Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 23:11

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 28.01.2020 16:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Tänud, ega 135 ka :bb. Klapid ei ole saladus, tellisin lihtsalt Ebay-st, UK-st. Kõige odavamat ei valinud, roostevaba oli lubatud ja magnet vähemalt ei võtnud. Aastane garantii oli ka lubatud, mida iganes see ei tähenda :D kaua ta päriselt kestab... ei tea, eks siis näis.


Pilt

Ebay link:
https://www.ebay.co.uk/itm/TD03-Turbo-Wastegate-Rattle-Flapper-Repair-Kit-for-BMW-335i-135i-535i-N54-2sets/223727467914?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 19.10.2020 9:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28.01.2020 20:30 
Eemal

Liitunud: 28.01.2020 13:19
Postitusi: 4
Ahaa .. ma korra endal ka olen vahetanud novembris.. tellisin ebayst.. .. aga paar päeva tagasi hakkas samat wastegate häält tegema.. ex näis :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29.01.2020 11:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Raxxx kirjutas:
Ahaa .. ma korra endal ka olen vahetanud novembris.. tellisin ebayst.. .. aga paar päeva tagasi hakkas samat wastegate häält tegema.. ex näis :D


Okei... ma loodan, et mitte täpselt samalt tüübilt sama toodet ... :lol: või ?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 01.02.2020 12:06 
Eemal

Liitunud: 28.01.2020 13:19
Postitusi: 4
ei ole samalt tüübilt :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.02.2020 11:54 
Eemal

Liitunud: 07.07.2018 9:12
Postitusi: 22
Soovitan lihvida kui koos on .


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.02.2020 20:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Heinola kirjutas:
Soovitan lihvida kui koos on .


Kus, kes, mida? Mida lihvida?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 18.02.2020 9:42 
Eemal

Liitunud: 16.01.2005 23:40
Postitusi: 58
Asukoht: tartu tõrvandi ringtee
Sattusin teemat lugema.lihvimise all mõeldi sooveldamist.Vaadates lingil antud hinda siis tasub ka ise taastada.Olen treinud uut klappi ja vahetanud juhtpuksi.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 20.02.2020 20:54 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
rein kirjutas:
Sattusin teemat lugema.lihvimise all mõeldi sooveldamist.Vaadates lingil antud hinda siis tasub ka ise taastada.Olen treinud uut klappi ja vahetanud juhtpuksi.


Selge, juppide hinnad on jah, nagu nad on... suurim pluss ilmselt on et eks ise tehes kontrollid kvaliteeti ka, teed korralikult ja valid materjalid. Auto muidu koos, cooler ka küljes, MHD stage 2+ peal, veakoode pole. Sõidab kiirendab, väga aeglane ei tundu enam. Ok väljalaske vanos andis veakoodi aga sai uus asendus. Nüüd puhas leht ja veakoode pole. Üldiselt hakkab juba liikuma õiges suunas, mõned asjad on mis häirivad, otseselt viga ei ole aga, lihtsalt. Näiteks nagu cooleri kiirkinnitused, ma lihtsalt keeldun uskumast, et need ei leki ja on samakindlad kui silikoon koos klambriga. "Chargerpipe" peaks asendama plastiku metalliga, turbo sisselaske vähe paremaks modifitseerima ja õlijahutusradikas, mis ammu juba plaanis nagunii. Üldiselt ükski neist asjadest sõitmist ei sega aga lihtsalt saab paremini. Nädalavahetusel panen tehtud tööst pilte ka.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23.02.2020 19:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Meediat siis ka nagu lubatud...

Auto back in business...

Pilt

Cooler... uus vs vana, uus on siis astmeline... paksem ja esiosa vähe suurem

Pilt

uus küljes

Pilt


Ja väljast pole kuskilt näha erinevust...



Pilt


Pilt




Võibolla hakkan vanaks jääma aga toonklaasi kiskusin ka maha tagant :-D ... ma ei tea, peeglid on nagunii sellel väiksed, istud nagu tankist, üldse ei saa aru mis ümberringi toimub...

Pilt


Ja kevad ei hüüa tulles, nii et 18" slikkid ka ringraja jaoks valmis... mingid veljed peab veel vaatama. A päris suured on ikka :D nagu ei mahtunud autosse äragi õieti... pildi pealt ei saanud õieti arugi :D


Pilt


Lepp motors-iga sai ka räägitud, see MHD on hea küll aga (krt seda teab) suht pimesi ikkagi see teema, ja kui mõned asjad ära teeb, bensupump, silikoon voolikud ja chargerpipe... võibolla turbo sisselaset ka natuke, siis äkki ikkagi käib vaatab igaksjuhuks rullikutel dynos üle ja vaatab mis seis päriselt on ja võibolla teeb ka siis custom seadistuse ühtlasi.

