Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 21.05.2024 23:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 316 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 11.07.2013 20:51 
Eemal

Liitunud: 18.07.2011 9:51
Postitusi: 2
Lehel on kirjas kehtiv kuni selle aasta 5 oktoober, mis peale seda edasi saab?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.07.2013 21:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2011 21:15
Postitusi: 200
See tähendab seda, et kui selle aja jooksul passis muudatust ei tee siis pead uue taotluse esitama.

_________________
BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost
"With great power, comes great responsibility"


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.07.2013 21:39 
Eemal

Liitunud: 25.07.2008 22:25
Postitusi: 64
Asukoht: Pärnu
Ma sooviks lähemalt teada ebastandardse mootori märkme kohta. Mida see täpsemalt tähendab ja kas sellega läbitud ka mingisugune kadalipp?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 10:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Eesti ARK ja politsei on viimase paari aastaga muutunud suht palju paremuse suunas...
Ei taheta nii tihti enam kapoti alla näha ja tehakse vaid oma tööd rikkumise fikseerimise näol. ARK lubab suht suuri muudatusi ja veidi kavaldades on päris palju vōimalik läbi lükata.
Pmt saatsin kirja, et soovin oma juba chopatud, pikendatud, laiendatud, madaldatud, suurema mootoriga autot suuremate piduritega kahe kohalisena ja vb turvakaarega legaliseerida ja mulle ei vastatudki nii, et pole vōimalik. Öeldi, et tee joonised kuidas mōned asjad lahendatud ning 1 kümnest eksperdist (kelle ma ise valin) hindab su tööd ning kui juhi vaatevälja pole liigselt piiratud vōiks asi ōnnestuda.

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 10:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2009 22:55
Postitusi: 394
Asukoht: Tallinn
Kui asi tõesti korralikult tehtud, siis miks ei.

_________________
BMW E92 COUPE 335xi
"Küla laadija rästik" :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 20:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
LordVampire kirjutas:
Kui asi tõesti korralikult tehtud, siis miks ei.

No mis mõttes, see nõuaks ametnikul natuke tavarutiinist välja tulemist ja oleks no no.
Ju siis nõukaaegse suhtumisega mehed on vähemusse jäänud või mingil ARK-i võllil endal motohobi :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15.07.2013 0:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2011 21:15
Postitusi: 200
Olen viimasel ajal tähele pannud, et need ajad on vist läbi kui kõikvõimalikud ametnikud ja politsei vaadasid hukkamõistvalt ükskõik milliseid ümberehitusi. Ilmselt on asi selles, et uus põlvkond on lihtsalt peale tulnud, loomulikult kui kihutad koguaeg nagu segane suuri riske võttes siis kindlasti tehakse nö. 1-0 ära, aga kui oled ise inimene siis ollakse ka vastu ;) .
Täna sai jälle natuke ulakusi tehtud, kuid turvalises kohas ja ilma teisi ohustamata, kuid sellegi poolest kutsus keegi lahke kodanik mulle politsei :-D . Nähes koduteel vilkureid peeglist olen kindel, et nüüd saan nii, et elulõpuni on meeles :? , kuid ei lasti lihtsalt puhuda, tehti märge selle kohta, et teavad, et kiiruskatseid tegin ja sooviti head teed, kuid loomulikult vihjati ka sellele, et on teada täpselt mis selle auto kapotiall toimub.
Siinkohal tervitused sellele ametnikule kui ta peaks olema selle foorumi lugeja ;)

ca18det kirjutas:
Ma sooviks lähemalt teada ebastandardse mootori märkme kohta. Mida see täpsemalt tähendab ja kas sellega läbitud ka mingisugune kadalipp?


Ebastandartne mootor tähendab seda, et autol pole enam peal see mootor mis sinna tehasest ettenähtud oli, mingit kadalippu läbima ei pidanud, sest nüüd peal olevat mootorit paigaldati ka tehasest E36-ele.

_________________
BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost
"With great power, comes great responsibility"


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 18.07.2013 22:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2011 21:15
Postitusi: 200
Viljar tegi autost väikese saate.
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Vilja ... 30+hp.aspx
Ühtlasi sai ta jälile ka jahutus probleemile mis kippus ummikutes autot kummitama vahest.

