Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 09.05.2024 17:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 336 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 16.11.2010 21:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Ma poleks järgmise aasta osas nii optimistlik. Liiga palju kärnasid on selleks pandud.

#street klassides täisslikiga enam sõita ei saa ja nii mõnedki ei viitsi seetõttu kohe outlaw´sse minna.
#Emv teemal jäi endiselt võistlushinna ja selle eest saadava suhe kehvakeseks....võib arvata, et EUR teeb asja veel hullemaks.
#Bhra viskas mütsi maha ja paljud ei tea üldse mis saab emv-ga
#Paar üritust, mis kohutavalt välja kukkusid vähendasid veelgi publiku ridu.

Praegu on ilmselt õige kokku saada ja korralikult asjad läbi rääkida kõigil kes vähegi asjaga seotud ja tahaks kuidagigi asja edasi ajada. Minu arust tuleks kuu ajase etteteatamisega panna paika koht ja aeg ning võtta kokku BHRA, EALi, Tartu Autoklubi ja tugevamate sõitjate näol suurem seltskond, kes istuks ja asjad koos läbi arutaks, et kes kui palju suudab, jõuab või tahab midagi teha sel teemal.

Tahaks isegi aidata aga üleliigset raha mul pole, nagu pole ka aega enne võistlust millegagi kaasa aidata, kuna võistlusele eelnev ööpäev on tavaliselt see auto ehitamise aeg :-D Ehk peaks tulema kasvõi appi asju pärast kokku panema.


Mida mina kui säästu kiirendaja tahaks saada:
# 4-5 võistlust aastas enamvähem sama pikkade vahedega siis....pakun, et mai-sept 1 võistlus kuus oleks piisav.
# Üritused võiks olla välja reklaamitud kui kahe päevased....Kui on esimene päev vihmane sõidab paar ringi, et miskidki ajad saada juhuks kui teine päev on veel hullem. Kui esimesel päeval on ilm korras sõidaks kõik sõidud ära ja järgmisel päeval ei toimuks midagi.
# Osalustasud....kui pole auhindu, nagu meil pole siis on üle 500.- väikeüritusel ja üle 1000.- EMV-l on liiast maksta.


Loomulikult häirib mind see, et kaalu tõttu ei saa ma street klassis sõita, kuna panin autole turbo peale aga see on vaid mu isiklik probleem ja ei oota seetõttu veel reelite muutmist aga siiski kas poleks loogiline, et auto ei pea olema raskem kui ta passis on? Loomulikult on igaühel omad soovid kuidas oma konkurentsi võimet suurendada.

Autoklubi üritused Tartus olid täpselt see mis meile säästukiirendajatele vaja oli. Loodan väga, et miskit analoogset ka järgmine aasta toimuks. kus väikese raha eest palju sõita saab suure plussina veel kodu lähedus aga see taaskord vaid oma mätta otsast vaadatuna :)

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 17.11.2010 0:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
EAL hooaja lõpetamine, LISAINFO

EAL hooaja lõpetamine toimub reedel, 3. detsembril Rock Cafes.

Autasustamine algab kell 18.00, uksed avatakse pool tundi varem.

Sel korral on Eesti meistri- ja karikavõistlustel esikoha saanud sportlastele sissepääs autasustamisele tasuta, lisaks saavad nad ühes võtta ka kaaslase.

Pileti hind eelmüügis on 150 krooni, kohapealt ostes 200 krooni. Kuni 12-aastaste laste piletid maksavad vastavalt 100 ja 50 krooni.

Eelmüügipileteid saab osta EALi kontorist alates 17. novembrist. Oma käepaela saavad samast kätte ka need, kes saavad priipääsme.

Pärast autasustamist astub üles Singer Vinger. Enne legendaarset bändi saab nautida ansambli Pappa Lucca esinemist.

Lisainfot saab EALi kontorist.

_________________
0,5 MW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 24.11.2010 3:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2007 18:43
Postitusi: 3421
Asukoht: tln
Ei hakka Hoosieride müüki solkima... Nagu RICE mainis, siis pidavat 2011 täisslikid minema "päriselt" keelu alla...
Aga sel aastal täisslikid olid lubatud.
bhra.ee on ise tühjaks tehtud, aga leidsin antud teemast väljavõtte... (mul tööarvutis on ka pdf, kui kellelgi huvi)
Lisanõuded A, B- ja C-klassi sõidukitele. kirjutas:
Vastuolude korral üldiste nõuetega, on lisanõuded ja reeglid ülimuslikud.
1. Osaleda on lubatud vaid sõidukiga, mis ei sõida kiiremini kui 10.000 sek.
2. Täisslikkrehvide (nt. Mickey Thompson „ET Drag“) ja DOT-märgistusega tänavaslikkrehvide
(nt. Mickey Thompson „ET Street“ jms.) kontaktpinna laius võib olla
maksimaalselt 10.5".
3. Kontaktpinna laius võib ületada 10.5“ juhul, kui tegemist on sõiduki valmistaja poolt ette
nähtud rehvimõõduga tänavasõidu rehvidega.

Siinkohal tekibki küsimus, et kes nüüd reegleid kohandab. Kes EMV korraldab?
Kuna eelmine aasta oli septembrist novembrini tihe arutelu, mis praegu puudub, siis kääb paratamatult mulje, et midagi ei toimu.

_________________
slyy2048
WhatsApp: +6281339093884
12.0s CA18DET


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 07.12.2010 0:09 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2007 18:43
Postitusi: 3421
Asukoht: tln
Ei tea, kas viga on minus, aga ma ei leia ikka kuskilt viimase EMV etapi logi. Tulemused leiab, aga aegasid ei näe. Linke isegi leiab, aga need kas surnud või tühjad lehed.
Tahaks vaadata, kui kiire auto on vaja ehitada :lol:

_________________
slyy2048
WhatsApp: +6281339093884
12.0s CA18DET


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 07.12.2010 21:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
Inimestele, kes ei käinud EAL lõpetamisel tahaks teatada, et "aasta dragi tegija" rändkarikas anti seekord Prr-ile.
Kuna teda ennast kohal ei olnud, siis kellegi telefonikõnesid ta ka ei uskunud ja seega loodan, et Lauri on lõpuks karika temani toimetanud.
Palju õnne Prr!

_________________
0,5 MW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Drag Racing Eestis 2010
PostitusPostitatud: 11.12.2010 15:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.12.2004 13:37
Postitusi: 160
Asukoht: tar2
RFL kirjutas:
Inimestele, kes ei käinud EAL lõpetamisel tahaks teatada, et "aasta dragi tegija" rändkarikas anti seekord Prr-ile.
Kuna teda ennast kohal ei olnud, siis kellegi telefonikõnesid ta ka ei uskunud ja seega loodan, et Lauri on lõpuks karika temani toimetanud.
Palju õnne Prr!


Ojaa, see oli uskumatu asi :)

Ma ei teagi, mitu korda ma Taurit ja Viljarit läbi telefoni p**** saatsin, aga asi on siiski ehtne - hea üllatus !

Tänud kõigile ja jätkame samas vaimus !

_________________
lapsest peale on hobused meeldinud


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 336 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 121 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11