Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 21.05.2024 23:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 15:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2005 20:48
Postitusi: 735
Asukoht: Western Australia
nõuame splitti :)

Aga mina rääkisin 140kmh-st ikka ringrajasõidu raames. seega igasugu trikid kurvide otsekssõidu ja muuga jäävad ära!

Ütleme siis nii, et 140kmh ja lendstardist ringi aeg alla 1.05.
1.05 peaks talle sõidetav küll olema. Isegi lamellrehvidel peugeott sõitis mul 5sec paremini :-D

_________________
TurboLestaKala | JAM Racing


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 15:47 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.04.2009 15:26
Postitusi: 220
Asukoht: Rakvere
Teema pealkiri on küll väga tabav :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 15:54 
Eemal

Liitunud: 03.05.2005 10:46
Postitusi: 135
Asukoht: Tartu
Millal siis? Ajaplaanid ka paika pannakse? Lund pole ka mõtet ootama jääda Astrona kahjuks ju:D Vaatamistväärt üritus iseenesest ju :P

Siin fantaseerimine ei too ei + ega - 140 km/h... tegudele:D

_________________
...Fiat Coupè 2.0 20vT ´97...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 16:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.04.2005 13:28
Postitusi: 107
Asukoht: Tartu
RFL kirjutas:
Kas HoCi ja JDM-San ühinevad Püksisööjate tiimiga, väites, et Silver ei saavuta seal rajal 140kmh?


Ma piisavalt palju seal rajal sõitnud, et olen kindel endas. Mul pole pükse vaja süüa selle jaoks :lol: Aga 4-packi võin küll välja teha, kui jumal aitab piisavalt teid :)

_________________
Civic VTi-T


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 16:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
mart154 kirjutas:
nõuame splitti :)

Aga mina rääkisin 140kmh-st ikka ringrajasõidu raames. seega igasugu trikid kurvide otsekssõidu ja muuga jäävad ära!

Ütleme siis nii, et 140kmh ja lendstardist ringi aeg alla 1.05.
1.05 peaks talle sõidetav küll olema. Isegi lamellrehvidel peugeott sõitis mul 5sec paremini :-D

Ma võin oma püksid ära süüa, kui sa seal 140 sisse saad Laughing
kohe mitu mitu paari.
-Sellest lausest ikkagi areneb kihlvedu.
Ajapiirangu me lükkame tagasi, kuid oleme nõus, et trikke ei tee ja kiirust üritatakse rajal saavutada ning ka kurv ära võtta. Kui Silveriga Raplas sõitmas käisime, siis sõideti ka tagurpidi seal ja minumeelest oli tagurpidi sõites tippkiirus suurem. Kuigi minu rajasõiduoskust võiks kümnepallisüsteemis hinnata 1,5-2, arvan ma, et Silver üritab seda kiirust just tagurpidi sõites peale nõelasilma saavutada.
Ma usun, et Silveri väljavaated on umbes 20% saavutada see kiirus, kuid õnneks on järgmise suveni aega autot kiiremaks ehitada ja rada harjutada. Üle 50%-list tõenäolisust pakuksin ka auto lõhkumisele rekordi proovimise päeval. Siiski ei pea ma seda võimatuks. Minu silmis on hoopis raskem mitu paari teksaseid ära süüa :lol:
Äkki anname Mardile võimaluse muuta oma panus mõistlikkumaks, sest minuteada peaks teksade söömine tervisele suht suure põntsu panema? Tegu võiks olla sõbraliku kihlveoga ja ma olen kindel, et on hunnikus inimesi, kes sooviks teda, kas 140kmh on seal võimalik. Seda enam, et Evod, kelle kurvistväljumiskiirus on kõvasti suurem, ei ole selleks suutelised.
Muidugi Mardi panus võiks olla selline, et sellest ilmajäämisel oleks pisar silmanurgas sama suur, kui teist paari teksaseid närides. Äkki Mardi BMW sobiks Astronale panuseks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 17:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
HoCi kirjutas:
RFL kirjutas:
Kas HoCi ja JDM-San ühinevad Püksisööjate tiimiga, väites, et Silver ei saavuta seal rajal 140kmh?


Ma piisavalt palju seal rajal sõitnud, et olen kindel endas. Mul pole pükse vaja süüa selle jaoks :lol: Aga 4-packi võin küll välja teha, kui jumal aitab piisavalt teid :)

Tuletan meelde, et Silver riskib nii oma auto, kui eluga!
Seega endas kindel olles sobiks su panuseks 4 packi asemel hoopis paremini äkki su Evo VI?
Vürtsi annaks see kindlasti juurde üritusele...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 17:13 
Eemal

Liitunud: 21.01.2008 15:16
Postitusi: 415
Asukoht: Helsinki
:badgrin: päris hea diil

Mingi 66kw saaniga sain ise punnitades 110 km/h kahes kohas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 17:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
_siim_ kirjutas:
:badgrin: päris hea diil

Mingi 66kw saaniga sain ise punnitades 110 km/h kahes kohas

Ei saanud ma ka 120kw-ga rohkem, nii et julgen esialgu kahelda aga miski pole võimatu. :)

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 17:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.04.2005 13:28
Postitusi: 107
Asukoht: Tartu
RFL kirjutas:
Tuletan meelde, et Silver riskib nii oma auto, kui eluga!
Seega endas kindel olles sobiks su panuseks 4 packi asemel hoopis paremini äkki su Evo VI?
Vürtsi annaks see kindlasti juurde üritusele...


