Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 11:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 21.03.2020 22:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Update. Kevad on põhimõtteliselt käes ja slikkidest ikkagi riiulis kasu pole, vaja alla ka sobitada. Kuna rehvid ikka päris laiad, siis veljed sai ka laid 9,5 et25 ja R18. Sisse jäi amordikannu vahele kuskil 5-6mm. Kui rehv ka natuke kurvis paindub, siis isegi tundub see veits vähe aga ok, eks näis. Igaljuhul sissepoole enam ei oleks tahtnud minna. Kui ei mahu, tuleb tiivalaiendid panna.

Slikkid: kuna slikkidel mõõdud vähe teistmoodi, siis oli lihtsam mõõdulint peale panna, et mingi ettekujutus saada.

Pilt

Pilt


Veljed: tundub, et velje mõõt sai vähemalt hea.
Pilt

Peaaegu mahubki? :)
Pilt

Alguses tundus et mahubki... AGA nii ebaloogiline kui see ka pole, siis 18" veljega hakkasid pidurisuppordid vastu velge käima, nii ees kui taga, velg ei mahtund alla. Nagu WTF? originaal velg on 17" ja vastu ei käi ja 18" ei mahu. OK... vaatasin üle, support veits liikus ka ujuvpuksidest. Fine, tellisin rem komplekti. Palju see aitab aga ikkagi, vaja nii palju kui võimalik.

Pilt

Kui uued puksid küljes, siis natuke suppordeid lihvida ja nagu "miilenki" täpselt juba sobis :D

Pilt

Pilt


Okei, kõik alguses ei sujund kohe, aga lõpptulemus kõige hullm ei jäänudki. Natuke tuli rattakoopaid ka modifitsserida, sest kui rattad välja keerasid siis hakkas rehv vastu logarit käima. Aga OK... lõpptulemus toimib, tegin väikse proovitiiru ka ja toimib, kõik timm. Päris hea. Tahaks madalamaks ja jäigemaks ka aga siis jälle see küsimus kuidas see rehv ära mahub.


Pilt

Pilt

Pilt


Natuke veel juttu... kuna vanose viga tuleb vahest, (ala kui kiirendad ca 200ni kolm korda järjest, pidurdad maha ja uuesti) siis see on on veel asi millega peab tegelema. Mingi plaan on olemas, alustasin lihtsamast osast, vahetasin filtrid, tihendid ja mootori õli. Muidu olen Motuli 20w60 kasutanud aga BMW-l ei julgenud, vanosed ja muud asjad. See oli välismaa foorumist kõige kangem mis välja lugesin, odav ei ole aga tahaks et oleks hea asi, ehk toimib, Motul 330V 5w40,

Pilt

Ja lõpetuseks, võibolla midagi mis siin foorumistele rohkem huvi pakub, kuna siin auto ehitajad kipuvad rohkem kiirendust sõitma. Celicaga sain kaasa kunagi Gtech ajavõtu. Noh, vana ta on, ja kui täpne, ??? võib-olla siin vanemad oskavad paremini kommenteerida. Netist lugedes, et "peaaegugi täpne" ja "võibolla natuke pessimistlik".
Igaljuhul mõõtsin auto kiirenduse sellega ära ja kuna ma eriti kiirendusvõistleja ei ole siis ma ei pea varjama seda :D

0-100: 4,3

Pilt

400m: 12,4 (lõpus oli limp mode: vanose veaga, 0-100 oli ka kehvem, aga mingi ettekujutuse annab)

Pilt

0-70:2,5

Pilt

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 19.10.2020 10:11, muudetud 5 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:20 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Kunagi usuti küll G-techi, seda vanemat pisemat mudelit kasutasin isegi vist... Igaljuhul poleks uskunud, et nii kiire auto, nüüd mul on vaja veel kiiremini tükid külge keerata :-D

Pole küll palju teema lehekülgi, kuid ma ei viitsi enam läbi lugeda, kas sul on käigukasti flash ka tehtud?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Ei ole kasti flashi tehtud... krt, see tuletab meelde, et kastiõli ja hoolduse pidin ka ära tegema. Jah, ok kui vanose asjale selguse saan siis võtan järgmiseks kasti ette. Tänud :D

