Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 11.05.2024 19:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 36 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 09.07.2007 21:27 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 13:51
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
Auto pärit Saksast ja sealt tulles oli ta läbinud ~5000km (oli seal prooviauto) Siis läbis siin ka ~5000km.
Ja nüüd auto minu käes ja näeb välja nagu täiesti uus.
Ise ka nüüd autoga pea 5000 läbitud ja muljed järgmised...

Tegu siis igapäeva autoga minul.
Linnasõiduks täiesti mõnus auto va. pöörderaadius ja sidur vajasid natuke harjumist! Linnas mõnusalt vaikne, maanteel üsna mürarikas.
Kütusekulu on täitsa mõistlik linnas 12,x kui rahulikult sõita. Tehase antud 15,x kütusekuluga saab ka hakkama muidugi!

Värv on autol väga õhuke ja kehva, kapotil on juba päris mitmeid täkkeid!

Juhitavus:
Väga Hea! Märksa parem (sobikikum mulle) kui subaru.
Pidurid:
5st punktist 6.

Varustus:
nahktuba, seega ka natuke teised uksed ja armatuur. (mida Eestist väidetavalt ei saa?!)
xenon tuled
tumedamad tagatuled
suur tiib (saksast tulles oli väike)
mitsubishi cd-mp3-raadio oli ka ostes sees, Eestist ostes on vist raadiovalmidus ainult.
...niipalju siis erinev tavalisest evost.

Pilt


Viimati muutis Paap, 11.10.2007 18:21, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09.07.2007 22:22 
Eemal

Liitunud: 09.10.2006 14:47
Postitusi: 129
Asukoht: Saue
Paap kirjutas:
Värv on autol väga õhuke ja kehva, kapotil on juba päris mitmeid täkkeid!


Minu auto on 10 t. sõitnud ja sellest 99% suvel asfalteedel ning kapott on rõvedalt täkkeid täis. Kuna ma tean, et värv on kehva, siis väldin igal võimalusel eessõitva auto lähedal sõitmist aga ikkagi...

Kuna see ei ole normaalne kulumine, siis plaanin katsetada, kas Mitsubishil on reaalselt toimiv värvigarantii ?

Aga muidu auto on kena. Mul enda oma ka Saksast ostetud aga xenon'it seal ei pakutud, oleksin heameelega võtnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09.07.2007 22:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.07.2005 22:44
Postitusi: 73
Asukoht: Muraste
Igati hea auto, mull täpselt sama värviga Evo.

_________________
CELICA TURBO 4WD
www.silberauto.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 0:43 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 13:51
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
Cypress Hill kirjutas:
Igati hea auto, mull täpselt sama värviga Evo.

punaste lappidega?


Minu autol ls 14 t. ja tõesti kapotil on nu u 10-20 väikest valget täppi peal juba. Karpidel ja tagumise ukse taga koopal ka mõni üksik.


Kas teile ei tundu esisild kuidagi hõre? nagu oleks natuke kulunud! Mitsus väideti, et see amordi taldrikutele jäävad kivid seal kolisevad ja krõbisevad...puhastati ära ja lõigati see kummiserv ära, läks paremaks aga võiks nagu ikka "tihkem" see esisild olla!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 1:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.12.2004 2:41
Postitusi: 4626
Asukoht: Tallinn
Nägin ühte EVO-t millel oli värvi kaitsmiseks lastud auto läbipaistva kilega üle kiletada kriitilistest kohtadest.
Meetrite kauguselt ei saanud midagi aru, väga lahedalt vaadates hakkas mõnes kohas kleepekajoon silma.

_________________
Subaru Impreza GT MY99 | VW Passat 6.0 W12 '02 | VW Golf 2 4motion '91
ECUMASTER tooted http://ecumaster.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee | @Facebook
Tavahooldus, performance & tuning teenused + osad, mootorite ehitamine ja remont - Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 9:14 
Eemal

Liitunud: 24.03.2006 12:23
Postitusi: 267
Tehaseseades EVO ongi asfaldil parema juhitavusega, kui tehaseseades Subaru. Subaru nagu rohkem kruusaseades.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 10:04 
Eemal

Liitunud: 09.10.2006 14:47
Postitusi: 129
Asukoht: Saue
Paap kirjutas:
Kas teile ei tundu esisild kuidagi hõre? nagu oleks natuke kulunud!


Jah, on küll selline asi, et tsipa koliseb aga pole veel ise jõudnud süveneda sellesse. Samamoodi koliseb mu naise Outlanderi esisild ja pidi ka kõik korras olema. Kui kiirelt sõita, siis pole mingit anomaaliat, see avaldub ainult aeglaselt näiteks treppis kruusateel liikudes vms.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 10:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.07.2005 11:09
Postitusi: 402
Mihkel kirjutas:
Nägin ühte EVO-t millel oli värvi kaitsmiseks lastud auto läbipaistva kilega üle kiletada kriitilistest kohtadest.
Meetrite kauguselt ei saanud midagi aru, väga lahedalt vaadates hakkas mõnes kohas kleepekajoon silma.

