Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 23.05.2024 8:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.04.2008 17:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.12.2005 11:21
Postitusi: 711
tere,

neid toodab näiteks DERALE ja huvi korral olen neid toonud.

infot leiad siit : http://www.derale.com/elec-fan-accessories.html

olavi

_________________
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE - KÕIGE SOODSAMAD VARUOSAD !
telefon 6701222 www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 0:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
Kirjutaks ka vahelduseks mõned read, peale mootori kokkupanekut. Sain sõita 2000 km ja hakkasin vaikselt suuremat pööret kasutama ja juhtus see mida ei lootnud, kõik kaheksa väljalaske klappi said pihta, seega ülemine ots laiali ja uued kangemad jupid sisse.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Väheke kuju muutnud juhtpuksid
Pilt
Üks lahkund osa suutis ka hülsi pinnale oma jälje jätta, õnneks pind korras

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 0:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
Pilt
Juhtpuksi killu jälg

A-piilar
Pilt
Maanteel kulgemas
Pilt

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 8:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.02.2006 2:57
Postitusi: 232
Asukoht: Tallinn
Kas ikka lähed Miili proovima?

_________________
Honda Civic Coupe 1.6T VTEC
Powered by Honda-Racing!
www.honda-tuning.org
225HP/305Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 13:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
Kui täna öösel mootori kokku saan ja ilusti kõik töötab siis usun, et sõidan. Aga see selgub homme, sest kaotama ei lähe :-D

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 13:45 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.02.2006 2:57
Postitusi: 232
Asukoht: Tallinn
Kummitus kirjutas:
Kui täna öösel mootori kokku saan ja ilusti kõik töötab siis usun, et sõidan. Aga see selgub homme, sest kaotama ei lähe :-D
Milline peaulekanne sul on?

_________________
Honda Civic Coupe 1.6T VTEC
Powered by Honda-Racing!
www.honda-tuning.org
225HP/305Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.06.2008 14:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
hetkel veel originaal, aga suurte ratastega saan ehk mõned km juurde

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 08.06.2008 20:40 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.02.2006 2:57
Postitusi: 232
Asukoht: Tallinn
Palju onne, 0.7bar 249km/h ja kolmas koht ;)
ootame seadistamist dynostendil ja ule 1 bari :badgrin:

_________________
Honda Civic Coupe 1.6T VTEC
Powered by Honda-Racing!
www.honda-tuning.org
225HP/305Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 08.06.2008 21:19 
Eemal

Liitunud: 12.02.2007 23:11
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn
Pikem pealülekanne, 1.2 bari ja esikoht miilil olemas. :bb


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09.06.2008 0:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
Natuke vaja veel kodutööd autoga teha, aga jah varu on piisavalt. Lasen veel mootoril korralikult enaast sisse töötada ja natuke hiljem saab ka rõhku tõsta juba sinna 1.2-1.5 bar i kanti. Siis saab SX se killida :lol: :-D

PS! Suured tänud Alex ja Umka (Y)

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09.06.2008 0:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 14:17
Postitusi: 423
Asukoht: Tallinn
Mis firma (seeria) kellad nood kaks ülemist A piilaris olevat on? ma pikalt otsinud kõiksugu variante leidmaks lähimaid originaalile, milledel siis oleks valgustatud seier ja numbrid/kriipsud.
Õnnitlused muidugi väga ilusa tulemuse eest, edu edaspidiseks.

_________________
Jumal lõi turbo lag-i, et ka V8 omanikel oleks võimalus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09.06.2008 1:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 19:09
Postitusi: 72
Asukoht: Keila/tln
ranz kirjutas:
Mis firma (seeria) kellad nood kaks ülemist A piilaris olevat on? ma pikalt otsinud kõiksugu variante leidmaks lähimaid originaalile, milledel siis oleks valgustatud seier ja numbrid/kriipsud.
Õnnitlused muidugi väga ilusa tulemuse eest, edu edaspidiseks.

Ma ei tea mis sel Hondal küljes on, aga mul AutoGauge smoke seeria kelladel ka numbrid ja seier valgustatud, ülejäänud must. Valge tekst, punane seier.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09.06.2008 8:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 14:17
Postitusi: 423
Asukoht: Tallinn
Sassu kirjutas:
ranz kirjutas:
Mis firma (seeria) kellad nood kaks ülemist A piilaris olevat on? ma pikalt otsinud kõiksugu variante leidmaks lähimaid originaalile, milledel siis oleks valgustatud seier ja numbrid/kriipsud.
Õnnitlused muidugi väga ilusa tulemuse eest, edu edaspidiseks.