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
S4BiT kirjutas:
, nüüd mul on vaja veel kiiremini tükid külge keerata :-D


Kas sul kuskil foorumis või muidu autost teema ka?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:36 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
LordVampire kirjutas:
Ei ole kasti flashi tehtud... krt, see tuletab meelde, et kastiõli ja hoolduse pidin ka ära tegema. Jah, ok kui vanose asjale selguse saan siis võtan järgmiseks kasti ette. Tänud :D


Käigukasti õli tasub kindlasti ära vahetada, dünaamiline siis, et uue õliga vana kenasti välja uhada. Mul on teisipäeval see just ees, filter on koos põhjaga üks tükk (igaks juhuks ütlen). Peale seda on plaanis reflash teha kastile, pidi tõsiselt paremaks muutma selle tööd, olen mõnega Saksamaalt suhelnud kellel tehtud ja vahetuid võrdlus videosid näinud, tõesti hakkas kiirelt vahetama, originaal on kohutav (eriti kui DSG kastiga auto pealt tulla).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:39 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
LordVampire kirjutas:
S4BiT kirjutas:
, nüüd mul on vaja veel kiiremini tükid külge keerata :-D


Kas sul kuskil foorumis või muidu autost teema ka?


Ei ole kuskile mingit teemat teinud, alles hiljuti sai Saksamaalt tuua lastud, 2007a E91 335xi, väga sile isend, 17 rattaga ilma toonklaasita, siiani on kõik küsinud miks ma järsku sellise suvalise BMW omale võtsin, ühesõnaga stage 2+ võiks täielik sleeper olla mis mulle meeldiks :lol:


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.03.2020 23:44 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
S4BiT kirjutas:
LordVampire kirjutas:
S4BiT kirjutas:
, nüüd mul on vaja veel kiiremini tükid külge keerata :-D


Kas sul kuskil foorumis või muidu autost teema ka?


Ei ole kuskile mingit teemat teinud, alles hiljuti sai Saksamaalt tuua lastud, 2007a E91 335xi, väga sile isend, 17 rattaga ilma toonklaasita, siiani on kõik küsinud miks ma järsku sellise suvalise BMW omale võtsin, ühesõnaga stage 2+ võiks täielik sleeper olla mis mulle meeldiks :lol:


:bb suvaline BMW jah :) ... ei lahe...

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2020 19:54 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Raxxx kirjutas:
Ahaa .. ma korra endal ka olen vahetanud novembris.. tellisin ebayst.. .. aga paar päeva tagasi hakkas samat wastegate häält tegema.. ex näis :D


