Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 2:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 07.02.2013 18:11 
Eemal

Liitunud: 07.02.2013 0:00
Postitusi: 2
Küsitlus on järgneval lingil! Vaid viis küsimust, millele vastamiseks kulub paar minutit! Ette tänades, Tauri.
https://docs.google.com/forms/d/18QkDCQ ... form?pli=1


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.02.2013 8:35 
Eemal

Liitunud: 01.02.2013 6:01
Postitusi: 2
Ma vastan sulle siia otse ja sinu uurimstöö täitsin ja tänan küsimast.

Eelistan väiksema kubatuuriga turvalist mugavat ökonoomset bensiinimootoriga autot(mis läheb ka talvel käima ja hästi soojaks ja bensiin ei kipu hanguma ka nii) ja kui jõudu napib ja suhted paigast siis võiks ka olla turbo põlemisprotsessi kiirendamiseks aga ummikutes sitsides ei ole kahjuks sellestki tolku ja kui turbo autol olemas on siis teemat hallata ja remondiarvetel ka tavaliikluses silm peal hoida ei tohiks hea peremehelikul omanikul üle jõu käiv olla.

Talvel: bensiin esivedu nelikvedu lukkudega manuaal
Suvel ka diisel automaat
Hobiautona masin millistestest siin foorumiis pikemalt juttu on

Siin foorumis on entusiastid, hobid, tummised töllud , kel üleval pöleb pisut teine öli kui neil kes poe juures bocki joovad aga sotsiaalteadusega tegeletakse keskkoolis ja edasi.

Kui moes oleks sokkide kudumine ja sellel oleks ka mingi käega katsutav kasutegur siis pigem küsiks mis vardaid sa kasutad ja lõnga kasutad ja mis hinnaga said müüa kuigi olid head soojad sokid.

Aga selge eelistus:

Bensiin(turbo)
Turbo(diisel)
Elektriauto

Viimase puhul ei käi ülemise korruse rahvas nii tihti all kissis silmade ja roheliste nägudega tossutamise pärast :burn (nii lihtne see vastus ongi)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.02.2013 14:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.04.2010 11:28
Postitusi: 115
Asukoht: Tallinn
Andsin oma panuse, aga eelmise kasutaja vastus jääb minu silmis küll kuidagi seosusetuks.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.02.2013 16:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.09.2008 22:39
Postitusi: 50
Asukoht: Tallinn
Ma vastasin küll kuigi mulle jääb selle uurimuse eesmärk natuke segaseks.
Eks erinevatel uurimustöödel, sõltuvlt metoodikast, on erinevad ülesanded ja oodatakse erinevat resultaati. Kindlasti aga peab küsitluse vormis uurimus andma mingi vastuse (või kinnituse/ümberlükkamise) püstitatud ülesandele.
Vot see püstitatud ülesanne ja kuidas selle küsitluse tulemus uurimustöö läbiviijat edasi aitab jääb mulle segaseks.

_________________
IS300


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.02.2013 17:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.04.2010 11:28
Postitusi: 115
Asukoht: Tallinn
See küsitlus on koostatud kindlasti keskkoolipõhise õppeaine Teadustööde Alused raames. Olen üsna kindel, et kasutaja tauri336 pole varem teadustöödega kokku puutunud ja küsimustik ongi koostatud just nimelt õppe eesmärgil. Küsimustik on tõepoolest veidi segane ja ei jäta kuigi tõsiseltvõetava teadustöö muljet, aga eks see ole alguse asi. Järgmine on juba parem.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 11.02.2013 0:22 
Eemal

Liitunud: 07.02.2013 0:00
Postitusi: 2
Minu uurimustöö põhiline rõhk on siiski projekti ehitamises ja tulemuste võrdlus, nii esialgse kui valminud projekti vahel!
Küsitluse lisan töösse, et seda mitmekesistada ning teada saada inimeste arvamust taolise teguviisi kohta!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11