Ma ei tea mis sel Hondal küljes on, aga mul AutoGauge smoke seeria kelladel ka numbrid ja seier valgustatud, ülejäänud must. Valge tekst, punane seier.

Kurjam... paning tiba ruutu. Sellel seerial jah ju sellised on, mina aga otsisin valge taustaga kella :P

_________________
Jumal lõi turbo lag-i, et ka V8 omanikel oleks võimalus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20.07.2008 14:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2008 16:48
Postitusi: 205
Asukoht: Tartu
Niih, kirjutan ka mõned read Speedest Dunlop 1km sõidust. Kuna originaal map ei võimaldanud rohkem kui 0.7 bar i siis sai tellitud uus 4bar ine Omnipower map.(Bolt on). Peale selle vaja Tial wastegate le tugevaamat vedru, sinna 1.2 bar i kanti. Sai US and A st kiirpostiga teisipäev tellitud ja lootes et reedeks kohal, aga võta näpust kõnet Eesti Postist ei tulnud. Mida teha, aga 0.7 bar iga lootust B-klassis teha pole.
Siis tuli appi Alex@Crx kes Tallinnast kiirelt kohale tuiskas, kuna jäi ainus võimalus boosti sedistama hakata läbi Hondata aju. Kell 22.00 hakkasime siis katsetama ja proovima, kuidas asi töötab ja et ka mootor komplektseks jääks. Mõned tunnid lihvimist ja edasi-tagasi sõitmist hakkas asi ilmet võtma. Rõhu saime 0.7-1.0 barile, seega sai proovitud 1km distantsi 2. inimese ja muu kolaga ning tulemuseks 228km/h. Ilmselgelt vähe, et püsida konkurentsis, seega sai sätidud segu ja süütetabelit. Uuesti katsele ja 230km/h kiiruse juures hakkas plödisema ja paukuma nagu lahtine kõht. Väike mõttepaus - küünalde vahed liiga suured. Ots ringi ja garaazi. Kapist vanad küünlad välja ja vanadel küünaldel sai vahe 0.6mm pandud. Küünlad peale ja tagasi proovima.
Esimene katse ja ohoo auto käitub paremini kui varem, järelikult võiks veel natuke rõhku tõsta :) . Mõeldud tehtud sai tõstetud 1.2 bar ni ja tulemuseks läbi Hondata enda mõõtmise 241km/h. Pole paha tulmus, arvestades 2.kesi autos olles. Sai tehtud veel mõned korrektiivid ja kell pool 4 öösel sai lõpetatud testimine. Koju magama ja ootama võistluspäeva. Hommikul kell 7 telefon heliseb, et Eesti Postist tülitame, Teile on pakk :). Riided selga ja võtsin lahkelt oma paki vastu, kus oli Tial wastegate vedrud :D (oleks siis 12h varem tulnud). Seega mõlemad variandid nüüd olemas- nii manuaalselt kui elektrooniliselt.
Võistlusest nii palju, et tahtsin meelega tagumise otsa numbrit ja omast lollusest ei vaadanud et peale Markeli bussi vist oli 64 nr. olen mina nr.70- jooksuga autosse. käima ja Line Up i, kuid ei jõudnud mootorit soojaks saada selle ajaga. Stardist minema minnes esimesed 2 käiku oli kõik ilus, kuniks kolmas käik ja boosti piiraja 1.21 oli ees-litaki nina vastiu maad, proovisin korra uuesti ja samamoodi, rahulikult viies käik sisse ja kulgesin lihtsalt lõpuni. Tagasi tulles sain analüüsitud millest selline kiire boosti tõus ja loogiline lahendus sellele, et kuna pool sooja mootoriga läksin rajale siis oli aju poolt määratud veel kütuse kompensatsioon ja sellest piisas, et enne pöörete piirajat oli boosti piiraja 1.21 ees. Tagasi tulles sai sooja mootoriga uuesti katsetatud ja kõik toimis ja kindluse mõttes, et teisel katsel norm tulemus saada siis sai boostiile 1.4 bar i piirja panud ja tulemuseseks 1,2 barise ülerõhuga 242km/h ja B-klassi tihedas konkurentsis 3.koht

PS! Suured tänud jälle siinkohal Alexile kellel oli viitsime ja tahtmine öösel aidata ja sellise tulemuseni jõuda 6h ga.

_________________
550hp/493Nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.09.2008 9:49 
Eemal

Liitunud: 07.02.2006 2:22
Postitusi: 175
Asukoht: Erinevad Eesti Lennuväljad
sai ka siis väike proovikas tehtud väga madhandle värk ma ütlen. Ilusad hääled ja palju palju wheelspinni

_________________
https://www.facebook.com/TeamIlmsMotorsport


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11