_________________
BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost
"With great power, comes great responsibility"


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 18.07.2013 23:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.09.2009 10:18
Postitusi: 403
Asukoht: Tln Vilj
Igati lahe masin, hea näeb välja, pidama saab ning joudu kuhjaga. Selle viimase ehk jõuga soovitaks kannatlik olla, kuna joudu ju piisavalt, siis pole motet lohkumisega riskida, nende kui ka S54B32 mootoritega on teada, et umbestäpselt 2 bar on see piir, kus hakkavad silindrid veesärki mõranema. Ei tea hetkel, et mis aasta mootoriga( silindri paksus erinevad aastatega) sul tegemist ning mis surveastmega kolbe kasutate, kuid 2 bar voib riskantne olla!

Loodan, et oled EMV 3 etapp meie klassis konkurentsis ;) :burn Edu!!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.07.2013 1:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2008 12:23
Postitusi: 725
Asukoht: Viljandi
Kas suhtlema peab kohaliku ARK -ga või on neil 1 peaspetsialist ?
Ehk kui ma tahaks Viljandis sama asja teha - kellega suhtlema peab ja kuhu autot näitama vaja viia on ?

_________________
ex V8 umbes 374kw/622nm @ 0,4 bar - aga uus on 318kw :( NA


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.07.2013 9:47 
Eemal

Liitunud: 05.11.2006 10:04
Postitusi: 22
Asukoht: Viljandi
Maik kirjutas:
Kas suhtlema peab kohaliku ARK -ga või on neil 1 peaspetsialist ?
Ehk kui ma tahaks Viljandis sama asja teha - kellega suhtlema peab ja kuhu autot näitama vaja viia on ?


Tule läbi seletan sulle lähemalt.Endal sama teema läbitud mõned aastad tagasi.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.07.2013 10:45 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
OT aga siiski:
küsin üle, et kas ümberehitused muudavad ka kindlustusmakset?

_________________
"fast , cheap and reliable...you can only pick two" Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19.07.2013 11:46 
Eemal

Liitunud: 23.11.2010 16:35
Postitusi: 47
Eile tulid vastu ja päris kuri juba kaugelt näha oli :D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 20.07.2013 15:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2011 21:15
Postitusi: 200
635Driver kirjutas:
Igati lahe masin, hea näeb välja, pidama saab ning joudu kuhjaga. Selle viimase ehk jõuga soovitaks kannatlik olla, kuna joudu ju piisavalt, siis pole motet lohkumisega riskida, nende kui ka S54B32 mootoritega on teada, et umbestäpselt 2 bar on see piir, kus hakkavad silindrid veesärki mõranema. Ei tea hetkel, et mis aasta mootoriga( silindri paksus erinevad aastatega) sul tegemist ning mis surveastmega kolbe kasutate, kuid 2 bar voib riskantne olla!

Loodan, et oled EMV 3 etapp meie klassis konkurentsis ;) :burn Edu!!


Minu mootor on pärit 97aastast ja surveaste on 8,5. Mis puudutab jõudu siis seda ei ilmselt see hooaeg juurde keerama ei hakka. Kui midagi vahepeal ei muutu siis olen EMW 3-ndal etapil kohal ja teie klassis :)

_________________
BMW M3 Touring 870hp & 892nm @ 1,4bar boost
"With great power, comes great responsibility"


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21.07.2013 21:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.12.2007 11:55
Postitusi: 84
Asukoht: Ega siit ei ole näha kah...
Veidi OT aga kui omal civicu 4 veduseks tegin ja mootori välja vahetasin siis oli sama teema, et vanas passis polnud katti ja uus mootor oli katiga aga passi katti ei tulnud kuna ütlesin, et lähtusin vanast passist kus kati märget polnud ja ei tehtud sellest suurt probleemi kah siis. Mootorivahetuse avalduse tegin kohalikus arkis sama soojaga ja nüüd passis kaks erinevat ümberehitust. Maik, taotluse pead esitama Tallinnasse peakontorisse aga kirjutad juurde, et soovid ekspertiisi minna Viljandisse ja ongi asi tahe :) Soovitan soojalt enne eksperdiga põhjalikult arutada ja rääkida oma plaanist sest siis ta juba ette seletab ära mis ja kuidas olema peab, et hiljem mingeid üllatusi ei tuleks ja asi ladusalt läheks ning ei peaks midagi ringi hakkama tegema, et positiivset otsust saada.

Kilplane - mul tuli sama päeva lõunaks uus lisamakse arve kuna mootori kilovatid tõusid aga muud asjad nagu aru saan ei mõjuta midagi

_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 316 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11