Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 20:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 11.02.2013 18:38 
Eemal

Liitunud: 08.02.2013 3:30
Postitusi: 2
Tead Hr. Haleskinn ma ei saa su olemusest kahjuks aru, milleks käia erinevaid foorumeid reostamas. Ühes foorumis ehitada endale drifti pilli 4000-5000 eurise eelarvega mis kasvab igakuiselt kui värskelt pügatud muru. Teises teed oma üüber tuuningi/turbo siksi, mille normaalselt käimasaaminegi ülejõu käib. Küll töötad sa programeerijana ja küll klubides helitehnikuna.Ja teemase ka kui tahad jubedalt kohe driftima hakkata sis ma usun tuleks sul tösiselt enese harimisega tegeleda. Nagu siin ennistki üelda ,et sebi ennast kuhugile tiimile lambi jooksupoisiks/abiliseks tööle ja omanda KÕVASTI know howd.Siis kui möne aasta turjapeal oled saanud ja midagi kahe kõrva vahele ka jäänud on hakka uusti oma auto peale möttlema.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 12:55 
Eemal

Liitunud: 07.01.2013 22:24
Postitusi: 67
iwoejm kirjutas:
Tead Hr. Haleskinn ma ei saa su olemusest kahjuks aru, milleks käia erinevaid foorumeid reostamas. Ühes foorumis ehitada endale drifti pilli 4000-5000 eurise eelarvega mis kasvab igakuiselt kui värskelt pügatud muru. Teises teed oma üüber tuuningi/turbo siksi, mille normaalselt käimasaaminegi ülejõu käib. Küll töötad sa programeerijana ja küll klubides helitehnikuna.Ja teemase ka kui tahad jubedalt kohe driftima hakkata sis ma usun tuleks sul tösiselt enese harimisega tegeleda. Nagu siin ennistki üelda ,et sebi ennast kuhugile tiimile lambi jooksupoisiks/abiliseks tööle ja omanda KÕVASTI know howd.Siis kui möne aasta turjapeal oled saanud ja midagi kahe kõrva vahele ka jäänud on hakka uusti oma auto peale möttlema.


:kill :D

ja teema v6ib keegi lukku panna auto valik on tehtud


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 15:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2008 12:23
Postitusi: 725
Asukoht: Viljandi
Toyota Corolla 1,6 bensiin , manuaal ?

_________________
ex V8 umbes 374kw/622nm @ 0,4 bar - aga uus on 318kw :( NA


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 16:38 
Eemal

Liitunud: 07.01.2013 22:24
Postitusi: 67
Maik kirjutas:
Toyota Corolla 1,6 bensiin , manuaal ?


240sx kere koos sildadega


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 16:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
Ei no mis sellest enam lukku panna. Nüüd kirjuta edasi, kuidas sa selle 5k €uriga drifti pilli ehitad ja me kõik loeme ja patsutame tunnustavalt õlale, läbi foorumi.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 17:47 
Eemal

Liitunud: 08.03.2010 13:11
Postitusi: 146
Asukoht: Tartu
haleskinn kirjutas:
240sx kere koos sildadega


Mida sulle 240sx tähendab? Mis auto see on? sama võib öelda, et ostsin Nissani - ilgelt äge drifti pill on :D
Inimene, kes on sx mudelitega kokku puutunud eristab ikka kereversioone S10,S12,S13,S14,S15 (wikipedia siin abiks).

Nissanil on Silvia, Sileighty, 180sx, 200sx, 240sx ühesõnaga tohhuijaa versioone SXist erinevatele turgudele välja tulnud mis ei anna auto kohta väga palju informatsiooni (eriti kui sa seda ära ostnud veel ei ole).

Siiamaani väga mõttetu ja ebainformatiivne teema olnud...

Newborn


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 19:46 
Eemal

Liitunud: 08.02.2013 3:30
Postitusi: 2
pics or it didn't happen!!! :-D


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 20:19 
Eemal

Liitunud: 21.01.2008 15:16
Postitusi: 415
Asukoht: Helsinki
Autovalikuks tuli turbosigull


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 20:28 
Eemal

Liitunud: 16.03.2009 0:25
Postitusi: 285
Asukoht: Tallinn
Enam ei leia ladaklubist originaalset postitust? Aga kopi sr'ist...
Tsiteeri:
haleskinn kirjutas:
pidurite õhutamine on ka päevakorras.
mis arvate, kui palju õhku on vaja pidurite õhutamiseks?


Pidurite õhutamiseks piisab tavaliselt viiest liitrist õhust, samas kui ikka tükk aega pole pidureid õhutatud, siis võib juhtuda et 25 liitritki võib väheks jääda.

_________________
ECI


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 21:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
ValgeKotkas kirjutas:
Enam ei leia ladaklubist originaalset postitust? Aga kopi sr'ist...
Tsiteeri:
haleskinn kirjutas:
pidurite õhutamine on ka päevakorras.
mis arvate, kui palju õhku on vaja pidurite õhutamiseks?


Pidurite õhutamiseks piisab tavaliselt viiest liitrist õhust, samas kui ikka tükk aega pole pidureid õhutatud, siis võib juhtuda et 25 liitritki võib väheks jääda.

