Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 16:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Jaapan
PostitusPostitatud: 13.12.2004 1:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 1:09
Postitusi: 236
Esimene post siis ja loodame et tuleb yks hea asjakohane foorum turbo omanikele :bb

Kui ma jaapanis ringi kolasin ja yhte HKS esindavasse suurde tuuningpoodi laksin siis neil oli seal suur garaas kus konveieri pohimottega paigaldati HKS (garrett) turbosid autodele

Seal maja korval oli suur hunnik auto-prygi, vanad sumpsid, kummid jne ja arvake ara mis saavad nendest korras aga kasutatud stock turbodest (naiteks GTR skylinid jne) parast uute pealepanekut? Need vedelevad seal umbes 10tk koige selle saasta keskel parkla nurgas ja ootavad prygiautot :lol:

Veel on olnud voimalus sealt mingi 3000 eekuga saada kasutatud 500++hj turbosid (hks, apex, greddy ara hooratud kitid) aga mul endal poleks nendega midagi teha, ykskord oli hks T51r spl (1000hj) turbo pakkuda ma ei saanud aru myyast muidugi sest nad englisit ei raagi aga tundus et mootor oli polenud voi ohku lennanud vaiksed korvetuse jaljed olid, mida ma ei imesta sellise turbo puhul.

See on koige voimsam turbo mida hks toodab kasutatakse ekstreemsetel DRAG masinatel...hind on kuskil 40-50k eeku oleneb kas on BB aga maksis seal poes......................3k

Motlen et mida teeb poleng turbole?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.12.2004 3:47 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
:axe

et siis pealkiri on Jaapan, üks asjalik rida, hunnik möla ja siis alles küsimus ? :shock: no ma saan aru, et see on vaba teema, aga ikkagi :roll: ma ei saa aru, mis kogu postituse point on ???

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.12.2004 6:29 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 1:09
Postitusi: 236
:lol: :lol: :lol: Ei Ragz ma saan aru et sa said oma foorumi pysti....tore!!!! Ara sellegipoolest endale nyyd midagi ette kujutama hakka....ma voin vabalt teha 1 paevaga foorumi nimega www.turboklubi.ee aga mis oleks point?

Kui sa nyyd oled oma afekti seisundist mille yks voimalik pohjustaja oli kadedus oled valja saanud ja suudad uuesti teksti arvutiekraanil erisatda siis sa naed et jutu lopus oli ka yks kysimus millele sa oleksid voinud irisemise asemel nagu vana mutt naiteks....vastata....kui oskad....

Kas sa motled ragz et siin hakkab mingi eriline sparta kord olema kuna sina oled mode siis :fcuk

Motlesin muidu et turbo omanikke ja eriti tuunijaid on eestis vaga vahe ja siis nyyd tuleb valja et nad veel omavahel nii vaenulikud....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.12.2004 8:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
ei tasu ärrituda, Ragzi kommentaar igati asjakohane. Mina ei saanud samuti aru sinu kogu sõnumi ideest. Kui tahad vastust sellele mida sa lõpus küsisid, siis ole nii kena ja tee asjakohane pealkiri teemale, paiguta see õigesse kohta ja ära jaura miskit muud juttu, mis ei haaku antud teemaga mitte kuidagi kokku. Kui tahad ülistada Jaapanit kui suurte föönide riiki, siis ära muuseas küsi tehnilisi küsimusi.
Ja ära arva, et siin keegi sinu või kellegi teise vastu vaenulik oleks. Palun loe läbi 1 sõnum: http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?t=36
Hoiame foorumi korras, siis ka endal palju mõnusam. ok? ;)

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.12.2004 14:49 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2004 18:41
Postitusi: 1533
Asukoht: Tallinn
riceboy kirjutas:
:lol: :lol: :lol: Ei Ragz ma saan aru et sa said oma foorumi pysti....tore!!!! Ara sellegipoolest endale nyyd midagi ette kujutama hakka....ma voin vabalt teha 1 paevaga foorumi nimega www.turboklubi.ee aga mis oleks point?

Kui sa nyyd oled oma afekti seisundist mille yks voimalik pohjustaja oli kadedus oled valja saanud ja suudad uuesti teksti arvutiekraanil erisatda siis sa naed et jutu lopus oli ka yks kysimus millele sa oleksid voinud irisemise asemel nagu vana mutt naiteks....vastata....kui oskad....

Kas sa motled ragz et siin hakkab mingi eriline sparta kord olema kuna sina oled mode siis :fcuk

Motlesin muidu et turbo omanikke ja eriti tuunijaid on eestis vaga vahe ja siis nyyd tuleb valja et nad veel omavahel nii vaenulikud....


Kallis riceboy, ma ei ole sinu peale kade. Mina ei kujuta midagi ette vaid üritan hoida korda nagu ka teised moderaatorid siin foorumis. Minu arvates oled sina ainuke kasutaja siin foorumis (see pole ainuke foorum kus sa tahtlikult segadust tekitad) kes vaenulikult on käitunud. Vaenulikult just kõikide teiste kasutaja suhtes. Just nemad peavad ju lugema sinu seosetuid postitusi kus pealkiri ja jutt pole kooskõlas. Ja mis on kibestunuid solvanguid ja sõimu täis. Palun lõpeta ükskord ära ja vähemalt ürita normaalselt hakkama saada. Keegi pole su peale siin kade/vihane misiganes. Lihtsalt järgi reegleid ja kõik on korras.

_________________
Alfa Romeo Brera 3.6 JTS V6 Q4
Ex Fiat Coupè 16v Turbo 342hj/466nm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.12.2004 18:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2004 1:09
Postitusi: 236
Posti idee oli...

Kuna tegemist on juba nimetuselt TURBO foorumiga siis motlesin et pajatan yhe loo mis konkreetselt TURBODEGA seotud...

Ma ei teadnud et teemasid peab tapselt modede soovide jargi tegema siin...siis on kyll natuke :lol:
Et stiilis kysimus vastus kysimus vastus...siis on huvitav koigil?
Kuidas teema ja jutt kooskolas pole ma ei hakka vist isegi 33aasta parast aru saama

See on ju ysna normaalne et see teema oli jah moeldud jaapanist aga siiski kysisin yhe vaikse lihtsa kysimuse? See ei olnud antud juhul offtopic kuna otseselt seotud oli teemaga kuna mingeid ohku lennand ja polenud mootorite pealt turbosi on seal suht omajagu saada....ja siiski ma arvan et ON voimalik sellele vastata siin teemas ilma et ma teeksin motetu uue teema yhe 3 sonalise kysimuse parast...

Mis te arvate kui palju siia kasutajaid tuleb sellise suhtumise juures? Kui palju yldse on eestis masinaid kes kasvoi minu tagasihoidliku sx-ga vorreldavad on ja kes siin foorumis kaiksid?? Voi ootate siia mingit kovasti teistsugust seltskonda ja ma lihtsalt sain foorumi suunitlusest valesti aru?

Sarnasa hobiga mehed ja kaivad samadel yritustel voiks yksteise suhtes ikka rohkem tolerantsed olla....kui vaadata naiteks mis labu kaib tikutakus aga seal on modede suhtumine teine naiteks selline et no iba teema aga vahemalt ta fannab V8-id ja on muidu elus norm...ja keegi seda teemat ei lukusta voi kustuta voi ei noomi....see siin ka nagu vaba teema oli ja see raakis siis turbodest jaapanis mis on antud foorumi konteksti taiesti sobiv

Moistvale suhtumisele lootma jaades...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11