Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 09.05.2024 15:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 62 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04.01.2008 20:34 
Eemal

Liitunud: 16.04.2006 10:43
Postitusi: 38
Asukoht: Eesti/Saksamaa
Las nüüd hiir ehitab Audit , mida te nämmutate selle bemmi teemal. Jõudu ja jaksu ehitamisel , äkki saame kunagi kõrvuti kihutada :-D

_________________
Blacky I (under construction)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05.01.2008 13:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2006 17:50
Postitusi: 51
Asukoht: Tallinn
hiir ??? ... ok , las ta jääb :)

aga jah , äkki isegi õnnestub kõrvuti seista .Eesmärk on AC kevad Dragil ikka sõita.

_________________
Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalalt lennata

CCG


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05.01.2008 13:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.08.2006 11:37
Postitusi: 132
sa ju nyyd kaugele ära, kas siis võistlusteks alati tagasi?

_________________
Supra MKIV 3.0T 1000+HP 9.2@256 - SOLD
Galant VR4 TT 2001 12.7@180- SOLD
Efini RX-7 RZII 435HP 1994 LHD


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05.01.2008 20:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2006 17:50
Postitusi: 51
Asukoht: Tallinn
sa oled ilmaeluga hästi kursis ma vaatan :)

muidugi yritan selleks ajaks tagasi saada, võistlusi ma vahele ei tahaks jätta :)

_________________
Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalalt lennata

CCG


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.03.2008 19:47 
Eemal

Liitunud: 07.02.2006 2:22
Postitusi: 175
Asukoht: Erinevad Eesti Lennuväljad
kuda edeneb see projekt pikisilmi ootan esimesi kiireid, et ümber lükata või tõestada paari teooriat.

_________________
https://www.facebook.com/TeamIlmsMotorsport


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26.05.2008 3:04 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2006 17:39
Postitusi: 7
Asukoht: Pärnu
Tsiteeri:
Algselt postitas: indro Kiireim naine oli seekord Marje Salumets ajaga 12.322 sekundit.


naine sõidab päris hästi, meie MB neiu veel sinnamaani ei küündinud. ;)

aga enivei, paistad suht noor välja, et nagu poleks arvandki nii.... :D, pidasin sind vanemaks, aga aitab OTst.
8)

_________________
123kW/220Nm 1200kg NA
66kW/130Nm 995kg NA


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26.05.2008 8:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 14:17
Postitusi: 423
Asukoht: Tallinn
Pierre kirjutas:
Tsiteeri:
Algselt postitas: indro Kiireim naine oli seekord Marje Salumets ajaga 12.322 sekundit.


meie MB neiu veel sinnamaani ei küündinud. ;)

Sellel MB-l kipub jõudu natukse väheks jääma sellise autoga kõrvuti sõitmiseks :P
Aga õnnitlused ka minupoolt marjele, 12,3 on alguseks väga hea :)
Käigukast otsustas küll lahkuda, kuid selline see tehnika sport juba on. Mis seal ikka, kast remontida või uus ning sõit võib jätkuda 8)

_________________
Jumal lõi turbo lag-i, et ka V8 omanikel oleks võimalus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26.05.2008 10:21 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Kahju tõesti, et auto lõpuni ei tahtnud võistelda, aga 12,3 on juba väga hea tulemus :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26.05.2008 12:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2006 17:50
Postitusi: 51
Asukoht: Tallinn
Aitähh õnnitluste eest:)

Tänu mu tublidele mehhaanikutele Einar Heljandile (elekter) ja Raul Pappelile(mehhaaniline pool) sai sel võistlustel osaletud ,kes paari ööga sitast saia tegid :) veel laupäeva hommikul kell 10.30 polnd kindel ,kas saab tulla sõitma või ei .
Auto jahutussysteem tehti ringi ja elektrisysteem ehitati 0-st alates ringi. Kahjuks seadistada ei jõudnud , siiani keegi ei tea palju rõhku keerasime :) aga on tunda,et autos on yhte-teist veel peidus.

Eelmise "firma" tööd ma hetkel ei kommenteeri, vaatame ,mis lahenduse välja pakuvad. Igal juhul väga pettunud kvaliteedis ja suhtumises.

_________________
Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalalt lennata

CCG


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27.05.2008 9:07 
Eemal

Liitunud: 07.02.2006 2:22
Postitusi: 175
Asukoht: Erinevad Eesti Lennuväljad
igati tubli tulemus loodame ,et saad kiiresti auto korda.