Kes käskis tal sellist kinnast välja visata ;) Ja miks minu auto nüüd ette jäi? :lol: Ma heas tahtest pakkusin midagi sellist, mida saab tarbida. Kui igaüks (kes talle vastu on) pakub talle 4-pack'i siis minuarust saab ta päris kõva õllehunniku kokku (eeldades, et ta võidab).
Kuna tegemist on tõesti sõbraliku kihlveoga, siis minuarust oleks väga sobiv kingitus :bb

Silwer võib rääkida, kui palju ta racechronoga on kiirust saanud raplas oma rinka-bemmiga. Ma ise kahjuks ei jõudnud GPS'ga rajale enam.

_________________
Civic VTi-T


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 19:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.01.2007 18:36
Postitusi: 69
Asukoht: Tallinn
RFL kirjutas:


Äkki anname Mardile võimaluse muuta oma panus mõistlikkumaks, sest minuteada peaks teksade söömine tervisele suht suure põntsu panema?


midagi taoliselt nagu clarkson topgearis oma juukseid sõi :D
omleti sees vms.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 19:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2005 20:02
Postitusi: 566
Asukoht: tln - kristiine
Oleks siis sees olnud, oleks veel normaalne, aga need olid omleti peal nagu dekoratsiooniks..
http://www.youtube.com/watch?v=3bbws3ejt68


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 22:10 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2006 23:40
Postitusi: 86
Nagu ma aru sain, siis on Arne Fiat ca. 400hp. Astrona väitis, et ta tegi seda lahjema tagaveolisega, nii et ei ole siin mingit 1000hp masina ehitamist :) Räägime asjadest nii, nagu nad olid! Tegelikult oli ka juttu ju õigetpidi sõitmisest ehk siis vastupäeva.

Kui kuupäev paigas, siis tulen ma seda kindlasti vaatama :)
Kuid 140km/h sellel päeval seal ei näe, kuid teksaseid sööma ma ei hakka ja autot panti ei pane! :)

_________________
www.evonet.ee
Outlander Turbo / EVO V RS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 23:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.05.2006 21:01
Postitusi: 53
Vaatasin puht sportlikust huvist oma vanu Driftboxi logisid. Üks suvaline 55 sekine ring, sõidetud täisslikkidega, 140kw 1400kg kaaluva accrdiga- tippkiirus 101km/h, kurvist välja tulemise kiirus umbes 53km/h, oletame et kergem ja heade rehvidega auto tuleb sealt 65km/h läbi, siis jääb 125 meetrit, et kiirendada 140km/h- ni, arvestades, et pidurdamiseks jätta sama maa, millega mina 100 pealt pidama sain (võibolla kergema auto ja väga heade piduritega on see võimalik, ehkki julgeks kahelda).
Ütleme nii, et puht teoreetiliselt tundub see 140km/h reaalset kiirust sellel rajal ikka ulme aga andke teada kui proovima lähete, tuleks vaataks ka kuidas selle kurvi sirgeks sõidate. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 23:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
JustMe kirjutas:
Nagu ma aru sain, siis on Arne Fiat ca. 400hp. Astrona väitis, et ta tegi seda lahjema tagaveolisega, nii et ei ole siin mingit 1000hp masina ehitamist :) Räägime asjadest nii, nagu nad olid! Tegelikult oli ka juttu ju õigetpidi sõitmisest ehk siis vastupäeva.

Kui kuupäev paigas, siis tulen ma seda kindlasti vaatama :)
Kuid 140km/h sellel päeval seal ei näe, kuid teksaseid sööma ma ei hakka ja autot panti ei pane! :)

Astrona tegelikult mainis ikka 140kmh vastupidi ringil. Nimelt sel päeval sõideti 3x õigetpidi ja igal korral olid erinevad takistused sirgetel. 4s kord sõideti tagurpidi ja vabarada.
Ja kuna täpne sõnastus oli järgmine: "Ma võin oma püksid ära süüa, kui sa seal 140 sisse saad", siis käib jutt ikkagi vaid tulevikusaavutusest, sest kuskil pole kirjas, et Astrona oleks väitnud: "Sõitsin seal 140ga ja söön oma püksid ära, kui see nii ei olnud."
Ma usun, et rekordiüritus tehakse ikka 600+ hj Datsuniga.
Ma siiralt loodan, et see põnev päev ka ükskord tuleb, sest vaatamist peaks seal kõvasti olema.
Kas rajarekord on muidu Kulno Evo 9ga tehtud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.11.2009 23:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.02.2006 23:40
Postitusi: 86
RFL kirjutas:
Astrona tegelikult mainis ikka 140kmh vastupidi ringil. Nimelt sel päeval sõideti 3x õigetpidi ja igal korral olid erinevad takistused sirgetel. 4s kord sõideti tagurpidi ja vabarada.
Ja kuna täpne sõnastus oli järgmine: "Ma võin oma püksid ära süüa, kui sa seal 140 sisse saad", siis käib jutt ikkagi vaid tulevikusaavutusest, sest kuskil pole kirjas, et Astrona oleks väitnud: "Sõitsin seal 140ga ja söön oma püksid ära, kui see nii ei olnud."
Ma usun, et rekordiüritus tehakse ikka 600+ hj Datsuniga.
Ma siiralt loodan, et see põnev päev ka ükskord tuleb, sest vaatamist peaks seal kõvasti olema.
Kas rajarekord on muidu Kulno Evo 9ga tehtud?

Selge, no kui nii siis nii. Rajarekord peaks Palmi Evo 8 nimel olema. Sel hetkel autol oli vast üle 500Nm väänet, hobuseid seal 400 kandis.

_________________
www.evonet.ee
Outlander Turbo / EVO V RS


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11