Ühe pulli asja leidsin veel, põhimõttelist saan telefonist seadistada auto tagaveoliseks kui tahta, ma ei tea... kummi põletada? :-D... ei tea kas väga tahan aga hea teada...

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 19.10.2020 9:31, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 03.03.2020 19:15 
Eemal

Liitunud: 28.01.2020 13:19
Postitusi: 4
Mõistlik .. MHD oli peal juba ?..
üksiku turbo peale pole mõelnud ?.. Mul paar päeva see mõte keerlenud peas..


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04.03.2020 9:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
MHD ei olnud peal. Kui täpne olla siis, MHD Stage 1+ lasi kiirendusel üks tuttav peale ja nüüd MHD Stage 2+ lasin ise peale. Ja MHD-ga nüüd suht hea vaadata mis toimub, "diagnostika" võtab aega ca10 sekundit, (ala nii kaua kui telefoni taskust otsid). Tegelt peaks selle monitooringu mooduli ka veel juurde ostma, suht mugav ikka.
Aga single turbo on koguaeg peas keerelnud. Kütuse süsteemi pärast ei võtnud kohe esimese asjana ette, port injektorid oleks tulnud juurde panna ja ma ei tea kas ma oleks kevadeks kõik valmis saanud. Sõidan veits praeguse settinguga ja siis vaatab edasi. Eks see sinna suunas läheb nagunii.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 18.03.2020 23:19 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Mis "tootja" omad need DP-d on, mis nii valesti tehtud olid? Siis tean vältida ja vb mõnda muu odavama asjaga riskida. Paistab sedamoodi, et xi all peaksid teistsugused käima ilmselt ruumipuudusest, ja valik kohe kesisem.
WG klapid on siiani vaiksed? Mul just eespool oleva turbo oma klõbiseb tühikäigul gaasitades (kui rpm alla vajub), mingeid veakoode siiani ei ole.

Vasakpoolset summutipütti (klapiga poolt) ei ole eksperimenteerimiseks anda? :-D
Tellisin ploki vahele, et saab puldist ise klappi kinni/lahti teha, võiks korra klapiga poole püti seest otseks panna, kuid ainsat ei raatsi rappida, pärast ei meeldi ja siis hakka tagasi tegema..


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.03.2020 17:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
DP olid ostetud https://www.ebay.co.uk/str/procarpartseu ... aga nad võtsid maha selle toote. IX-il vähe kitsam jah seal see olukord, oli märgitud et sobivad XI-le ka, ma olin happy, oh jess sobivad XI-le :) aga ju siis oli valesti märgitud :D Tead need olid nii kõverad :D et ma ei tea kas nad tagaveolisele ka alla oleks mahtund.
WG klapid on vaiksed jah siiamaani, ptüi ptüi ptüi...:D
Tagumisest summutist rääkides, mul oli enne viimaste püttide asemel otsetoru, aga peale DP paigaldust läks veits valjuks, ja panin viimased pütid ikkagi tagasi. Hea, et vanarauda veel ei olnud läinud :D Aga see klapp seal ju täiesti juurdepääsetavas osas ju. Seda saab vajadusel nii ja naa pidi ju proovida.?? ma endal jätsin vaakumi külge ühendamata sellel, nii et nüüd on koguaeg avatud asendis. Ma ei tea kas ta üldse juhib seda? :D Ausalt mulle see hääl sobib praegu, ja ei hakanud üle mõtlema.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.03.2020 18:10 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Okei, siis pean need WG klapid ära tellima ja millalgi tööna ette võtma.
Summuti klapi saab jah kergelt vaakumist lahti ühendada, vahepeal sõitsingi nii. Aga oli just idee vasak pütt lahti lõigata, ja olemasolev toru seal sees otsetoruga asendada. Sel juhul on hea, kui saab ise puldiga juhtida soovi korral, kui vaja häält teha...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.03.2020 18:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Ok, kui sa need samad WG klapid tellid, siis enne kokkupanemist vaata mõõda sada korda, sest mulle tundus, et kui ma oleks nii nagu mõledud ära paigaldanud siis nagu veits oleks centrist mööda see klapp jäänud, et jube vähe oleks ühest äärest jäänud katma.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11