Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 12:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 06.01.2015 19:57 
Eemal

Liitunud: 03.03.2014 12:54
Postitusi: 22
Kuna olen esimene, kes üldse turboclubis tünga saanud korralikult, siis tahaks teavitada teisigi, et hoiduks sellisest kasutajast nagu kusti112(Reaalses elus: Kristof-Tiit Ehamäe ). Teema algas sellega, et otsisin pikalt juba K26 või K24 turbot. Kuna temal oli müüa Audi 2.1T mootor, millel väidetavalt oli korralik turbo.Ilma lõtkude ja ei pidanud grammigi õli võtma. Saigi see siis enne jõululaupäeva türi ligidal järel käidud võrust ja see kompott ära võetud. Sai veel mitukorda küsitud, et kas turbo kindlasti ei leki?. Vastus tuli eitav. Mootori koos turboga sain kätte ta isa käest, kellele sai ka makstud tema soovitud 250 eurot, kuna Kristof ütles, et ta vahetab parasjagu türil rehve. Saigi siis mootor peale võetud ja kuna natukene kiire oli ka , siis sai hakatud tagasi võrupoole sõitma. Sai paar päeva hiljem võetud turbo ja ta auto peale pandud ja sõidetud maksimaalselt 10 km, kui auto enam ei käivitunud. Võtsin küünlad maha ja vaatasin, et küünlad märjad - õlist. Sai siis sisselase koos turboga uuesti maha korjatud ja õli sisselaske osadest välja valatud (seda oli üle 200ml). Turbot uurides oli ta mitte ainult sisselaskesse lekkinud vaid ka väljalaskesse - seda küll vähesemal määral , kuid leke oli siiski olemas. Võtsin siis Kristofi-ga facebookis ühendust ja seletasin talle olukorda, et turbo lekib nagu kuutõbine naine. Siis hakkas mingeid vabandusi ja häma tulema, et lõtke polnud, minul ta õli ei võtnud( Kui vaatade kusti kuulutusi, siis on selgelt näha, et enne mootori müüki on ta wg-d tahtnud osta.Isa ütles järelkäies, et alles ostsis selle mootori, et millelelegi peale panna aga jälle vahetas tolla projekti millegi vastu). Siis tegin talle pakkumise, et tarnin talle asja oma kulude ja kirjadega tagasi türi ligidale kodu ja maksab raha tagasi, kuna sai öeldud, et ostan ainult turbo pärast, kuna mootorit ma ei vaja. Järgminepäev vastas, et tema selle diiliga nõus ei ole ja saada turbo tagasi, et tema saadab selle isaga soome turbo spetsialistide juurde ja kui minu viga, siis siis pean mina selle testi kinnni maksma ja kui turbo on tõesti katki ja lekib, siis maksab tema remondi. Kuna see tundus natukene ajuvaba normaalsele kodanikule seedida, siis sai selgitatud, et turbot oleks pidanud ennem testima, kui üldse müüd, mitte siis, kui tal juba mingid vead. Kristof lubas helistada õhtu poole tagasi( siis oli kuupäev 28.12.2014). Mida ei ole tulnud on kõne isiku poolt tänase päevani. Facebookist on ta mu "sõprade" alt ka ära kustutanud, mis annab mulle tagasisideks, et antud kodanik ei taha asjaga tegeleda.
Ise olen muidugi selle 250 eurot juba põhimõtteliselt korstnasse kirjutanud aga las märge jääb sellisest uudsest petisest ülesse.

Lisan ka lõpetuseks tõestuse, et antud isik on enne mootorimüüki otsinud siit samast foorumist wastegate-i.
Pilt


Viimati muutis revo1, 10.01.2015 14:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.01.2015 9:44 
Eemal

Liitunud: 28.10.2014 12:36
Postitusi: 1
oli jutt et garatiid ei sa nii et oleks ise pidanud vaatama kas turbo korras jne lol :axe


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.01.2015 10:12 
Eemal

Liitunud: 03.03.2014 12:54
Postitusi: 22
kusti112 kirjutas:
oli jutt et garatiid ei sa nii et oleks ise pidanud vaatama kas turbo korras jne lol :axe


Äkki keegi pidevalt turbodega tegelev inimene ütleks, kas on võimalik käevahel turbo seisukorda hinnata selles suhtes, kas ta võtab õli või mitte?

