Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 16:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 14.07.2013 19:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.09.2007 22:14
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn-Mustamäe
Tere!
Kas siin on kogemusi kellegil , kes on kasutanud Pidurimesitris taastatud siduri kettast ,et kuidas nende katted valule vastu peavad ?
Endal on hetkel tugevdatud siduri korv ja oem orgaaniline sidur mis sai nüüd kuuma ja ei pea enam nii hästi ning nüüd mõtlesin ,et äkki laseks panna pidurimeistris uued hõõrdkatted oem kettale peale ehk saab parem ?
Mis arvate ?
Või tasuks minna üle keraamika/metall 4-6 labalisele kettale ?

_________________
Nissan Pulsar GTI-R
AWD SR20DET BW EFR 7163@ 1.8 bar , Bosch Motorsport injectors 1700cc .
1/4 Mile 11,6 @ 201km/h


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 20:08 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
Ma arvan, et enamus vendi siit, vähemalt Tallinna inimesi, on Pidurimeistri katteid kasutanud mingil ajahetkel. Ise olen vist 3 siduriketast lasknud teha ja mingeid probleeme ei ole never esinenud. Hoiab muidugi korv, aga keskmise poe komplekti kettaga võrreldes töötab minu arvamusel see pidurimeistri kate paremini. Ühesõnaga kui see sidurivahetus ise mingi 3 päevane elu paininass ei ole siis tasuks läbi proovida küll see variant.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 20:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2007 11:07
Postitusi: 91
Asukoht: Tartu
Kui sul sidur kuuma sai, siis suure tõenäosusega sai ka korv kahjustada ning sel juhul on pidurimeistri katetest vähe. SR20DET performance korv koos labadega kettaga ei makse ülemõistuse palju. Mina vahetaksin sidurit ühe korra, mitte kaks :roll:


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 20:58 
Eemal

Liitunud: 11.01.2010 15:55
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
Mul on vastu pidanud, neliveoline, mootorist ca 400Nm, 4000rpm launchidega annavad järgi siiani ainult rehvid.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14.07.2013 21:08 
Eemal

Liitunud: 29.08.2005 19:56
Postitusi: 259
Endal selline kogemus, kui originaal hakkas kohe libisema boostides(max rõhk oli 0,8bari), siis piduri meistrikatetega sama komplekt hakkas libisema lihtsalt kõrgemal pöördel. Ei julge pakkuda palju jõu mõttes vahet võis olla, aga kui plaan jõudu juurde teha, siis kohe korralik asi alla panna. Hiljem on vähem peavalu.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17.07.2013 2:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.07.2007 21:16
Postitusi: 72
Nagu eelkõneleja siis sammuti panustaks korralikule asjale. Minul lagunes pidurimeistri katetega oem ketas väga kiirelt. Hilisemalt vaadates siis needisüvised katetes olid puuritud väga erinevalt ning mõnedel neetidel pea alla jääv katte paksus polnud lihtsalt piisav ning rebis juppideks hooratta poolse katte. Sai racingexperdist korralik Soomes valmistatud nelja labaga ketas ostetud ning hooratta ja korvi tööpinnad lihvitud ning nüüdseks üks mure vähem.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.03.2014 15:32 
Eemal

Liitunud: 24.11.2006 19:37
Postitusi: 219
Mul lendas 3 nädalat peal olnud siduriketas juppideks, nii et lamelli metall osad olid k.kasti korpuses kinni, siiamaani seal, sest näpitsatega kätte neid ei saanud, korvi rikkus ka ära, õnneks jäi hoorataspuutumatta.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12.03.2014 12:04 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.04.2009 0:49
Postitusi: 485
Asukoht: Tallinn
Mina katmisesse viisin, siis ühe siduri andis ta mulle samamoodi tagasi, ütles, et ei julge sellele teha, et see mingi B-osa ja pole väga kvaliteetne.
Et siis siduri toorik peab olema ka vastav.
Seni pole minul ükski pidurimeistri sidur probleeme tekitanud ja pole ka seni ükski libisema läinud.
muidugi mul pole ka tead mis jõudusi taga. (S13: CA18DET ja MR2: 3S-GTE jne)
ilmselt preformance siduritega võrrelda ei saa aga b osast kindlasti etem.. kui mitte isegi a-osast.

R4 mootorieid hoiab kinni küll

_________________
"fast , cheap and reliable...you can only pick two" Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11