Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 27.04.2024 22:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 05.06.2013 0:58 
Eemal

Liitunud: 25.06.2005 15:29
Postitusi: 71
Asukoht: Pärnu
no aga mul isiklikult toimivad need chipid kenasti
a4 chipp mis siiani toimib ei sa kurta varasem ka töötas ja 132kw c5 toimis ka ilusti, venna 81kw c5 toimib ka ilusti..
ja need on minu isiklikud kogewmused
ei räägi siin teiste eest..

_________________
Fb:
Pärnu TDI Power
Sillucar
M: 1.9/2.5 r5 tdi tuning pihustiotsad uued, sportnukkvõllid
Mootorite remont, hooldus.

1/4mile drag 12,9@175


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 05.06.2013 1:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2009 10:29
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
_siim_ kirjutas:
tuttava audi tossas ja sõi palju kytet aga edasi ei käinud,originaali tagasi ja kõik oli jälle ok,vbla oli lihtsalt juhus,ei tea.

Kes see tuttav siis oli? Minuni pole kaebust jõudnud.
Freeser ongi ainuke kes kõigis foorumites halab. Teised sajad ja sajad sõidavad rahulolevalt.
Selgitaks siis siin ka: freeser ise soovis ülikanget tarkvara. Auto kahjuks selle jaoks oli liiga nõrk ja lahjemaks tegemisest ta kuulda ei tahtnud. Lõpuks kui siiski tegime lahjemaks polnud auto enam ammu originaal konditsioonis. Tarkvara aga tehtud originaal tehnikale. See auto vajab nüüd juba seadistamist vastavalt rauale. Selle mittetöötava tarkvara müüs edasi järgmisele õnnetule, kuigi pidi tagasi saatma. Kompromisse olen pakkunud mitmeid aga oma nägu ta näidata enam ei julge. Üliraske aidata kui ükski variant kliendile ei sobi. Selleasemel levitab laimu erinevates foorumites.
Annan tarkvarele ja paigaldusele garantii, kui midagi ei toimi või tundub vale, siis mu number on 58007330 ja teeme korrektuurid.

_________________
CHIPTUNING & DPF EEMALDUS, www.CHIP.ee -58007330


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 05.06.2013 21:47 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.07.2010 18:39
Postitusi: 57
Asukoht: Pärnu
Kas sa jürisoo eelmist teksti ka lugesid w? :shock: Ja Silver miks sa ei maini sellest home made chipist mis A8 peale sai ja kottigi kasu pole? Jürisooga koguaeg mingid jamad olnud, alates vag-com kaablitest ja lõpetades pihustiotstega. Juhtmete kohta rääkisid ka, et valesti ühendatud, aga lihtsalt müüsid saasta mis ei toiminudki korralikult.

Lugu sai alguse sellest, et sai jyrisoolt uuritud chippi ja tema küsis kas soovid kanget või tavalist? Ütlesin, et kui juba teeme siis las läheb kangem ja siis ei olnud mingit juttu sellest kuidas see on mingi üüber ja eriti võimas chip vaid lihtsalt kange. Chip peal selleest ka rohkem makstud ja kojusõit algas ja samuti probleemid limpi viskamisega. Jyrisoo lasi vahetada palju juppe ja ajas kõike tehnika peale ja need asjad sai kõik tehtud mis tema ütles ja probleem oli jätkuv. Sai ka käidud mingi kolm korda vms spetsiaalselt selle murega jyrisoo juures ja alati oli, et asi tehnikas ja chipis pole mingit probleemi. Lõpuks lendas ka turbo ja sai asju ümber tehtud ja nüüd pole tõesti originaal nagu aga see viga oli siiski ka enne uut tehnikat niiet pole vaja igas teemas tuua ettekäändeks seda, et auto pole enam originaal. Kui käisin tallinas sinujuures selle murega ei pakkunud sa ÜHTEGI korda välja varianti chipi vahetusest või selle muutmisest. Nüüd kui see asi on avalikustatud räägid sa chipi muutmisest ja kuidas kõik on ilus tore ja teen uue softi jne. Miks ei saand siis kordagi seda enne tehtud kui käisin sinujuures selle murega ja orig tehnikaga? Kui sa müüsid kangemat softi ei olnud juttugi, et siuke nuss sellega on vaid ütlesid omalvastutusel kui laiali lendab. Chipi tootjat sa ka ei avalikusta mis on selle põhjuseks? Reaalsus on see, et jõupoolest pole vahet kummalgi chipil olgu ta kange või tavaline ja see on dynos järgi proovitud ja samuti 103kw audi peal millele sai ka spetsiaalselt enne ac dragi kange soft peale pandud lootes ka selle lisa 100euri eest tulemust saada aga kõik oli sama, rääkisid veel, et hoiab 1,4bari rõhku aga reaalselt oli ikka see, et viskas 1,3 ja jäi 1,1 hoidma. Samas pärnus lasi tuttav volvole panna peale CTS tuningus ja temal viskab 1,4 ja hoiab ka seda. Pole mõtet ajada, et panin sinujuures kõige kangema ja soovisin mingit üüber chippi sest juttu oli sinupoolt kas tahad tavalist või võin ka pakkuda kangemat ja see oli ka kangem ja ütlesid veel, et sellel süütegraafik maximaalse piiripeal ja rohkem kangemat pole saada ja saigi see valitud sest sinupoolt polnud mingit juttu, et see oleks eriti ohtlik. Samuti panid ka tuttava seatile selle kangema peale ilma, et oleks olnud juttu kuidas see on nii ohtlik ja millegi eest ei vastuta ja jupid mis ütlesid on vigased sai kõik vahetatud ja probleem jäi ja alles nüüd räägid softi vahetamisest, sellest oleks pidanud alustama juba siis kui käisin niisama sinujuures ja leidsid ainult juppe mis vajavad vahetust ja ütlesid veel korduvalt SOFTIS pole KINDLASTI viga.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 05.06.2013 23:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2009 10:29
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
Kui chipima tulid töötas su auto nagu aiatraktor, seega oli see juba enne korrast ära. Kangemat ja lahjat mõõtsite dünos mitte originaal autoga mis ka originaal tarkvaraga ei töötaks. Olen pakkunud sulle mitmeid kordi lahendust, sa ise ei taha asja lahendada. Sina ainukesena oled probleemne, teistel probleeme pole. Ehk saame laupäeval miili võistlusel kokku?