Kui keegi suudab ette kujutada, siis turbol sain kohapeal kontrollida ainult sisselaske poolset lõtku, kuna väljalaske pool oli 30cm downpipe jupp jäätud, mistõttu ei saanud väljalaske otsa kontrollida.

Igaljuhul sa kinnitasid enne ostu, et õli ta ei võta(Väljavõtted facebooki chatist:
Pilt


Pilt

Nagu esimeselt pildilt näha, siis ta ise toetub ainult faktile, et tuttav ütles, et õli ei võta.

Nagu ma juba esimeses postituses ütlesin olen ma selle 250 euri juba korstnasse kirjutanud.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.01.2015 11:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
Tuttav ütles, et see tüüp, kelle käest tuttav sai, rääkis, et super asi. Kõlab ilusasti.
Aga soovitan suhelda isaga, äkki on rohkem mees kui poiss :lol:


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.01.2015 15:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
kusti112 kirjutas:
oli jutt et garatiid ei sa nii et oleks ise pidanud vaatama kas turbo korras jne lol :axe

Mille peale sa irvitad?
Mõne käest saanuks sa korralikult turblisse, hetkel üritatakse sulle ilusti asja seletada. Normaalne inimene leiab võimaluse kohtuda, vaadatakse asi üle, arutatakse edasine läbi ja kui vaja küsitakse nõu spetsialistilt.

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.01.2015 23:33 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.03.2008 13:01
Postitusi: 689
Asukoht: Tallinn
Mul on üks kord umbes sarnaselt juhtunud, olles ise müüja rollis. Müüsin turbo, mida arvasin korras olevat, aga tuli välja, et ei olnud.

Selle peale poleks küll tulnud, et ära kaduda või ostjat milleski süüdistama hakata. Maksin raha tagasi ja sain oma suitseva turbo tagasi. Selge see, et kui oled reklaaminud asja kuidagi valesti, on ostjal täielik õigus see tagasi tuua.

_________________
Lauda nitro


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.01.2015 15:50 
Eemal

Liitunud: 03.03.2014 12:54
Postitusi: 22
Olen ka müünud varuosasid päris palju ja sellepeale pole veel tulnud, et kui tuleb välja, et katkine või defektne jupp, siis raha tagasi ei kanna. Mitmel juhul pole ma isegi varuosa tagasi tahtnud, kuna mida ma selle asjaga ikka teen.

Eks inimesi on ka igasuguseid. Ise tunnen nagu pole midagi valesti teinud ja omaltpoolt võinuks selle terve kompoti ta hoovipeale tagasi viia, kui vaid raha tagasi saaks aga vennike ei taha kuidagi asja klaarida.

Pole senimaani ühendust võtnud. Parandasin esimeses postituses ka nime ära, et kõik oleks korrektne.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17.01.2015 21:28 
Eemal

Liitunud: 27.05.2005 13:40
Postitusi: 39
Asukoht: Tallinn
Ei hakka kedagi õigustama aga inimestel on asjade korrasolekust eri arusaamad. Ostsin mingiaeg tagasi streetrace lehelt endale 1.6 TD Garret T3 turbo. Müüja väitis et on väike ristilõtk aga muidu töökorras. Kui kätte sain siis hea et võll koos labadega välja ei kukkunud. Ütleme nii et ostsin kasutu asja endale 50 euriga.

Muidugi siin teemas olevale kusti112, ole mees ja sa ikka inimesemoodi kokkuleppele kasutajaga revo1


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 18.01.2015 12:30 
Eemal

Liitunud: 03.03.2014 12:54
Postitusi: 22
Tänaseks on ta turboclubist igasuguse info profiilist kustutanud ja postitused, mida sai eemaldada ka eemaldanud. Egas vist muud ei saa, kui saadud pa*sk maha müüa ja natukene vähendada kahjumit.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11