Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 27.04.2024 20:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 13.06.2010 22:44 
Eemal

Liitunud: 28.12.2009 18:06
Postitusi: 6
Asukoht: vilja
Kui olulised on seal tihendid?
panin kasutatud turbo peale kuna vanal võll puru, labad sodiks. panin kõik kuidagi kokku ära aga kust seda turbo rõhku mõõdetakse ja millega, kus seda mõõdetakse?
mingeid tihendeid ma kuskile väga ei pand, sealt kust sisselaske kollektorisse puhub mingi papityki lõikasin vahele aga kui oluline on selle tihedus? üks kogenud remondimees väitis, et see pole üldse oluline...
ise mõtlesin küll, et äkki peaks kuumakindla silikooni näiteks vahele panema, sealt õli ka välja ajab. see pidavat ka normaalne olema, et õli läheb sisselaskesse vanadel turbodel....ei ole ju!? minek vist on ka sellepärast kehvem kui pole tihendatud korralikult ja ei puhu mootorisse survega õhku?

_________________
mb


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14.06.2010 23:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2008 12:23
Postitusi: 725
Asukoht: Viljandi
jah see on normaalne,et peale turbot on sisselase õline vanematel autodel, pigem praktiliselt kõikidel diislitel vähemalt on olnud..minu autol juba 2a.

see,et midagi lekib seal peale turbot ei mõjuta samuti midagi väga,kui leke on väike. Kui leke läheb suureks on küttesegu vale ja auto hakkab suitsema tagant. Just sõitsin mingi 80km nii,et peale turbot lõdvik täiesti lahti...tagaotsa ja summuti tahmas suht ära, muud midagi :P

Oma vette sisselaske tempi ma näen,et see on nii 25-35c vahepeal... turbodel ilmselt kuumem aga noh vast väga üle 50-60c ikka pole ?
Tihendimaterjal peaks seda vist pidama küll..

_________________
ex V8 umbes 374kw/622nm @ 0,4 bar - aga uus on 318kw :( NA


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11