Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 4:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 379 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 26.02.2014 22:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2012 23:39
Postitusi: 647
Asukoht: Keila
Panevad numbreid kirja ja tänaval hakkavad nokkima :)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Heaküll, pole mõtet pühakut mängida, Laitses läks asi kotti ka :D see video viimane sirge oli tuttav saale kõll tagasi :) :-D Kui hästi kuulata siis on kuulda.... sellesmõttes,- OK. :-D

Täna on ostetud UK-st uus komplekt :) st205 moto... 100k sõitnud, komplektne, koos turbote juhtmestiku ja ajuga. Viskab peala, teeb konversiooni. Kõige suurem asi juhtmestik ümber teha. Vana juhtmestik ja uus aju, (pidi niipidi parem olema) Aga nuh üks samm korraga, moto delivery 2, 3 nädalat. (Vandest mootoritest saab 2,2moto kokku panna, midagi raisku ei lähe:)

Ses suhtes, auto juhitavus oli ok, kurvis tahtsid nurka muuta siis ei pidand isegi gaasi maha laskma lihtsalt keerasid peale... uskumatu neliku puhul... Kuna turbo ei puhund piisavalt peale, siis oleks natuke jõudu tahtnud juurde aint... see on ainus mis krippeldama jääb. Ja ülekanded... polnud õigeid käike, krt esimesega U-turne teha on aeglane... oleks vahepealset käiku vaja. Äkki kui jõudu rohkem (loe: rõhku) võibolla saab üle sellest :)

Aga nüüd avatud diskussioon, miks läks moto. vänt/saale/keps olid tehtud ideaalselt... tolerants olid nagu uuel autol. Mis kurdi jõud pidi olema et ACL racing saale Lömmi lööb, nagu pannkook ja kepsu pesa ovaalseks lööb. SAMA KEPS, mis asendatud sai. Miks peaks õlituse probleem kepsu ära lõhkuma? Pole loogiline. Üks mõte on, et eelmine omanik pani uued kolvid (standard mõõtu) äkki ta lihtsalt panigi need, ilma silinderid mõõtmata ja kuumaks minnes kolb jääb kinni? Krt ma ei tea, see moto peab kestma oopis teistsuguseid tingimusi. Eelmine omanik rääkis, et trennipäeval, kui jäärada käisid sõitmas siis paak bensu läks piikidega ühe andmisega, vahepeal sai auto nii palju puhata kui nad suitsu tegid. WRC võidud ilmselt ka ei tulnud mittetöökindla mootoriga. Ühesõnaga... miks peaks keps minema?

2- KEPSU SAALE:
Pilt

Pilt

Pilt

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 02.03.2014 13:57, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:10 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2012 23:39
Postitusi: 647
Asukoht: Keila
Jama värk....

Kui sama keps uuesti, siis mina pakuks ikka õlitust. Äkki on kanalis midagi ees(silicon) vms.

Ma isiklilut pole sellist lõmmis saalet näinud.Aga eks ilma õlita on peksnud seda ma pakun, kuni läks laiaks.

Kolb kinni jääb, siis seda peaks tunda olema ja üldiselt võiks mootori kinni puua.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Ma saan aru aga mis jõud saale löömi lööb siis? Sama õlipumpa ilmselgelt igajuhuks ei kasuta... aga alati peab põhjus olema... miks TEINE keps... JÄLLE, õli jõuab 4nda kepsuni viimseni, kui on õlitus prbla siis ,3-s 4,s alustuseks annavad märku. Miks teine? Ja miks kepsu ülemine saale lömmis on? ... Alati peab põhjus olema. Äkki oli konn tõesti ees... a täpselt sama keps? Ja miks ta lömmi peaks minema?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2012 23:39
Postitusi: 647
Asukoht: Keila
No kui õli patja vahel pole, siis ikka läheb. Vänt ja keps on kõvemast materjalist ja saale ikka annab alla. Pika toksimise peale laiaks läinud.

Mina olen mootorit kokku pannes õlikanalid alati kolm korda survega ja lõpuks keemiaga läbi pesnud, sest mu 7mgte eriline saaleka maias. Bmw M30b34 läks sinna nahka, et "konn" oli kanalis ees. :)

