Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 2:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 03.04.2019 20:25 
Eemal

Liitunud: 03.04.2019 19:23
Postitusi: 1
Masinaks 86a Pajero 2.3l ja 62kw (175Nm). Turbo peaks olema Td04
Plaanis on mootorit natuke erksamaks teha, kuigi palju olen teinud netist uurimist ja avastanud, et sellest mootorist peaks saama üsna lihtsa vaevaga palju rohkem jõudu kätte (100+kW ning 300+ Nm). Rõhulekete peatamisega ning rõhu tõstmisega olen saanud 0-100ni aja 41sek-i pealt 21sek-i peale, mis pani tahtma veel rohkem jõudu. Peatselt panen külge ka intercooleri, mis peaks natuke juurde andma, ning EGT anduri. Praeguses seades kiirendades 0.7 bar-i ning sõites suht nullis.
Sellega seoses on tekkinud ka küsimusi:
1) Kui palju kannatab turbo rõhku tõsta, enne kui mootor otsad annab? 1.6 bar-i olen korraks juba andnud, kõvasti paremaks läks küll, aga sellises seades ei julgenud sõita rohkem, kui korraks proovida vaid. Enne peab intercooleri ja EGT anduri vahele panema.
2) Kui palju võib KSP-d peale keerata? Kui turbo rõhku tõstsin, siis pumbast ei andnud rohkem peale. Pump on sätitud nii, et musta praktiliselt ei tuleks, kui siis minimaalselt.
3) Kui palju rõhku peaks olema 90ga sõites? Netist olen leidnud üksteisest mööda rääkivaid arvamusi
4) Mida peaks veel jälgima, et saaks ehitada kestva mootori?

Mootori tuunimisega pole varem tegelenud, seega vabandan ette ära, kui mõni küsimus tundub rumal.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04.04.2019 7:05 
Eemal

Liitunud: 13.03.2016 12:01
Postitusi: 57
Mõistlik oleks teha mootorile värskendus. Klapid tihedaks,rõngad,saaled,õlipump jne.Pihustid ja pump kontrollida.
90-ga söites ongi rõhk nullis :p


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11