_________________
https://www.facebook.com/TeamIlmsMotorsport


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.06.2008 12:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2006 17:50
Postitusi: 51
Asukoht: Tallinn
Nüüdseks on autoga päris pikk kannatuste rada läbi tehtud .
Kõigepealt tegelesime ESTuningu tööde parandamisega. Seal tehtud elektritööd ei kannata mingit kriitikat - lahtised juhtmed armatuuri all vedelemas, kus on vool sees; või siis kokku teibitud juhtmekimbud ; ühendused ,mis pudenesid koheselt laiali; lisaks ära retsitud S4 orig juhtmestik + 7A kerejuhtmestik ,kust kaootiliselt on andureid otsast ära lõigatud ,mingid osad omavahel ühendatud jne . Muidugi kogu töö tipneb näpuvahel kokkukeeratud ühendustega, mis ei kannata mingit rappumist ega ka mõistlik pole pihustijuhtmeid lahtiselt kokkukeeratuna vedelema jätta. Lisaks veel jahutusysteem on puudulik, turboõlitus , õhulekked jne See nimekiri ei lõpeks enne kui Issand päike looja läheb. Alguses auto ei läind pöördesse korralikult , õiget tyhikäiku polnd ega midagi , peale juhtmete ümber tegemist töötab imeliselt. Käisin autoga 4korda Es-tuningus, näidates igakord vead ette ning palusin ,et vaadaku ikka auto korralikult üle ,et see ei tööta normaalselt, igakord parnadati näpuga näidatud vead ära ,ülejäänd lihtsalt ei huvitanud ja saadeti jälle minema. Kuna ma Kuunole lubasin ,et ropedama ei hakka ,siis ma pikemalt sel teemal ei peatuks ,kuidas nad mu auto ära teisaldasid, käskisid kellegilt X-kodanikult laenu võtta , bypassi klappi üritasid ära varastada ning muud erinevad solvangud - a la me ei lõpetanud seda projekti korralikult ära ,sest sa ei näe maksujõuline välja või kogu kiusamine sai alguse selelst ,et ma hr Tamsalule kätte ei andnud.
Pärast kõiki neid üritusi, mil olen proovinud jõuda mõistlikule, sõbralikule kokkuleppele, on mind taaskord selle firma poolt pikalt saadetud. Nüüdkseks olen kulutanud nende s***a töö ümbetegemiseks ca 20 000 .-, tagasi tahtsin saada vaid 10 000.-,mis kulus elektritööde tegemiseks ja kogu töö maksumusest on 10% tagasi nõuda igati mõistlik ,kui vigu on lihtsalt nii palju. Nende pakkumine oli el.tööde eest 1031,25.- ja jahutussüsteemi eest 1380.- + ylejäänd asjad garantii korras- mis on häbiväärselt vähe ja selle pakkumise sain ka alles siis kätte ,kui ma tohutult olin pinda käind ,et ma sooviks mingit lahendust asjale ja peale seda kui olin oma advokaadiga rääkinud. Selle pakkumisega ma nõus polnud ning autot ma neile ei vii ,sest krt teab mida nad veel tahavad sealt maha keerata, ma ei usalda neid enam oma auto kallal mitte midagi tegema ja peale selle nad ei oska ka. Aitab OT-st.

Audiga sain käidud OMC-l sõitmas. Parimaks tulemuseks sain 233km/h. Kuna 7A käikar läks juba AC Dragil laiali, siis alla sai 89a Audi 100 kast, mis on küll paremate ülekannetega ,kuis siiki 1 miili peal sõitsin 3 korda piirajasse ja jäin torsenist ning 3dast käigust ilma :) Lisaks ehitasime mootoripadjad ja käikaripadjad jäigaks, mõnus vibra lööb keresse sisse ,aga pole pooldki nii hull kui alguses hoiatati.
Kuna enam ei viitsi vabalthingavate kastidega tegeleda, siis otsin autole s4 5 või 6käigulist kasti, need peaksid kestma ,aga väga raske on Eestist leida neid + lisaks muid varuosasid ,mida on vaja ,et see kast alla saada . Seega Tartus ei õnnestu stardis olla :roll:

_________________
Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalalt lennata

CCG


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.06.2008 12:54 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.05.2006 21:01
Postitusi: 53
Miss S kirjutas:
....a la me ei lõpetanud seda projekti korralikult ära ,sest sa ei näe maksujõuline välja või kogu kiusamine sai alguse sellest ,et ma hr Tamsalule kätte ei andnud....

OT: Kõrvaltvaatajana lugedes järeldaksin, et "odavam" oleks olnud ikkagi vist kätte anda. :lol:
Aga muidu jõudu ja jaksu.:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.06.2008 14:43 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 13:51
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
"Autode ja mootorrataste elektritööd." - rea võiksid tõesti maha tõmmata, seda es tõesti ei oska.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.06.2008 18:35 
Eemal

Liitunud: 11.06.2008 18:10
Postitusi: 79
Asukoht: tallinn
"autode juhtmestiku teha ei oska" minu autol on estuning poolt tehtud kõik mootori ja aju juhtmestik kõik on joodetud üle ja probleeme pole.....pole vist päris õige jutt

_________________
sky is the limit


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.06.2008 18:38 
Eemal

Liitunud: 11.06.2008 18:10
Postitusi: 79
Asukoht: tallinn
äkki on jaapani autole parem teha juhtmestiku... :-D

_________________
sky is the limit


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 62 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11