Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 12.05.2024 13:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Avalik kiri
PostitusPostitatud: 19.07.2006 20:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.01.2006 20:40
Postitusi: 72
Asukoht: Põltsamaa
Tere Kuuno.
Lootsin selle teema(turbo minu autole) uuesti ülestõstmisega palju abi leida nii endale kui ka teistele.Ideeks oli mootori valmistamine sammsammult.Seniste teemade ja soovituste järgi on see peaaegu võimatu.Minul isiklikult on suur keelebarjäär mis on ka kindlasti paljudel teistel(valdan eesti ja vene keelt) .Masinaehitus teadmistega olen kindlasti üle keskmise mis on paljudele teistele abiks.Nende klippide järgi mis kohalikust internetist ja kaasaegsetest eestikeelsetest saadaolevas kirjanduses leidub on väga raske midagi kokku panna.See et osta üks või teine jubin ja proovi on väga raske ja kallis lõbu.Kuidas see jubin töötab ,milleks ta on,kuidas teda häälestada teavad vaid üksikud. Sellise tööga kui keegi arvab et vaheta ära ,proovi jne ei jõua eriti kaugele kui ise aru ei saa milleks sa seda teed.On kindlasti hakkajaid kes on need tööd juba läbi teinud .Kellel õnnestumisega kellel suurte kuludega.Mina isiklikult küll ei riski tõsta turbot ühelegi tavamootorile enne kui ma ei tea iga jubina vajadust tööpõhimõtet ,reguleeringut .
Tahtsin head ,kus tegin vea
Tervitustega Silver


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19.07.2006 23:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:24
Postitusi: 1750
Asukoht: tallinn, kopli
oi jah :D minu kiri vastu siis selline...

Tere Silver:)
Asi ikkagi selles et teoorias ei pane sa mootorit kokku ega jooksma...
Ikkagi peaks olema mingi mootor, mida samal ajal ehitada ja siis küsida midagi kui tekivad jamad.
Esimene ettepanek sinu poolt...ehitame ühise auto ümber..kuidas sa seda ette näed? Kirjeldad samm sammult kuidas miski asi käib? Sellist asja PEAB ise läbi tegema!
Esialgu on kõige kergem läbi vaadata sul turbo teooria teema mis on tõlgitud ümber(kui juba pole).
Mina ise ei näe mingit probleemi mootori tööle panekus. Ütleme et mootor ise tehniliselt korras, siis ainuke jama mis tekib on suur temperatuur plahvatuselt, mis soodustab detonatsiooni, mida omakorda saab ära hoida hea jahutusega-ükskõik kuidas seda siis teha. See on selline suur ring mille ümber kõik keerleb minujaoks...
prageuseks kena õhtut!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11