Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 09.05.2024 0:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 18.10.2006 12:06 
Eemal

Liitunud: 30.08.2006 21:13
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Nii sai siis soetatud 2-kuud tagasi sihuke masin.
Tehtud mootori remont,paigaldatud:KKK K-26turbo,suur cooler,MOMO-rool+kk-nupp.Ootamas on:OBX-tagapütt,FK-madaldus,lisa bensupump,2-stage chip,strutbarid,jne.

_________________
www.meiemaakv.ee
Kinnisvara välismaal.


Viimati muutis robi, 20.11.2006 22:03, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 10:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.09.2006 21:16
Postitusi: 451
Asukoht: Saue/Tallinn
kuule, me siin hakkasime vaidlema siin...et ms värvi see auto on?

_________________
200SX with Rb25det
http://www.es-racing.ee
http://www.es-wheels.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 10:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:24
Postitusi: 1750
Asukoht: tallinn, kopli
tundub et punane :D
sul kah 1 sumpa ots ära kadunud..mul endal oli sama asi ja kähku kiskusin teise kah ära..

(robi plun jätame ylejäänud postidest rohelise välja, tähh! :) )


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 10:59 
Eemal

Liitunud: 30.08.2006 21:13
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn
Tegelikult on värviga selline jama,et oleneb millise nurga-alt vaadata.Kord punane,kord roosa jne.PASSIS PUNANE.
Ja tagaistmel ootamas:Pilt

_________________
www.meiemaakv.ee
Kinnisvara välismaal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 11:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
Ükstapuha mis autoga tegemist siis täiesti stock välimusega autole on suur tiib nagu sadul sea seljas. IMHO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 11:25 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 19:07
Postitusi: 45
Värv on jah selline imelik... alguses arvasin et pildid moonutavad aga kui päriselus nägin siis vatasin et krt ongi selline lilla/roosa/punane :) Btw sõidu ajal tuli sul päris korralikult sinist tagant. Ja mis puutub Ragzi kommentaari siis nõustun temaga (maitseasi). Kas keegi on muidu katsetanud ka kunagi mida need tuuningpoes pakutavad hiigeltiivad juhitavusega teevad ? Läheb midagi paremaks ka või on vastupidi ? Usun et väga täpselt reguleeritud ja ehitatud tiib täidab oma eesmärki hästi aga kui see lihtsalt sinna taha kruvida siis ... ?


terv. mell

_________________
Jaguar XJR V8 Supercharged / BMW M3 / RR Vogue


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 13:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.09.2006 21:16
Postitusi: 451
Asukoht: Saue/Tallinn
mell kirjutas:
Värv on jah selline imelik... alguses arvasin et pildid moonutavad aga kui päriselus nägin siis vatasin et krt ongi selline lilla/roosa/punane :) Btw sõidu ajal tuli sul päris korralikult sinist tagant. Ja mis puutub Ragzi kommentaari siis nõustun temaga (maitseasi). Kas keegi on muidu katsetanud ka kunagi mida need tuuningpoes pakutavad hiigeltiivad juhitavusega teevad ? Läheb midagi paremaks ka või on vastupidi ? Usun et väga täpselt reguleeritud ja ehitatud tiib täidab oma eesmärki hästi aga kui see lihtsalt sinna taha kruvida siis ... ?


terv. mell


mul ka plaanis mingi tiivake taha muretseda, puhtsalt juhitavuse pärast, sõber sõitis enda s13-ga metsa, sest 200km/h oli perse nii kerge et lauges kurvis viis minema, isegi raportis näitas seda...

_________________
200SX with Rb25det
http://www.es-racing.ee
http://www.es-wheels.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 14:48 
Eemal

Liitunud: 30.08.2006 21:13
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn
No suitseb sellepärast,et turbol lõtk sees(plaanis vahetus või remont).
Aga mis puutub tiiva mõjudesse,siis maanteel,kui kiirust üle 120-130 siis on ikka p....ga tunda küll,et auto tagaots rohkem maapinnaga sõbruneb.

_________________
www.meiemaakv.ee
Kinnisvara välismaal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 15:13 
Eemal

Liitunud: 29.11.2004 19:07
Postitusi: 45
[/quote]

mul ka plaanis mingi tiivake taha muretseda, puhtsalt juhitavuse pärast, sõber sõitis enda s13-ga metsa, sest 200km/h oli perse nii kerge et lauges kurvis viis minema, isegi raportis näitas seda...[/quote]

Ma tean väga hästi su sõpra (Geir) ja ma sõitsin temast u 50 m tagapool kui see kõik juhtus ning tean ka tema eelmist nissanit. Minu arvamus asjast on natukene teistsugune... piisab kui vahetada välja kogu vedrustus (ka puksid ja muu jama), sest see kuidas see auto maantee peal käitus ei olnud sugugi normaalne..krt ujus nagu volga. Pigem võib seda avarii põhjust sealt otsida kui suure tiiva puudumisest. See auto on hea tuuning alge aga orginaalis pole ta kohe kindlasti mõeldud 200- kurve läbima ;) ... ,samas mis mina ka tean. Vb on sellest tiivast tõesti midagi kasu.

m.

