Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 27.04.2024 19:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Blow Off Audi S4-le
PostitusPostitatud: 04.09.2007 20:56 
Eemal

Liitunud: 04.09.2007 20:51
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn
Et palju võiks siis maksta Audi S4/100-le blow offi paigaldus? :evil:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04.09.2007 21:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2006 18:54
Postitusi: 272
Asukoht: Kuressaare
MAF põhisele autole ei või paigaldada blow-off klappi!

_________________
audi 2.2Tq 670hj 780nm, no nos, no alco
audi 3.0 VR6T 653hj 927nm, no nos, no alco
10.8 211


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Blow Off Audi S4-le
PostitusPostitatud: 21.07.2011 18:34 
Eemal

Liitunud: 17.07.2011 18:12
Postitusi: 2
nii siit tekkis minule kah kohe küsimus . kuidas ma teada saan kas minu audile saab BOV-i paigaldada???

autoks siis AUDI S4 2,2T 194kw 1991a.

oleks peaaegu juba ostnud aga õnneks ennem kästi uurida kas saan üldse paigaldada...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Blow Off Audi S4-le
PostitusPostitatud: 21.07.2011 19:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.06.2007 17:32
Postitusi: 212
Asukoht: Soome
Ei sobi sulle blow-off. Sul on by-pass.

_________________
BMW M52 328i turbo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Blow Off Audi S4-le
PostitusPostitatud: 22.07.2011 1:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 11:51
Postitusi: 342
Asukoht: Tln 53 814 024
ivo007 kirjutas:
nii siit tekkis minule kah kohe küsimus . kuidas ma teada saan kas minu audile saab BOV-i paigaldada???

autoks siis AUDI S4 2,2T 194kw 1991a.

oleks peaaegu juba ostnud aga õnneks ennem kästi uurida kas saan üldse paigaldada...



Tehasest 194kw? Üldiselt lihtsam, kui öeldakse factory jõud ja siis mis seda kompotti juhib.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Blow Off Audi S4-le
PostitusPostitatud: 22.07.2011 9:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.01.2009 16:31
Postitusi: 46
Asukoht: tallinn
minu auto aju loeb nii maf kui mapi, mis tähendab, et sisselaskest otse läheb vaakumvoolik ajju - kui ma nüüd osa õhust vahelt välja lasen peaks map selle ära korrigeerima ja võtma mapi, mis sobib antud rõhule mis sisselaskes on kui ma uuesti gaasi vajutan?
(opel - motronic 2.7 stage III chip)

Tsiteeri:
In the case where a mass airflow sensor (MAF) is used and is located upstream from the blowoff valve, the engine control unit (ECU) will meter out excess fuel because the atmospherically vented air is not subtracted from the intake charge measurements. The engine then briefly operates with a fuel-rich mixture after each valve actuation.
The rich mixing can lead to hesitation or even stalling of the engine when the throttle is closed, a situation that worsens with higher boost pressures. Occasional events of this type may be only a nuisance, but frequent events can eventually foul the spark plugs and destroy the catalytic converter, as the inefficiently combusted fuel produces soot (excess carbon) and unburned fuel in the exhaust flow can produce soot in the converter and drive the converter beyond its normal operating temperature range.
One approach used to mitigate the problem has been to reduce the boost pressure, which reduces the required venting volume and yields less charge over-calculation by the ECU. The air can also be recirculated back into the intake, a typical stock setup for cars with an upstream MAF sensor. The situation can also be corrected by switching the fuel metering system over to a manifold absolute pressure sensor, a conversion that usually requires a compatible aftermarket ECU or piggy-back fuel controller. The MAP sensor monitors the absolute pressure in the manifold at all times and will correctly detect the change that occurs when the valve vents, allowing the ECU to reduce fuel metering accordingly.

http://en.wikipedia.org/wiki/Blowoff_valve

_________________
tel. +372 56 647 667
www.simba.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11