Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 29.03.2024 0:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 25.05.2017 0:11 
Eemal

Liitunud: 23.05.2017 20:52
Postitusi: 5
Tere kuna abistavaid vastuseid väga ei tulud siis mõtlesin,et äkki olin valel lehel.Proovin siin uuesti siis.Mure siis selline.Sai aasta lõpus tehtud chip tuuning.Talvel millalgi hakkas sinise diisli haisulise suitsuga käivituma.Ja lökutas ka mingi 5 seki.Sai uuritud puuritud eelsüüteküünlad vahetatud.Siis veel pihustid remonditud (otsad ja miskit veel näitajad siis väidetavalt ka normi)Remondimehest tuttaval lõi proovisõidul valu andes mootori avariisse musta suitsu suure taha.Läks turbo võll minu arusaamist mööda.Garaasis asja uurides avastas.et turbo küljest üks lõdvik lahti ja ülerõhu klapp kinni.Kas need asjad võisid põhjustada turbo purunemise?1.parema korras pihustid mis ehk andsid võimsust nüüd juurde lisaks chipitud aju2.kinnine ülerõhu klapp3.irvakil voolik4.kas ülerõhk ei võinud seda kudagi lahti lüüa?üks asi veel.(remondi kutt hästi ei taha küll uskuda ja väidab.et juba ostes pidi olema)Nimelt käisin talle autot näitamas ja proovimas sai kuuma ka ikka antud.Lisaks avastas ta veel ühe chip karbikese mis küll oli vaid akuga ühendatud.pistikud olevat ühendamata olnud.Selle kakkus siis küljest ära.Koju sõites siis vajutasin ka ja märkasin et must suits taga.No mina ei usu et ostes oli minumeelest ma ikka üritasin vaadata seda.Lisaks hiljem teises töökojas tuli kudagi jutuks turbo vilistamine.Loodetavasti jäi õieti meelde.Igaljuhul sellele mõeldes meenus.et külma mootoriga sõitma hakates justkui vilistaski.Uh käsi kisub krampi juba☺Oleks siis et sellega asi piirduks.Aga ei.Sai siis uus kasutatud Ihi kui ma ei eksi turbo ostetud ja peale lastud panna kui tekkis proovisõidul neil uus draama .Nimelt lõi automaat kasti avariise.Algul olla liikund ka ikka aga kõvemal vajutusel oli siis avariise läinud.Nüüd on 3 käik ainult ütlevad.Sõitsin ka tuttava juurde ära 2500 pööret kiirus 50.Suht suur must suits ka taga.Selle teema puhul on nüüd kasti aju kahtlus.Nimelt oli rattakoopas oleva aju pistik märg.Aju ennast on ka silikoonitatud.Auto ajust ei saand neid veakoode vist maha ka semu homme proovib teise arvutiga.Miskid vea koodid on ka olemas kasti jamast ja vana terve turbo ajast ka.Kui keegi tark soovib võin homme välja otsida.Kurat algus on juba meelest läind☺Igaljuhul sooviks nõu.Aa see veel ka.et kas korras pihustid teine turbo chip sobivad kokku või peaks miskit selles osas ümber seadistama(mingid näitajad ju muutund.Ja ega pole uue turbo läbi minemise ohtu?Õli surve pidi korras olema ma küll ei tea kus?☺uus õli õhu filter on ka.Vot sihike jutt.Ootaks tarku vastuseid siis.Kuskil siin jäi silma.et keegi VKM motorsist andis asjalikku nõu.?


Üles


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25.05.2017 16:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.03.2008 13:01
Postitusi: 689
Asukoht: Tallinn
Proovi see 369-sõnaline lõik nüüd vähemalt 5-eks erinevaks lõiguks teha ning kirjuta selgemalt, millised sümptomid praegu autol on.
Tundub, et erinevaid vigu on palju - korraga tasub lahata üht viga.

_________________
Lauda nitro


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25.05.2017 17:53 
Eemal

Liitunud: 23.05.2017 20:52
Postitusi: 5
Ma ise sõnu ei viitsind lugedagi.☺praegu on siis nii.et kast läks acariise aju pistik oli märg ka ei tea kas sellepärast? Tuttava jutt sihuke siis nii käisin linnas ära ja hunnik aega kulus ja tulemus sama autol bochi diagnostika ei leia automaat kasti üles see tähendab et aju on kas päris persses või siis on ikka kusagilt juhtmed pees püüan homme hiilida kas näeb.Teise tuttava jutt peale veakoode oli selline Kiirus ja temp andurid. Katkestus ikka. Vaata selle riistaga kiiruseandurid ka ära. Soites kahtlustab turbo vahetuse ajal kiiruse anduri lahtitulekut saan vist aru.Kusjuures mingi jutt oli veel sihuke et üks veakood selle kohta mida autol polegi.koodid siis P0122 jaP 0712.Sama pilk jutt sai umbes nüüd ☺Mina ei tea nüüd kas aju on läbi või ei?mismoodi nad otsi annavad?Enne remonti igaljuhul probleemi polnd.Pole teist aju ka millega proovida


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11