Sa mõtled seda punast mis mis meil hoovis seisis? See oli jah 3M värvikaitsekilega üle lastud teha ning näha pole korraliku tehtuna et midagi autot kataks. Ja peale ära võtmist on tegemist nagu tutika autoga.
IvarR

_________________
Mootori juhtajude müük/paigaldus/seadistamine.
Võistlusautode ehitus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 10:33 
Eemal

Liitunud: 09.10.2006 14:47
Postitusi: 129
Asukoht: Saue
Järgmine kevad tahaks seda kilet näha, mulle on väidetud, et läheb koledaks meie oludes. Samas, värvi ta kaitseb igal juhul, peaks ehk isegi kaaluma...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 11:25 
Eemal

Liitunud: 22.03.2005 18:10
Postitusi: 385
Ar21 kirjutas:
Tehaseseades EVO ongi asfaldil parema juhitavusega, kui tehaseseades Subaru. Subaru nagu rohkem kruusaseades.


hakkab jälle pihta


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 20:05 
Eemal

Liitunud: 09.04.2006 13:48
Postitusi: 11
Asukoht: Tartu
Tsiteeri:
Minu auto on 10 t. sõitnud ja sellest 99% suvel asfalteedel ning kapott on rõvedalt täkkeid täis. Kuna ma tean, et värv on kehva, siis väldin igal võimalusel eessõitva auto lähedal sõitmist aga ikkagi...

Kuna see ei ole normaalne kulumine, siis plaanin katsetada, kas Mitsubishil on reaalselt toimiv värvigarantii ?

Seda nimetatakse mehaaniliseks vigastuseks, mis reaalses elus ei kuulu garantii alla nagu ka võtmega küljele tõmmatud triip või midagi muud sellist, aga see on ainult minu isiklik arvamus.

Kollase punase ja valge värvi miinus on see, et need ei ole metallikvärvid ja neil puudub kaitsev laki kiht.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10.07.2007 23:17 
Eemal

Liitunud: 09.10.2006 14:47
Postitusi: 129
Asukoht: Saue
Seda ma juba lugesin jah, et kivtäkked ei kuulu garantii alla. Võtmega tõmmatud triip on teine teema, see ei saa olla tootja süü, samuti on selge, et mõni täke ikka autole tuleb. Samas kuskil on tunnetuslik piir, kus lõppeb "loomulik kulumine" ja algab saast kvaliteet ja antud auto värvkatte puhul on see piir selgelt ületatud. See auto maksab pea 600 tuhat ja kuigi on arusaadav, et põhiline raha on kulunud "go" poolele, siis sellises hinnaklassis hoida kokku värvi kvaliteedilt on minu arust viga. Nagu ma lugenud olen, siis tegu on mingi "2 in 1" tüüpi värviga, tea palju siis ka säästu tuli, võrreldes kahekomponentse värviprotsessiga ? :roll:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.07.2007 8:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2007 11:07
Postitusi: 91
Asukoht: Tartu
rainer kirjutas:
Kollase punase ja valge värvi miinus on see, et need ei ole metallikvärvid ja neil puudub kaitsev laki kiht.

Oled sa selles nii kindel? Uuematel/uutel sõidukitel katab tihtipeale ka tava värve (mitte-metallikuid) lakikiht. Ma ei räägi siinkohal muidugi kaubikutest vms. vaid ikka sõiduautodest. Tehnoloogia on täpselt sama mis metallik väevil. Tooni annab õhuke ja õrn paas värvi kiht njng tugevuse ja läike lakk. EVO kohta ei oska ma muidugi midagi kosta :? Kuid kindel on see, et soovikorral saate oma kapotid täpselt sama tooni kollaseks/punaseks lasta värvida ning see kaetakse lakiga ja nii paksult kui soovite 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.07.2007 11:49 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 13:51
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
tarzic kirjutas:
Kuid kindel on see, et soovikorral saate oma kapotid täpselt sama tooni kollaseks/punaseks lasta värvida ning see kaetakse lakiga ja nii paksult kui soovite 8)

Ma ise ka arvasin, et see vast kõige mõistlikum tegu oleks. Või siis üldse mõni kerge "tuning" kapott panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.07.2007 11:54 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 13:51
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
Kas Mitsu esinduses saab autot kuidagi kiiremaks ka teha nagu Subarut Prodrivega?!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 36 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11