_________________
CHIPTUNING & DPF EEMALDUS, www.CHIP.ee -58007330


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 06.06.2013 10:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2013 21:54
Postitusi: 142
Asukoht: jõgevamaa
:roll:

_________________
Black smoke....also the tires


Viimati muutis bmwre39, 16.10.2013 9:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.06.2013 19:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.07.2010 18:39
Postitusi: 57
Asukoht: Pärnu
jyrisoo kirjutas:
Kui chipima tulid töötas su auto nagu aiatraktor, seega oli see juba enne korrast ära. Kangemat ja lahjat mõõtsite dünos mitte originaal autoga mis ka originaal tarkvaraga ei töötaks. Olen pakkunud sulle mitmeid kordi lahendust, sa ise ei taha asja lahendada. Sina ainukesena oled probleemne, teistel probleeme pole. Ehk saame laupäeval miili võistlusel kokku?

Mida sa nüüd ajad :shock: See kui see masin kohapeal korralikult ei toiminud oli mingi teine kord ja see sai ka korda tehtud kohe kui sa enam ei mäleta, peale seda töötas ilusti jälle. Minu autoga sai käidud mitmed korrad Tallinnas ja siis ei pakkunud sa midagi välja peale selle, et vaheta see ja teine ära. Sinu sita alla on kulunud teise softi raha ja peale ka veel, kuid tulemus ikka suur null. Sa audiklubis ka targutasid loe mu tehtud teemat ja seal kohe teine postitus, et teiste arust on see normaalne, et möödasõidul limp mode on. Mina ei ole sellise asjaga rahul, kuna maksin siiski 150+20 euri selle softi eest. Oleks võinud kohe raha tagasi maksta ja poleks ühtegi teemat sinu kohta olnud kuskil foorumis, aga kordagi pole sa raha tagasi pakkunud mida sa kuskil kirjutasid, et eluaegne garantii ja kui ei sobi saad raha tagasi. Mul on targemat ka teha kui mööda Eestit sind taga ajada ja miililt ei saa selle softiga nagunii osa võtta ja vaatama seda tulla oleks olnud mõttetu!!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.06.2013 22:55 
Eemal

Liitunud: 25.06.2005 15:29
Postitusi: 71
Asukoht: Pärnu
Täna siis miilil õhulugejaga kakeldes sain tagasihoidliku 212km/h kirja..
kolded ära tegema ja siis korraliku seadistusa ja õhulugeja minema ja siis peaks juba hea olema :)

_________________
Fb:
Pärnu TDI Power
Sillucar
M: 1.9/2.5 r5 tdi tuning pihustiotsad uued, sportnukkvõllid
Mootorite remont, hooldus.

1/4mile drag 12,9@175


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13.06.2013 22:01 
Eemal

Liitunud: 21.01.2008 15:16
Postitusi: 415
Asukoht: Helsinki
Ega sa juhuslikult seda ostetud softi netti ei saa?

Ma viskaks pilgu peale kiiresti,pole küll mingi pro aga elementaarsetest asjadest saan aru,kus miskit väga valesti on.

Või siis originaalsofti oma autost,vaatan kuidas selle kannataks lihtinimestele loetavaks teha,saaksid ise muuta mida vaja.


Oli see ajusse joodetav vigur või mööda kaablit sissesöödetav?

Originaalpihustid ja turbo lõppevad ca 200hp peal,cumminsi pihustiotstega ca 270-300hp koos teise turboga.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23.10.2013 23:03 
Eemal

Liitunud: 13.06.2013 21:14
Postitusi: 1
Asukoht: Pärnu
Otsustasin ka oma kogemust siin jagada. Lugesin seda teemat, nii positiivseid kogemusi kui friiseri negatiivset ja otsustasin siiski omal nahal ära proovida sest teised kõik kiidavad mujal. Nüüdseks olen juba üle kuu sõitnud ja saan öelda vaid kiitvaid sõnu. Auto omanda täiesti teise elu. Ei oodanud nii suurt vahet. Taga pole mingit suitsu ja 2 paagitäiega mõõtes on kütusekulu tõesti 0,5l väiksemaks läinud. Mina omaltpool julgen igaljuhul soovitada jyrisoo chipi. Ütleks, et üks paremini investeeritud 130€ oma traktorisse :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11