_________________
Jaguar XJR V8 Supercharged / BMW M3 / RR Vogue


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.10.2006 15:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.09.2006 21:16
Postitusi: 451
Asukoht: Saue/Tallinn
mell kirjutas:


mul ka plaanis mingi tiivake taha muretseda, puhtsalt juhitavuse pärast, sõber sõitis enda s13-ga metsa, sest 200km/h oli perse nii kerge et lauges kurvis viis minema, isegi raportis näitas seda...[/quote]

Ma tean väga hästi su sõpra (Geir) ja ma sõitsin temast u 50 m tagapool kui see kõik juhtus ning tean ka tema eelmist nissanit. Minu arvamus asjast on natukene teistsugune... piisab kui vahetada välja kogu vedrustus (ka puksid ja muu jama), sest see kuidas see auto maantee peal käitus ei olnud sugugi normaalne..krt ujus nagu volga. Pigem võib seda avarii põhjust sealt otsida kui suure tiiva puudumisest. See auto on hea tuuning alge aga orginaalis pole ta kohe kindlasti mõeldud 200- kurve läbima ;) ... ,samas mis mina ka tean. Vb on sellest tiivast tõesti midagi kasu.

m.[/quote]

ei nu seda kindlasti jah, et konkreetsel autol oli ka muid asju mis seda põhjustada võisid, kuid kuna juba originaalis on sellel autol väike tiivake, siis arvan et kindlasti midagi see mõjutab, tal oli see ju ära võetud. kahjuks ei ole endal kogemust nö. ilma tiivata ja siis korraliku tiivaga, juba sellepärast peaks ära proovima, et kas on mingit kasu ka, kui aga loogiliselt mõelda, siis õieti reguleeritud tiivast peaks ikka kasu olema ka:)
vedrustus ja puksid on mul juba praegu väga head;)
sorry for OT

_________________
200SX with Rb25det
http://www.es-racing.ee
http://www.es-wheels.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tere Härrased
PostitusPostitatud: 24.10.2006 19:19 
Eemal

Liitunud: 26.09.2005 11:33
Postitusi: 150
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Minu arvamus sellest tiivast!!! t on kyll ilus lelu aga ,et seda kasutada peaks ka olema Ülejäänud kooskõlas selle tiivaga,,ja mis puutub sellesse tiiba siis mingi 120 kuni 160 ni sellest tiivast kasu pole kyll vähimatki:.( tegime katse et panime pagasiluugi ja selle pukside vahele sellise pehme materjali ja kui maanteel tagasi tulles kus sai kihutatud 160 siis seal ei olnud yhtegi jälge!!!!aga samas kahekäega luugile vajutades olid seal jäljed sees,,,yhesõnaga surve oli ikka kerele olemas kui käega vajutada ag tiivaga mitte) nyyd proovige ise mõelda et kas se aitab teelpüsivusele kaasa või ei!!!!
NB võibolla oli asi tiivas et ei olnud nii ilus :-D :) :lol: :-D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.10.2006 20:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2005 16:41
Postitusi: 774
Asukoht: Randvere
Tsiteeri:
Minu arvamus sellest tiivast!!! t on kyll ilus lelu aga ,et seda kasutada peaks ka olema Ülejäänud kooskõlas selle tiivaga,,ja mis puutub sellesse tiiba siis mingi 120 kuni 160 ni sellest tiivast kasu pole kyll vähimatki:.( tegime katse et panime pagasiluugi ja selle pukside vahele sellise pehme materjali ja kui maanteel tagasi tulles kus sai kihutatud 160 siis seal ei olnud yhtegi jälge!!!!aga samas kahekäega luugile vajutades olid seal jäljed sees,,,yhesõnaga surve oli ikka kerele olemas kui käega vajutada ag tiivaga mitte) nyyd proovige ise mõelda et kas se aitab teelpüsivusele kaasa või ei!!!!
NB võibolla oli asi tiivas et ei olnud nii ilus


Sinu jutu järgi on formelil ka tiivad ainult ilu pärast. Reguleeri ikka teinekord veidi tiiva nurka ka. :lol:

_________________
www.vkmmotors.ee tuuning ja service keskus
300ZX Street B car 1250hp 402m 8.4sek 262km/h
300ZX SPS car 2400hp 402m 6.6sek 338km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: hmm
PostitusPostitatud: 24.10.2006 20:43 
Eemal

Liitunud: 26.09.2005 11:33
Postitusi: 150
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Sa vaata vormeli kaalu ja tiiva suhet !!!! se tiib võrreldes autoga vääga suur ja kinnitub otse raami kylge ,,, mis siis välja ehitatud täpselt, et mõjuda tagaratastele!!!! Sinu tiib aga kinnitub aind kahe väikese jalaga mingile õhukesele luugi plekile!!!! ja muule peale selle pleki ta ei suudagi ju suruda,,,reguleeri seda tiiba palju tahad!!! :lol: Iseasi kui muidugi ära croomida:):):) :-D :-D :) :-D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.10.2006 21:07 
Eemal

Liitunud: 30.08.2006 21:13
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn
Ja kui sa jätad tagant luugi lahti-kas ta on siis samas kohas,kus on mul praegu tiib :?: :lol:

_________________
www.meiemaakv.ee
Kinnisvara välismaal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: oehh
PostitusPostitatud: 24.10.2006 21:13 
Eemal

Liitunud: 26.09.2005 11:33
Postitusi: 150
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Ma loodan siiralt ,,et sa aru ei saanud et se pärani lahti oli,,vaid ikka lukust lahti


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11