Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.04.2024 10:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 44 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14.08.2006 9:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
Raceboy kirjutas:
ukse turvastruktuuri ei tohi muuta.


mis jutt see on?

ei tohi teha plastist uksi, kui puudub 6-punkti puur. Liigse metalli väljalõikamine, pleksist klaaside (3mm) kasutamine, ukse abimehhanismide äravõtmine ja isetehtud polstri kasutamine on lubatud !

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14.08.2006 9:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.02.2005 17:06
Postitusi: 285
Asukoht: TLN
15" plekkveljed uute Masteri lamellidega tulevad võistluse päevaks alla.
Tagumistel ustel ei ole tarvis isegi polstreid, esimestele tuleb teha ise tugevamast Kalevist või Mistrast polstrid.
Igaks juhuks (kui äkki õnnestubki kiiresti sõita) tuleb muretseda ka 4 punkti vööd (nõutav alates 12,5 ajast).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 10:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.02.2005 17:06
Postitusi: 285
Asukoht: TLN
Kui nüüd kiiresti kedagi ei leia, kes uued turbolõdvikud teeks ja kes ühe jahutusvedeliku lõdviku teeks siis JÄÄB TARTU ÄRA :cry:
Kahjuks SAM oma tihedas graafikus aega ei leidnud :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 13:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
tt kirjutas:
Kui nüüd kiiresti kedagi ei leia, kes uued turbolõdvikud teeks ja kes ühe jahutusvedeliku lõdviku teeks siis JÄÄB TARTU ÄRA :cry:
Kahjuks SAM oma tihedas graafikus aega ei leidnud :?


mis sul seal täpselt teha vaja on ? pilte pole asjadest ?

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 14:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
tt kirjutas:
Kui nüüd kiiresti kedagi ei leia, kes uued turbolõdvikud teeks ja kes ühe jahutusvedeliku lõdviku teeks siis JÄÄB TARTU ÄRA :cry:
Kahjuks SAM oma tihedas graafikus aega ei leidnud :?


nagu aru saan vaja sul turbost -> cooler ja cooler -> segusiibri klapini uusi torusi??? mine käi osta itallinoxist vajalikud RV põlved ja sirget toru ning ma võin aidata sul selle parajaks lõigata ja kokku punktida ning leiame ka venna kes korralikku RV keevitus töö ära teeb ;)

sama siis ka selle jahutusvedeliku toruga kui seda silikon torust panna ei taha :? seda saad hydroscandist!

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 14:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
Marko kirjutas:
tt kirjutas:
Kui nüüd kiiresti kedagi ei leia, kes uued turbolõdvikud teeks ja kes ühe jahutusvedeliku lõdviku teeks siis JÄÄB TARTU ÄRA :cry:
Kahjuks SAM oma tihedas graafikus aega ei leidnud :?


nagu aru saan vaja sul turbost -> cooler ja cooler -> segusiibri klapini uusi torusi??? mine käi osta itallinoxist vajalikud RV põlved ja sirget toru ning ma võin aidata sul selle parajaks lõigata ja kokku punktida ning leiame ka venna kes korralikku RV keevitus töö ära teeb ;)

sama siis ka selle jahutusvedeliku toruga kui seda silikon torust panna ei taha :? seda saad hydroscandist!


ma lähen õhtul garaazi mul peaks rv põlvi ja sirget toru üle ka olema, et ma võin sulle täitsa niisama materjali andma, sest 12.5 aega võiks ikka ju näha küll :)

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 14:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
kas sul jääb ka midagi sarnast???

Pilt
Pilt
Pilt

pildi all servas olev must toru on spetsiaalselt seest traadiga et kannatab erinevalt painutada ja vee voolavust oluliselt ei mõjuta.

Pilt

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 15:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
täpselt ei mäleta mida kui palju mul on. 2 põlve oli kindlasti ja sirget toru kah. eks tarmo kontakteerub kui tal huvi on :)

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 17:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.02.2005 17:06
Postitusi: 285
Asukoht: TLN
Teha oleks tarvis järgmised asjad:
1. Uus lõdvik turbost coolerisse
2. Lõdvik/põlved õhulugejast turbosse
3. Jahutussüsteemi lõdvik - sellega saan ise hakkama.
4. Jagaja juurest kõrvaldada õlileke (maha võtta ja hermeetikuga tagasi panna)
5. Mootor pesta


Minu jaoks on suurimaks probleemiks see, et AEG on minu vaenlane ja seda mul lihtsalt ei ole praegu.

