Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 21:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 379 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 07.09.2018 11:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Pole ammu kribanud midagi. Suvi oli täis ringisõitmist :car aga rajale väga ei jõudnud, sest mõnda aega tuli tööl sellega käia. Suvelõpus sai uus igapäevaliikur sebitud ja siis muutusid ringrajad jälle aktuaalseks. Ostsin suvelõpuks ferrodo klotsid ja odavad slikkid lõhkumiseks.

Pilt

Pilt

Vahepeal nii muuseas, tavalise hoolduse käigus, said tagumised pidurid upgradeitud, sest neid vanu tõesti ei olnud mõtet taastada.

Pilt

Alla said tagumised ST205- pidurid. Põhimõtteliselt "bolt-on", suht rahul. Aa ja siis coiloverid said ka uue tugevusega vedruringi...

Pilt

Pilt

Pilt


Siis, sai auto omale alu-radika. Niisama sõites polnud midagi aga rajal tahtis tiba kiiresti kuumaks minna, eriti kui turbo pidevalt järgi... Uus suurem radikas muidu istus ilusti, aga kõik tuli ringi teha :D
No ja numbri tõstisn ka natuke kõrvale...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt



Natuke läks paremaks, aga lõpuks hakkas viga süvenema ja suht üheselt selge, et pea tuleb maha võtta. Koormuse all viskab rõhu radikasse.
Ilmselt see viga tal algusest peale olnud. Aga kui viga teada, siis nii ikka rajale enam ei lähe. Enne talve jõuab veel ehk ilusakski :)
Ja nüüd ongi pea maas, ja tegemises. Kui juba siis juba... klapisääretihnedid, kalapid kõik nagu vaja. Alguses öeldi et pea on ilus ja klapid sirged ja üleüledse kõik jumala ok... siis pärast ikkagi tahtsid 4 klappi väljavahetada ja kolm nädalt miinimum ooteaega. Üldiselt uued metall cometic kaane tihendid ja tavalised tihendid nüüd standby, ootavad pead.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 06.11.2018 16:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Pill sai jälle kokku siis. Pea lasin teha tõukuris. Enamasti vist lastakse teha konkurendi juures, aga ei tea, too konkurent oli puhkusel tol hetkel ja nii ta läks. Tegelt said kokkuvõttes suured tööd tehtud peaga, sisuliselt kõik survestamised, klapid, lihvimised, klapi tihendid jne. Odav ei tulnud aga enamvähem hinnaga, ja tundub et on ok tehtud ka, mul vähemalt jäi asjalik mulje. 2 kümnendiku võtsid maha ja osa klappe tuli siis ka välja vahetada.
Üldiselt talveks valmis. Wintermode-is said lisatuled ka külge, sellest praegu pilti pole aga samad Hella lisatuled samas kohas nagu vanasti (loe: eelmisel lehel ka pilt).
Pimedal ajal ja toimivad täitsa kenasti, ainult "kurvituledest" natuke tunneb puudust. Enne kurvi ei näe nurgataha enne kui auto alles selles suunas. Ei ole "põlev" teema, a võibolla mõtleb ühe paari lisatulede peale veel "põõsasse näitma" nagu siin üks talv juba tegelt soovitati.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 30.12.2018 22:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Head uut ja vana veel siis kõigile! Viimasel tehnilisel Toyotaga nuriseti aku asukoha üle ja metall kasti puudumises (pagassi viidud, et ruumi ilmselt kapoti all juurde saada)
Siis praegu head pikad pühad, sai puhatud aga natuke sai autot ka tehtud. Ehk siis sai aku kasti ja see ventileeritud välikeskonda.
Kuiv aku oleks võind korraliku kinnitusega jääda pagassi, aga seda ma juba seletasin 2017a, ja siis tehniline arvas et Celical on pagass sama miss sõitjate ruum, nii et vahet ei ole, kast peab olema igaljuhul. Algul tundus küll mõtetu tegevus, (oli ju enne ka 10ste poltidega kereküljes korralikult,) aga nüüd kui valmis, siis tegelikult tundub loogilisem küll...

Paar pilti ka siis...

Pilt

Pilt

Pilt

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.03.2019 15:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Kevadine update... talv oli nagu oli, ega erilist piigiga jäärada sõita ei saand.
Aju tegi nalja vahepeal, või õigemini ei teagi mis selle nalja põhjustas... kas bensupumba relee või ECUst - out juhtimise kaabel. Igaljuhul bensupumbarelee oli ka kokku suland. Aju peal 2 transistorid maha põlend ja üks rada.

Pilt


2 transistorit ja kaablijupp hiljem oli aju jälle töökorras.


Pilt

Pilt

Pilt

Vedasin uue kaabli ka bensupumbale igaksjuhuks. No ma ei tea.. praegu töötab jälle. Ükspäev sai Roosna-Allikul "jäärajapäev" ka veedetud, aga see rada sai ka õhtuks suht otsa. Vähemalt sai autot testida, hommikust õhtuni üks tallamine, väga pause ei antud autole. Jääradade mõistes, no männikul nad sõidavad ka praegu... vahepeal vajuvad läbi ja vahepeal sõidavad jälle aga ma ei tea... siuke poolik värk, las sõidavad. Ma arvan et selleks aastaks võib "talvevarustuse"maha kruttida ja keskenduda kevadele.
JAA see aasta, kes veel pole plaane teind, lätlased tulevad oma timeattack sarjaga... 2 sõitu eestis 2 lätis. Mina ei tea, mulle tundub küll, et on väga lahedad klassid on tehtud ja üldse lahe üritus, igaljuhul sellest tahaks küll osavõtta. Ma arvan et seal näeb kiireid tänavaautosi.


http://www.timeattack.lv/calendar/
Pilt




EDIT: Ei hakka teemat tõstma, lisan siia lõppu. Auto müüdud, läks Tsehhi. Tundub, et suht suurele JDM fännile, nii et, auto ja see tehnika seal peal kasutmata ei jää. Esimene tagaside ostjalt on, et talle auto väga meeldib (Ja see kiirendus), ehitab auto täiesti üles. Mis mul endal öelda, "ajutine auto" ei olnud midagi nii ajutine... hea juhitavus, silldade kastidega probleemi polnud, mootorist saab ka korralikult jaksu kätte. Eks neid jääb vähemaks, aga kunagi on Toyota igaljuhul hea auto ehitanud.

Parimat,

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 379 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11