Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.04.2024 0:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.06.2009 11:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2005 20:48
Postitusi: 735
Asukoht: Western Australia
Peebu ülistuslaulu kõrval ei tasu ära unustada kindlasti, et ta ise tegeleb vemside müügiga ja oleks vägagi imelik, kui ta kasvõi pool sõna halba nende kohta ütleks.. :lol:

MS'i pistikumure on sul küll nüüd mõnuga lambist imetud. Nii minu, kui Mihkli autodel on isetehtud juhtmestikud, ja ma ei tea, et meil oleks mõni pin ära murdunud :)

Aa, ja selle probleemi lahendab lõplikult juba minu pakutud valmisjuhtmestik.
Kirjadega, kvaliteetsed silikoonjuhtmed, mida on lausa lust kasutada :)

MS'i komplekteerimine ~1k

_________________
TurboLestaKala | JAM Racing


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.06.2009 12:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2005 13:58
Postitusi: 2243
Asukoht: Tartu
Heh, te ise ju müüte MS-i, nii et tasakaal on olemas.

Halba on VEMS-il küll, näiteks kapriissus korraliku paigalduse (= tuleb väga täpselt manuali lugeda) suhtes ja tihtipeale arusaamatud seletused tavainimese jaoks, kuidas midagi töötama peab.
Varasematel aegadel oli probleem toore tarkvaraga, nüüd on see peaaegu olematu, kuna uus VemsTune toimib kenasti ja released firmwared (1.0.73, 1.0.78, 1.1.27, 1.1.47 ja 1.1.5x seeria) toimivad ilma mingite kaladeta.

Ahjaa, mõned featuurid ununesid ennist mainimata: nt sisemine logimine SD kaardile (kuni 4GB) ja on-the-fly multi-config.

Aga see pistiku-teema pole pelgalt minu fantaasia, vaid seda olen läbi aastate kuulnud mitmetelt kasutajatelt.
Ainuke MS, millel normaalne pistik, oli jeff01-e käest läbikäinud MicroSquirt.

_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
http://www.porsche-foorum.org


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.06.2009 13:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Kui jutt käib sellest ajust:
Pilt

siis polnud see MicroSquirt aga see pole hetkel teemaks :)
Tegu oli kellegi soomlase poolt välja mõeldud kompotiga mis mulle vaid väliselt, selle pistiku ja hinna tõttu meeldis. Se aju maksis kõige pildil olevaga kokku miski 4k ja tal oli sees 4 vb921 kivi ja kaasas ka teine MAP andur.

Mis mulle temas EI meeldinud oli see, et kõik detailid plaadil erinesid originaalidest, layout oli sootuks erinev, süütefetid otse plaadile joodetud ja prose oli imetilluke 44 jalaga mis samuti otse peale joodetud. Ühesõnaga häiris mind varuvariandi puudumine kui miskit läbi peaks põletama.

MSi pistikust niipalju et esimesed mis kokku jootsin olid sellised soperdised et tõesti oli probleeme imepeenikeste pinide otsa jämedamate juhtmete jootmisel. Nüüd olen neid vast 6-7 tk jootnud (sest oma autodel tegin paar korda kasvõi LOOKi pärast ringi) ja viimastel pole juhtmed tagant tulnud.....Ilmselt olen veidi paremini jootma õppinud. 0 probleemi oli valmis ostetud kimbuga kuna nonde juhtmete tsas võid lausa rippuda. Küll tuleks aga vaadata, et pistik saaks ka kruvidega kinni keeratud. Paar korda on juhtunud, et pistikud on poolenisti lahti olnud ja auto sõidab aga teeb igasugu trikke kuna ta ei näe näiteks temp andurite signaali jne :) need arvuti pistikud on äbarikud tõesti ja need kruvikesed ei kannata 30 korda aju maha-peale teemat aga kui kui kõik toimib ja näppida pole tarvis võib asi isegi kesta. Niiskuse teemal on nad VEMSi pistikutega suht sama kaitsetud (Juhuslikult vedeleb autos 2 VEMSi pistikut ja sai neid uuritud)

MSiga saab auto käima, saab segu ja süüte selliseks nagu tarvis ja seda kõike üsna lihtsalt

VEMSiga saad seda kõike ja rohkem veelgi, minu puhul ilmselt rohkem kui mul tarvis oleks.

Aju marki ei valita soovitava HP järgi vaid vajaduste järgi mida aju peab rahuldama

MSi veidi odavam hind seisnebki selles odavas pistikus ja WB controlleri puudumises suuresti.

Mis vahet on mida keegi müüb või millega raha teenib? Valetanud pole ju nagu keegi :roll:

Kena Jaani.

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.06.2009 22:30 
Eemal

Liitunud: 21.01.2008 15:16
Postitusi: 415
Asukoht: Helsinki
Jaan läbi ja selgus ka käes mis tuleb,kahjuks siia foorumisse enam asja pole,peab rohkem TQHQ külaliseks hakkama :D
Ühesõnaga kalli turbomöllu asemel tuli odav 518,...cid mootor millel juba tehasest peaaegu samapalju hobuseid kui tolle,valmistati see ca 33 aastat tagasi....

Tänud rahvale kes viitsis natsa vaeva näha,ning seoses sellega on müügis ka üks tehase 2,2 turbomootor koos juhtmestiku ning ajuga(mazda/ford) usa foorumid väidavad safe 300hp?aga pole katsetanud ja pead ei anna(200 on ühel igapäevaautol sama süsteemiga(pm stock) )


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11