Kui leiduks selline mees, kes võtaks minult auto vastu, teeks ära vajalikud tööd ja hiljem ("kurgid mulle raha sulle" korras) auto tagastaks siis ja ainult siis saaks probleemi lahendatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.08.2006 18:54 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2005 17:43
Postitusi: 760
tt kirjutas:
Teha oleks tarvis järgmised asjad:
1. Uus lõdvik turbost coolerisse
2. Lõdvik/põlved õhulugejast turbosse
3. Jahutussüsteemi lõdvik - sellega saan ise hakkama.
4. Jagaja juurest kõrvaldada õlileke (maha võtta ja hermeetikuga tagasi panna)
5. Mootor pesta


Minu jaoks on suurimaks probleemiks see, et AEG on minu vaenlane ja seda mul lihtsalt ei ole praegu.

Kui leiduks selline mees, kes võtaks minult auto vastu, teeks ära vajalikud tööd ja hiljem ("kurgid mulle raha sulle" korras) auto tagastaks siis ja ainult siis saaks probleemi lahendatud.



Siis pole minust abi, kellegi eest ma tööd ära tegema ei hakka ;) oleksin sind tasu võtmata aidanud kui sa ka ise vaeva oleksid näinud :)
Kui aus olla siis minul ka auto ehitamiseks aega pole... see aeg tuleb leida enamasti une arvelt.

1. turbo -> cooler mingi 1,5h töö, et hea jääks... sul ju originaal kumm olemas mis lihtsustab natuke tööd.
2. filter -> õhulugeja -> turbo sinna pane hydroscandis müügil olev metallkiuga plastik/kumm toru.
3. kui ise hakkama saad siis mure poolelti lahendatud.
4. jagaja juures õlileke... minul seal coil ja seega arvan, et sul kuuskandiga klapikambri kaas maha ja uus tihend vahele. kas sul sealt nuka juurest jookseb mingil määral välja? kui jah siis forsist uus tihend ja kiire vahetus ~45min
5. mootori peseb keegi selleks ettenähtud pesula ära :lol:

kui sul mingi öö vaba siis mina küll seal mingist meeletut rapsimist ei näe :? alati võib ootamatusi ette tulla kuid igale asjale on lahendus.

_________________
Opel Calibra 2.0T 4wd | Subaru Impreza 2.5 WRX | Opel Astra GSI rwd & turbo | Mazda 6 MPS | Autopeatus OÜ - http://www.autopeatus.ee
Autode hooldus, remont ja lisavarustuse paigaldus - masinate ehitamine visioonist teostuseni


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 23.08.2006 10:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.02.2005 17:06
Postitusi: 285
Asukoht: TLN
Kui kellegil on huvi siis võib selle auto ära osta!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 23.08.2006 13:58 
Eemal

Liitunud: 03.02.2005 21:23
Postitusi: 135
Mis nüüd siis juhtus?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 23.08.2006 15:15 
Eemal

Liitunud: 16.12.2004 18:43
Postitusi: 686
Asukoht: Pärnu
tt kirjutas:
Audi AS4 Tq, Audi S2 Tq & Opel Vectra T4wd


:)

_________________
302hp/464nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 23.08.2006 16:27 
Eemal

Liitunud: 15.01.2005 1:15
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
Olen küll täitsa kõrvaline isik ja ei tunne/tea hr. TT-d kuid arvasin et varem või hiljem see asi juhtub...Oletan et peapõhjuseks võib olla Hannes Luhti 400+hp tehnika äkki? :roll:
Vabandan kui teen valesid järeldusi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 23.08.2006 17:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.02.2005 17:06
Postitusi: 285
Asukoht: TLN
Päris nii see ka ei ole.
Vectra ehitamine jääb pooleli sellepärast, et ei suutnud leida fimat, kes oleks suutnud vähemalt 500 nm väänet ( jõud kantakse tagasillale üle 90 kraadise nurga all ) taluvat dragi vahekasti mulle teha.
Sveitslased pakkusid 38 000.- eest kasti, aga garantiid ei julgenud anda ja kui esimesel võistlusel 38 000.- vastu taevast lendab siis tekib tunne, et võtaks mõne sõbra ja :prty
Audi S2 -st niipalju, et sellele ei tule Hannese 400 hp tehnika vaid Hanneselt ainult sinise S2 soft - kapis on ootamas juba SR2 turbo, Sachs Racing sidur ja 7A nukad, homme saabuvad tutikas RS2 vl. kolle, pihustid, 7A rõhuregulaator ja kõik, mis mootorisse sisse käib, laupäeval viin 3B sisselaske kolle Tartusse tegemisse jne...
Hannese 400 hp tehnika jääb talle endale alles.
Aga see selleks 70 000.- EEK-i eest 12 sek sisse sõitvat autot just igapäev ei müüda - LEIAKS VAID VECTRALE VÄÄRILISE OMANIKU :roll:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 44 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11