Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.04.2024 4:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 15.03.2011 12:23 
Eemal

Liitunud: 09.03.2011 3:34
Postitusi: 10
Et siis asi nii arenenud, sain hübriid turbo mis on suurem kui praegu peal. Oli olnud ennem peal sellel samal isendil, Suuremad pihustid u.600+ ning väidetavalt pidi chip olemas olema. Kuidas käituda. Turbo oleks vaja kokku lappata!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15.03.2011 12:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2006 15:56
Postitusi: 85
Kohvi paksu pealt arvan, et sul on see punane s2 mis mõni aeg tagasi rakverre müüdi?
Kui ma ei eksi siis sellel oli jah mingi k31/k26 hübriid vist kapoti all ja suuremad pihustid. Chipi kohapealt ma nii kindel siiski ei oleks, julgen tugevalt kahelda, et keegi sellisele komplektile spets chipi teinud on, pigem on leitud mingi suvaline chip millega tundub, et tõmme on hea. See, mis tegelikult mootoris toimub on teadmata...

Ma soovitaks sul selle komplekt ilusti kokku laduda ja siis kasutaja prj poole pöörduda, äkki kirjutab su mootorile vastava tsipi.

_________________
quattro was here


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15.03.2011 19:02 
Eemal

Liitunud: 09.03.2011 3:34
Postitusi: 10
Kui kohvipaksu pealt nii hästi täppi panna on küll jõhker. See samune isend jah. Aga oskad pakkuda kedagi kelle poole turbo kokku panemisega pöörduda. Ma nüüd üks õhtu võtan kätte ja löön cleaneriga puhtaks detailid.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16.03.2011 2:12 
Eemal

Liitunud: 09.03.2011 3:34
Postitusi: 10
Nonii, hakkame siis pihta. Paluks oma kogemusi ja soovitusi.
1) Karteri tuulutus lõdvikut
2) Rattalaagrid ja õõtsapuksid koos vahetusega(Kus teha ja kust osta varuosad)Hinda? Sillastendi! Äkki kellegil suveks pakkuda velgi 17"
3) Mis õli mootorisse ja kui palju, käigukasti õli kui palju ja mida?
4) Turbo kokku vaja panna
5) Küünlad
6) Aju timmida
7) Muud lõdvikud(DP-HP?)

Ehk oskab keegi aidata ja soovitada kuhu pöörduda ja kust saada vajalikud asjad mõistliku hinnaga.

Ettetänades!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16.03.2011 15:16 
Eemal

Liitunud: 09.03.2011 3:34
Postitusi: 10
Minu üld küsimus selline, ma panen siia kirja mis ma kujutan sellest asjast mida ma siin proovin praegu segaselt ja kiirelt üritada...

Sellel autol oleks vaja vahetada 1 rattalaager ja 2 õõtsapuksi, karterituulutuslõdvik ning heal võimalusel õli ära vahetada.
Kuid lõi plaan pähe, et vahetada kõik laagrid, kõik puksid, sillastend, karterituulutus, õlid ja filtrid, mootori välipesu, Al.torud uued, lõdvikud(mustad/punased), see hübriid turbo viia kusagile tasakaalustamisse ja kokku panemisse, pihustid ja chip. Võib olla millagil ka kere värvida.
Pole varem sellist asja ette võtnud, kuid õlivahetus ja filtri vahetamise koos, torude tegemise, lõdvikute paigaldamisega ning turbo paigaldamisega saaks hakkama. Aga ma ei kujuta ette kas selline asi tasub ära ja mis see u. maksma võib minna. Või on kellegil mingit lihtsamat/odavamat/paremat varianti pakkuda?

Ilus oleks vaadata ikkagi sellist autot liikumas.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16.03.2011 15:57 
Eemal

Liitunud: 24.07.2006 12:25
Postitusi: 598
Asukoht: Tartu
Tallinnas VKM tegeleb selliste asjadega.

_________________
Servemet OÜ
Puurid, keermepuurid, freesid, laagrid jne
www.serve.ee

Looduslikud, keskkonna sõbralikud ja tõhusad puhastusvahendid www.chrisal.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11