Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 06.05.2024 4:21

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: nissan 200sx s13 juhtmestik
PostitusPostitatud: 02.09.2010 16:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
Tervist.

tarvis vähe abi alarmi installiga.. pikapeale mõtlesin välja kuidas see karp sinna vahele käib ant et nüüd vaja auto poolseid juhtmeid teada.
et millised juhtmed on ukseluku omad, süüte pistiku juhtmed, akna kerimis juhtmed, suunatulede juhtmed, ukse lahti/kinni anduri juhmed. soovitatavalt võiks kõik leida rooli lähedusest. praegu armatuuri pole küljes, seega saan seal laiutada natu. lisaks ka see, et turbo taimer läheb ka sisse.. ant et kui nüüd see tööle hakkab, siis tahaks auto lukku kah panna. kuidagi peaks selle alarmi süütelukustus süsteemi kah ringi aretama..

tegu eaglemaster AS-300 tüüpi alarmiga.

olen uurinud manuali juhtmeskeeme kah, aga ei tea kas õlle sai otsa või milles asi aga ei mina sest aru ei saanud.

Tänud.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.09.2010 17:07 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2007 18:43
Postitusi: 3421
Asukoht: tln
kilplane kirjutas:
Tervist.

tarvis vähe abi alarmi installiga.. pikapeale mõtlesin välja kuidas see karp sinna vahele käib ant et nüüd vaja auto poolseid juhtmeid teada.
et millised juhtmed on ukseluku omad, süüte pistiku juhtmed, akna kerimis juhtmed, suunatulede juhtmed, ukse lahti/kinni anduri juhmed. soovitatavalt võiks kõik leida rooli lähedusest. praegu armatuuri pole küljes, seega saan seal laiutada natu. lisaks ka see, et turbo taimer läheb ka sisse.. ant et kui nüüd see tööle hakkab, siis tahaks auto lukku kah panna. kuidagi peaks selle alarmi süütelukustus süsteemi kah ringi aretama..

tegu eaglemaster AS-300 tüüpi alarmiga.

olen uurinud manuali juhtmeskeeme kah, aga ei tea kas õlle sai otsa või milles asi aga ei mina sest aru ei saanud.

Tänud.

Pead veel 5 päeva seda manuali lugema, enne kui aru saad... et vist pole vaja seda aretada! Ma isiklikult ei tahaks küll sellise auto otsa sattuda kus on turbotimer ja alarm paigaldatud. Kui mingi jama tekib, siis 1. asjana kraabiks need maha.

_________________
slyy2048
WhatsApp: +6281339093884
12.0s CA18DET


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.09.2010 17:37 
Eemal

Liitunud: 06.02.2009 12:31
Postitusi: 491
Asukoht: Tallinn
turbotimerit küll vaja pole...alarmi aga seevastu küll.

_________________
Silvia...


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.09.2010 18:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
noo alustuseks piisaks juba sellest kui alarmi paika saan.
seda manuali olen ma 3 keeles juba lugenud.. vene, hiina ja inglise keeles.. 8)
enamus on selge, aga mõned juhtmed on endiselt müstika.
ja kuna alarm pole uus, siis eelmine omanik on seda ikka igate pidi vägistanud. süüte kaitse relee oli x aretusega sinna leiutatud ja nii mõnigi juhe jooksis minuarust väga valesse kohta.
paljalt selle ullitise peale mõtlemine paneb mu pea valutama..

küsimus jah pigem siiski alarmi paigalduse kohta..
katseeksitus meetodil tõesti ei viitsi leiutama hakata.. minu el. teadmised üldjuhul piirduvad sellega, et juhtmeid ei tohi puntrasse ajada, kuna elekter läheb sõlme.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02.09.2010 19:27 
Eemal

Liitunud: 14.02.2009 20:48
Postitusi: 111
Asukoht: Pärnu
Kui saad pane sellest alarmi manualist mingi pilt.

_________________
Nissan 200sx s13


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 03.09.2010 16:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
PiltPiltPilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09.09.2010 23:45 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.03.2008 13:01
Postitusi: 689
Asukoht: Tallinn
Mina panin alarmi peale nii, et alustasin kõige lihtsamast: pluss ja mass alarmile, pasun külge, andurid, antennid. Siis sain juba rahulikult ringi sõita ning puldist alarmi lülitada. Mingil teisel päeval, kui oli aega ja viitsimist, panin alarmi kesklukku juhtima (juhipoolsele uksele pead kesklukumootori installima - originaalis on seal S13-l vaid andur), juba oli päris okei sõita. Ja alles millalgi kaua aega pärast seda viitsisin ukselülitid ühendada ja kapotile lüliti installida.

Ühesõnaga.. Kuigi mõne elukutselise autoelektriku silmis võib selline paigaldamine väga väär näida, võtta liigselt aega jne, oli see minu jaoks hea lahendus - esialgu ei teadnud kõiki juhtmeid oma kohale ühendada, kuid pikema aja vältel ja vähehaaval paigaldades sai kõik selgeks.

_________________
Lauda nitro


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.09.2010 3:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
noo praegu mul veel tegevust jagub ja enamus juhtmeid juba üles leitud.. seega on algus tegud. NV läheb niikuinii mootori ja muude jubinate peale tõstmiseks seega sellega kiiret kohe ei ole.. eks ma leian kõik vajaliku see/järgmine nädal. mingit viisi läheb ta sisse küll.
küll aga oleks mul vaja manuali täpselt samale alarmile.. mul on 2 manuali, mis on AT-300B ja AT-300T mudelitele.. aga mõlemil erinevad puldid minuomast. (erinevad nupud ka.) see juhtkarp ja sellest tulevad juhtmed ise paistab 1:1 olema. mul karbi peal lihtsalt AT-300
eks piisavalt :bb ja siis saab selle juhtmestikuga ühelepoole.

_________________
"fast , cheap and reliable...you can only pick two" Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 93 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11