Ei ole võimalik :lol:

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 22:09 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.06.2007 21:00
Postitusi: 9
Asukoht: Tln
BMW foorum

haleskinn kirjutas:
AlexP kirjutas:
Milleks teha teema foorumisse kui isegi kriitikat ei kannata. Eks igal inimesel oma....
Igatahes, ootan huviga millal saan lugeda uut teemat e32-st, 39-st, e 38-st, e61-st või 2106-st, sinu poolt. :lol:
Muidu aga kindlasti edu ja paksu rahakotti!


jutt oli et ma ostan yhe masina neist mitte k6iki, lihtsalt ei suuda otsustada millsit esimesena k2tte v6tta...
ps 2106 on valmis, karpa regull ja masin s6idab.
Pilt
t2na laululava taga esimesi driftiringe proovimas..

kaldun yldse arvama et bmw pole ikka minule, ehita palju sa ehitad oma masinat kellelegi ikka ei meeldi..
l2hen audi vms peale yle hoopis, bmw meestel liiga negatiivne suhtumine k6igesse mis neile vastukarva on
mina pole suuteline lihtsalt otsustama mis masinat j2rgmiseks valida ja kohe n22gutakse minu kallal.....


:car

_________________
E34


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.02.2013 23:16 
Eemal

Liitunud: 03.12.2009 19:22
Postitusi: 496
Eriline sr orgia siin käimas.

Jõle jama, et inimene suhteliselt kahe vasaku käega sündinud. Tahaks näha mõnda teist, kes kohe kõike perfektselt ja õigesti tegi. Ilge vajadus ilkuda, ilkuge kuskil muus foorumis. Võiks tehnilise piiresse jääda, kuigi oli juba ette teada, et see teema suht surnud hobuse piitsutamine.
Ei, aga andke tuld, teisi maha tehes oleme me kõik ju paremad !!! Moded võiks teema puhtaks tõmmata.

Nb: ei tea ega tahagi teada toda teema algatajat.

_________________
Daily stock 400hp/620Nm


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.02.2013 13:27 
Eemal

Liitunud: 07.01.2013 22:24
Postitusi: 67
ValgeKotkas kirjutas:
Enam ei leia ladaklubist originaalset postitust? Aga kopi sr'ist...
Tsiteeri:
haleskinn kirjutas:
pidurite õhutamine on ka päevakorras.
mis arvate, kui palju õhku on vaja pidurite õhutamiseks?


Pidurite õhutamiseks piisab tavaliselt viiest liitrist õhust, samas kui ikka tükk aega pole pidureid õhutatud, siis võib juhtuda et 25 liitritki võib väheks jääda.


see oli foorumi moderaatori poolt muudetud tekst

teiseks ma ei n2i vajadust kirjutada sellistest asjadest enam foorumisse kuna keegi ei tunne sellise asja vastu reaalset huvi vaid ilgutakse teiste teemades nagu n2ljas raipes88jadttu ma vahepeal
seet6ttu ma vahepeal postitangi midagi et ennast l6bustada siinsete ajuhiiglaste "targa" jutuga :D aga senikaua kuni tarka teksti keegi siin foorumis ei tooda senikaua 2rge lootke ka et ma teid toidaks millegi huvitavaga mille peale ilkuda.

ps. 240sx s14 kouki 1997a

rohkem ma siin foorumis enam ei kirjuta kuna no cmoon ainult m8lisetakse :D (pidin selle v2lja ytlema)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.02.2013 13:30 
Eemal

Liitunud: 07.01.2013 22:24
Postitusi: 67
mitsu_manic kirjutas:
Eriline sr orgia siin käimas.

Jõle jama, et inimene suhteliselt kahe vasaku käega sündinud. Tahaks näha mõnda teist, kes kohe kõike perfektselt ja õigesti tegi. Ilge vajadus ilkuda, ilkuge kuskil muus foorumis. Võiks tehnilise piiresse jääda, kuigi oli juba ette teada, et see teema suht surnud hobuse piitsutamine.
Ei, aga andke tuld, teisi maha tehes oleme me kõik ju paremad !!! Moded võiks teema puhtaks tõmmata.


+1


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.02.2013 16:42 
Eemal

Liitunud: 12.03.2005 18:40
Postitusi: 1371
Asukoht: Tartu
Loe oma postid kõik läbi, siis saad aru, miks sulle samaga vastatakse.

Kui asi poleks sinus endas või sinu käitumises, siis oleks üle ühe sarnased teemad ja mölisemine, miskipärast pole.

Aga see on tüüpiline arvamus, et "minus pole kunagi viga, kõik teised on lollid".

Paraku selline suhtumine foorumites ei ole OK.


Ma juba tean, et minu posti peale tuleb ka kõva haukumine, aga mind see ei kõiguta. Eks mõne aasta pärast kasvad suureks ja saad isegi aru. Kuigi siiani tundub, et teema ja selline vastukaja on taotluslik ehk kohalike vanade foorumlaste pöördesse ajamine tahtliku lolli mölaga.


Mina teen ka näiteks 80% asjadest siinsete kommete(põhimõtete) kohaselt vastupidiselt, aga väga palju just ei mögiseta. Tavaliselt vaid selle margi suunas, millega ma tegelen. Aga miskipärast ma ei ütle, et kõik m.....id on. Neil võib isegi õigus olla, et tegemist on täispasaga, seepärast ma ka oma "mõttetusi" välja ei röögi.

_________________
Hobisõikukite mehaanika, elektroonika, custom jupid - ideest teostuseni ühes kohas.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 79 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11