Lisanäidikute paigaldus

Kõik muu mis mujale ei sobi !

Moderaatorid: Mihkel, Ringo

Vasta
woush
Postitusi: 32
Liitunud: 31.08.2009 3:03
Asukoht: Tartu

Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas woush »

Oskab keegi öelda, kelle poole võiks ma Tartus pöörduda kolme digitaalse AEM lisanäidiku paigaldamiseks ? Tallinnas nagu variante oleks, kuid Tartus ei löö nagu pähe mitte ühtegi kohta .. Paigaldada vaja siis wideband afr, boosti kell ning õlirõhu kell. Autoks 2002 impreza STI.

Elektrijandiga pole ise kuigi pädev, kuid kehvemal juhul tuleb siiski hakata endal pusima ..
Kasutaja avatar
murjam
Postitusi: 689
Liitunud: 16.03.2008 13:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas murjam »

Nende asjade paigaldamine on tegelikult lihtne. Põhiline keerukus seal ongi lihtsalt juhtmete vedamine. Usun, et näiteks iga autoalarmidega tegelev firma saab sellega hakkama.
Lauda nitro
woush
Postitusi: 32
Liitunud: 31.08.2009 3:03
Asukoht: Tartu

Re: Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas woush »

Mhmh, vaatab, järsku siiski võtan asja ise ette. Wideband jaoks on downpipel õnneks juba väljavõte olemas. Nii palju kui uurinud olen, siis tuleb maha võtta generaator, et pääseks ligi kohale, kuhu õlirõhu andur paigaldada

Lisaks on vaja M18x1.5 to 1/8 NPT adapterit anduri jaoks.
Kasutaja avatar
jeff01
Postitusi: 2829
Liitunud: 29.11.2004 21:48
Asukoht: tartu

Re: Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas jeff01 »

See on kahjuks üsna ajamahukas kuid mitte keeruline töö. Ehk et maksad lihtsa asja eest üsnapalju raha kui teha lased. Iga kellaga on ühendusskeem olemas. laias laastus vaid süütega +12, mass ja kui veidi peenemaks tahad asja ajada siis kelladeplokist ka dimmerdatav taustavalgus. Muidu tegelen Tartus ka selliste asjadega kuid hetkel kahjuks tööd liiga palju.
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.
Tiit
Postitusi: 87
Liitunud: 07.10.2005 14:26

Re: Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas Tiit »

http://www.audiodesign.ee/et/Car/Kontakt" onclick="window.open(this.href);return false;

ma arvan, et nemad saavad hakkama!
BB Chevy, Audi TQ
woush
Postitusi: 32
Liitunud: 31.08.2009 3:03
Asukoht: Tartu

Re: Lisanäidikute paigaldus

Postitus Postitas woush »

Audiodesignist pole veel küsinud, kuid ühest kohast sain hinnapakkumise ~300 eur paigalduseks. Iseenesest ma umbes eeldasin ka sellist summat ja saan sellest täiesti aru.

Kuid tuleb hakata siiski endal pusima, teha lastes läheb see kogu jant mõttetult kalliks maksma.
Vasta