Oma kogemusest, et lasin täna MHD Tune peale, kuna tahtsin proovida kas sellega kaasnev wg rattle fix võiks toimida, ja enda omal sain nad sellega vaikseks :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2020 20:09 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
:bb Stage 1+? ... aga reaalselt ma ei ole nii kindel et see 100% lahendus on. Üks asi on see et nad ei logise/lõgise, aga kas nad boosti hoiavad? Pigem tundub see vea peitmine. See wastegate klapp tõmbab end lihtsalt kinni asendis veits kiiva, kui puks läbi on ja sa ei saa kogu turbo rõhku. Tagumise turbo aktuaatori vardale saad tegelt käega ligi. Saad käega proovida kui hull lõtk sees on. Mul andis ca 3x200-ni järjest kiirendades boost leak vea alles. Et tänaval ja maanteel võibolla ei sega aga rajal on kiire limpmode.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.04.2020 20:34 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Stage jäi 0, lihtsalt muutsin neid muid lisasid mis sai hetkel. Aga jep, reaalselt ta midagi ära ei paranda, küll aga peidab sele koleda hääle ära, vähemalt nii kauaks kui nende kallale minek. Mainisin, kuna eelneval olid klapid just uued pandud ja hakkas jälle kõristama, sel juhul ei tohiks see nn. petmine nii hull olla, kuna klapid/puks reaalselt uus.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17.04.2020 14:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Update... vaatasin seda vanose asja... alustasin lihtsamast, uus soleniod, vanose filter jne ... ei olnd lihtsatest asjadest.
Mis seal ikka nukad maha, vaatab mis seisus nuka tihendid on. Olidki vana versiooni metall tihendid, okei õnneks väga ära kulutand nukapesa ei olnud. Uued tihendid läksid upgrade versioon teflonist/kummist midaiganes materjalist need on.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Ja jälle toimib... AINULT, et ... :D ei lähe liiga lihtsalt... väljalaske nuka anduri viga ja boostsolenoid annab ka vea, enne käivitamist isegi. tellisin ämbriga uusi andureid. OK, oleks võind iseenest vahetada nuka andurit sisselaskega aga ma ei tea, sai seekord niipidi. Panen uued nuka andurid ja boostsolenidid ja siis vaatan edasi, vaakumvoolikud ka üle.
Võimalik, et väljalaske nuka andur oligi siiski algusest peale pekkas ja ma poleks pidanud midagi muud tegema aga noh, eks näis, need metall tihendid nuka otsas on nagunii suht halb teema, seda terve nett täis. Et hea ikkagi vast et need said ära vahetatud.
Ootame nüüd, kuidas pakid liiguvad ja eks siis vaatab.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 19.10.2020 10:17, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23.04.2020 17:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
KAS TÕESTI!!! :-D ... uued andurid ja solenoidid küljes... kõik ära resetitud. Ja kas ongi nii võimalik et toimib :roll:??? . Praegu kuskil umbes 100km sõitnud ja ptüi ptüi ptüi, siiamaani töötab. Ja veel nagu hästi, P. järgi käib edasi ka paremini. Peaks uuesti G-techi peale panema ja vaatama, kas numbrid läksid ka nüüd paremaks.
Need uued autod on palju rohkem igast elektroonikat ja muid kavalat "engineeringut" täis... vahepeal on lihtsalt siuke ahvi tunne.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23.04.2020 17:56 
Eemal

Liitunud: 16.03.2005 22:55
Postitusi: 276
Mööda uuesti jah, veerandmiil võiks ju nüüd veel parem olla. Ma olen mõne päeva MHD Stage 1 softiga ringi sõitnud, ja ku*adi maialt läheb edasi :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23.04.2020 18:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
S4BiT kirjutas:
Mööda uuesti jah, veerandmiil võiks ju nüüd veel parem olla. Ma olen mõne päeva MHD Stage 1 softiga ringi sõitnud, ja ku*adi maialt läheb edasi :)


:bb ... muidu... see MHD, kui ECU on üle lastud, (backendflash tehtud) siis tegelt võib ükskõik kuidas seadistada aju, ja custom MAP-e peale laadida. Selles suhtes, EI PEA enam MHD map-e kasutama. Sisuliselt nagu proge aju nüüd. USA-s on väga popp JB4 lisaks külge panna. Ja mappida midaiganes "kelleegi sarnase rauaga" seadetega map omale.
Aga ei, see tundub mulle tiba hämar teema, siit edasi läheb ainult rullikutel seadistamine.
Aga lihtsalt see MHD stege 2+ FBO "full bolt on" on ikka liiga ajuvaba teema, et mitte seda ära kasutada. Ja arvestades kuidas sisuliselt "stock" auto kohta edasi käib,... (no ei ole enam karjuvalt aeglane) võib juhtuda, et ma veits isegi sõidan nii ringi :-D ... (enne kui suurt turbot hakkan külge keerama).

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 27.04.2020 11:52 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Mul käis kaa 1 paystation focus stendis. Mingi juhe ja seitse seadet, Mingid graafikud kaasas ja vaheta siis juppe nagu Street Rod arvutimängus...ainult, et need graafikud olid reaalsusest sama kaugel kui see arvutimäng päriselust :D
See on 1 teema millega ma end kurssi viia lihtsalt ei taha :-D

https://www.youtube.com/watch?v=hGj_tRSPHhU

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 97 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11