Acl raceing saaledega oli siis on vänt ilmselt täta otsas?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:45 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2014 12:35
Postitusi: 8
Endal tulid samasugused saaled 3s ja 4s silindrist, ning pakuks et õlituse mure, ja see miks laiaks läheb on lihtsalt temperatuurist kui kael kuivaks jääb.
Sinupuhul, teisele silindrile peaks ju kõigeparemini õhk peale jooksma ehk käib veidi lahjemalt - vbla deto? Progedes ju soovitatakse ka teine ja kolmas silinder 2% rikkamaks keerata.
Sul see cooler ka ju seal motori otsas - aeglase nikerdamisega ega see ju eriti seal ei jahuta ju ka.Kardirajal peale mõningast ringi oli mul see soe naq kahetaktilise võrri silinder - kui peale sülgad siis susiseb.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 12:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Kurb...
Ise seisukohal, et deto seda ei tee....siis oleks ka kolb ribadeks. See pole reaalne, et oli väike deto ja silindris mitmetes kordades kõvem pauk mis ära tagus.
Kuna kumbki serv nagu teisest ei erine siis eks ta ikka õlituse mure ole.....Oled kindel, et enne jääb kuivale kolmas, neljas kui teine? Ega need õlikanalid nii 100% arusaadavad teinekord ole.... Porschedel läheb näiteks samuti 2. saale esimesena ja niipalju kui lugenud olen siis ilmselt jääb seal õlisurvest puudu seetõttu, et sealt lähedalt võetakse õlisurve balanssiirvõllide saaledele....äkki sul turbole vms?
Kuna nii juhtus siis ilmselt high-end tehnoloogiat ehk õlisurve kella ei kasuta?

Kahju muidugi...

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 13:52 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Ei tea siis, äkki siis oli "konn" tõesti... õlisurve/temp andur läheb kindlasti uuele motole, segu ka,.. polnd jõudnud lihtsalt veel. Mis seal ikka, mis sitasti see uuesti ... elu õpetab. Teglt sai tehtud mitte kiirustamata, by the book, tolerantsid olid ka ideaal mõõdus. Välismaa foorumis, räägiti veel et äkki esimesesl käivitamisel, eelõlitus kadus ära ja uus õli ei tulnud piisavalt kiiresti peale, tegi paha ära ja lihtsalt hiljem juhtus nagu juhtus. Et keegi seal teeb nii et enne hammasrihma paigaldust laseb akuga õlipumpa ringi. Õli sai peale määritud küll kuhjaga muidu,... sai läbi lastud ka kanalid.. aga "konn" "kuskilt" on alati võimalik sellegi poolest.

Kolvi kinnipoomist te ei usu, nagu ma aru saan?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Viimati muutis LordVampire, 02.03.2014 14:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 14:07 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2014 12:35
Postitusi: 8
Aga kas õlipumpa pole veel lahanud? Seal pole mingeid erroreid?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 14:09 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
kolvi poodes on kohe pool jõudu kadunud ja silindri pind on väga kole. Ise olen esmakäivitusel lasknud lihtsalt ilma süütepooli pistikuta õlisurve starteriga üles vms...koostades pannud saale vahele tavoti ja õli segu :-D ...tean tean....tänapäeval on paremad vahendid. Kuid nii kaua kui saksa autodega olen tegelenud pole saale muresid ka olnud. Jaapanlastel need õlipumbad reeglina vända otsas nii kompaktsed tehtud ja väiksemate tolerantside tõttu ka õli kogused väiksemad mida liigutatakse.

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.03.2014 14:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Nojah, õlipumbal on ka surve klapp, mis võib kinni jääda, kui sinna mingi SEE "konn" vahele jääb... ma arvan et nädal/kaks seisab auto, siis võtan moto maha ja eks siis vaatab lahkab motot ja õlipumpa.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28.03.2014 21:08 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Uus moto hakkas siiapoole liikuma... vana peab ruumi tegema... nii et here we go AGAIN.
Sõbrad teevad nalja minu üle... iga asjapeale mis ma autokohta räägin tuleb lause: "õli välja, mootor maha" jne. :D
Täna vähe nokkisin juhtmestiku ja mingit väikest pudipadi. Tundub, et läheb kiiremini kui esimene kord :D

Pilt

Praegu juba enam masekas ei ole. ST205 mootor koos turbo ja juhtmestiku ja ajuga liigub siiapoole... ma arvan et proovib ära.
Teine asi et kevad on juba, Opentrackiks võiks midagi vähemalt olla... skylinei aega ilmselt üle ei sõida :D aga ikkagi vahetpole, rajal tahaks ikka olla. Äkki saab enne avalaksu kokku, saab sidurit ka kärsatada natuke. Väga 400m fänn ei ole aga... esimese aja võiks kirja saada ja ära proovida ikka.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28.03.2014 23:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2012 23:39
Postitusi: 647
Asukoht: Keila
Püüa jah avalaksule tulla. Muidu ole jälle ainuke Toyota esindaja seal :-D

Idepoolet peaksid täitsa samasse auku sõitma nagu minu supra eelmisel aastal.

Võiks ju täitsa "joonele" minna :bb

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29.03.2014 0:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
mis sa eelmine aasta sõitsid?

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29.03.2014 0:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2012 23:39
Postitusi: 647
Asukoht: Keila
13.6s ja 172km/h

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 379 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11