.
Videosid vaadates tundus nagu eriti uimane start sul Taavi, isegi teise käiguga polnud mingit boosti effekti vms :shock:
Kuidas ise hindad liikumumist, ja mis rõhk on?

_________________
CA18DET best et 11.1s 205kmh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 10:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
zoom1 kirjutas:
Joel kirjutas:
RS2 mees ostis selle auto 2 kuud tagasi ja oli elus esimest korda kiirendusvõistlusel, talvekummidega. Autol aga on jõudu kindlasti 300 teise poolde. Kui juhid on suht võrdsed, siis ma kardan, et selle RS2 alistamine läheb Sul praeguses konfis ikkagi üsna keeruliseks...


Ja sa arvad et talverehvil on sitem pidamine, kui suvalisel suvekal ;)

Jäiga vedruga on start veel hullem, amort loeb rohkem.
Videosid vaadates tundus nagu eriti uimane start sul Taavi, isegi teise käiguga polnud mingit boosti effekti vms :shock:
Kuidas ise hindad liikumumist, ja mis rõhk on?


OT: aga rehvide koha pealt ütleks nii, et sügisesel haapsalu striidil sõitsin mina lamelliga ja pidamine oli küll kehvem kui suvalisel suvekal michelin pilot hx :)

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 10:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2004 20:27
Postitusi: 833
Asukoht: Tartu
Eelmine aasta sõitsin algul 195/65 mingi talvekaga, kõik oli väga hea kuni ära kulus, siis panin samale veljele 205/60 SP2000?, ja mida ei olnud see oli pidamine, täiesti 0.
Kui mul sunny oli siis oli see talvekalt suvekale üleminek veel hullem.

_________________
CA18DET best et 11.1s 205kmh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 10:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
usun et siin tegemist kõige enam Taavi sõiduoskamatusega hetkel - edaspidi treeningud 2 korda nädalas :-D Ning kui ühesillaveolisel pidamist pole, siis pole ka tulemust.
Palju seda vahet siis finishis oli ja mis oli lõpukiirus spido järgi?

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 10:58 
Eemal

Liitunud: 20.05.2005 9:40
Postitusi: 395
Tegin 2 starti. Esimene RS2-ga. Startisin kuskil 3000rpm pealt, ratta võttis kohe ringi, tagasild hakkas väga kõvasti hüppama ja nii hüpates kuni 7000rpm-ini, (pilt ongi umbes teise käigu keskelt)siis teine käik ja hakkas kohe liikuma. 2 käigu ulatuses vahe jäi samaks RS2-ga, 3-ndaga hakkas järgi liikuma.

Teine start oli veidi moditud 4wd turbo Calibra, tagasilla hüppamist kartes startisin lihtsalt tühikäigult ja haigutasin roolis kuni esimese käiguga spoolima hakkas.

Rõhk oli kella järgi 18psi, MAP signaal näitab samas 2 psi vähem. Viimane vast on õigem. Seega järgmiseks korraks keeran kella järgi 20psi peale :)

Üldiselt tunne on hea, kui saan stardi heaks harjutada, siis vaatab mis ajad paistma hakkavad ja alles siis saab öelda kui kiire auto praegu tegelikult on.

Kunagi peab sliki peale ka mõtlema hakkama, praegu niisama harjutamise aeg. OMC ka tulemas, seal ideaalse haakumisega start ei ole määrav... :)

U. 20m enne lõppu jookseb kolmandaga piirajasse kuskil 170-175kmh. Audiga oli finishis vahe veidi väiksem kui pildil.


Viimati muutis Taavi, 03.05.2006 11:08, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 11:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
mis see kiirus siis lõpus oli?
WB näitab segu mitte boosti, MAP anduri signaal...
Harjutamine teeb meistriks ja palju harjutamist maailmameistriks ;)

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 11:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
Joel kirjutas:
RS2 mees ostis selle auto 2 kuud tagasi ja oli elus esimest korda kiirendusvõistlusel, talvekummidega. Autol aga on jõudu kindlasti 300 teise poolde. Kui juhid on suht võrdsed, siis ma kardan, et selle RS2 alistamine läheb Sul praeguses konfis ikkagi üsna keeruliseks...


mitmel kiirendusvõistlusel Taavi osalenud on? mina peale selle SR ürituse ei tea ühtegi :)
jutt mis puudutab talvekumme on jama kuna ka Taavi kasutas talveks ettenähtud rehve.
RS2 omanik on Oliver, et nimepidi suhelda. ta on piisavalt starte fooride tagand harjutanud, selge see et üritustel on närvide mäng...

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 11:50 
Eemal

Liitunud: 20.05.2005 9:40
Postitusi: 395
Lai lamell 4wd puhul vast väga suureks miinuseks ei ole. Mul olid all miskid odavama otsa autoga kaasa saadud Uniroyali kulunud suverehvid. Auto sain kätte reede õhtul, esimene tõsine joonelt kiirendus toimuski Haapsalus :) Vabandused on tegelikult mõttetud... minu jaoks läks üritus korda, sest 3nda käiguga suutis auto järgi tõmmata 395hj chipi ja decatiga RS2-le :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 12:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:24
Postitusi: 1750
Asukoht: tallinn, kopli
Marko kirjutas:
mitmel kiirendusvõistlusel Taavi osalenud on? mina peale selle SR ürituse ei tea ühtegi :)

mis se näitab kas ametlik või sr-stardid ikka ühtemoodi
Marko kirjutas:
jutt mis puudutab talvekumme on jama kuna ka Taavi kasutas talveks ettenähtud rehve.

tavaline talverehv on sageli otsepidamisega parem kui suverehv ...
Marko kirjutas:
RS2 omanik on Oliver, et nimepidi suhelda. ta on piisavalt starte fooride tagand harjutanud, selge see et üritustel on närvide mäng...

jah ja usun et kindlasti ka Taavi

üldse on siin mõtetu oma igaüks onma tuttava üles haipimine...
Mõlemad autot on kiired ja eks järgmistel üritustel paistab kuidas läheb...

nii nagu Taavi just ütles-vabandada ei ole mõtet :)

edu Taavile ja RS2 omanikule tulevikus!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.05.2006 13:24 
Eemal

Liitunud: 22.12.2004 10:17
Postitusi: 570
Asukoht: Pärnu
Tsiteeri:
tegelikult mõttetud... minu jaoks läks üritus korda, sest 3nda käiguga suutis auto järgi tõmmata 395hj chipi ja decatiga RS2-le


Rs2 lagi on 380 hj. Tõsi need ajad mis haapsalus mõõdeti on veidi kummalised:
BMW 540 sõitis 13,2,

Audi RS2 sõitis 12.0

Hannes Luht sõitis oma kunagise S2-ga mis oli RS2 tehnikaga 12.0 ja Hannes on väga kogenud sõitja. Stock RS2 on paarsada kilo raskem juht esimest korda stripil, no ma ei tea....

RS4 eeline aasta audiclub-i sõidul 12.81 (auto millel on SKN-i chip, kange sidur jne jne.. ca 450hj) Mina sõitsin enda autoga 402hj/1320 kg, 12.80.

Mulle tundub et 0.5-1 sekund on siin mööda...

_________________
Wivel- Worlds 1'st activity tracker for cars and motorbikes


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 187 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11