Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 18:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Baltic Bolt
PostitusPostitatud: 29.11.2006 16:08 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.08.2005 17:44
Postitusi: 305
Minu arust üks kõige ülbema suhtumisega polte müüv asutus. Kui keegi oskaks soovitada konkureeriva poldipoe, kus müüdaks tolli ja peenkeeret läheks kohe nende kliendiks. :cry:

ps Nüüd on neile järjekorraautomaat, nagu pangas ja teenindajad on veel rohkem ennasttäis läinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 16:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:24
Postitusi: 1750
Asukoht: tallinn, kopli
minul mõlemat sorti kogemusi. kord teenindati v hästi ja otsiti vajalikke juppe taga, aga teinekord jällemõnusalt ka nähvatud...
küsisin musta polti, mis minu teadmise järgi onm yldiselt tugevam kui need heledad, aga sellepeale nähvati et mis se värvus siia puutub...Loogiline kah aga kuna enamasti on levinum asi et mustad poldid on tugevad siis muudmoodi ei osanud tol hetkel kysida kah.
eks müüjal oli paha päev :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 17:09 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2006 20:58
Postitusi: 135
Seal tundub põhiline nähvaja olevat see kiilakas või lühikeste juustega turskem jõmm, tundub et lihtsalt tüübi suhtlusstiil ongi selline, mis teha. Teised on normaalsemad ja mina olen siiani sealt ikka abi saanud - positiivne on see, et nad ikka viitsivad seda 3 mutri kaupa müüki korraldada, võiks ju vabalt jaekliendid puu taha juhatada nagu würth, tõenäoliselt käive väga ei kukuks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 17:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.12.2004 2:41
Postitusi: 4626
Asukoht: Tallinn
Mulle on mitmeid kordi mainitud, et autopoltidega nemad ei tegele.
Seda siis kui olen läinud mõnda uut polti uurima ja vaadatud, et otsas on nn koonus.
Ma saan nagu sellest aru, et nad ei tegele auto poltidega aga võiks mulle siis ilma koonuseta asenduse otsida.

Siis kui nad ainult hulgiklientidega tegelema hakkaks, oleks ilmselt pooled teenindajad tööta ka.

Miks eestis ei või olla samas stiilis poode nagu USA-s mingid metallipoed.

_________________
Subaru Impreza GT MY99 | VW Passat 6.0 W12 '02 | VW Golf 2 4motion '91
ECUMASTER tooted http://ecumaster.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee | @Facebook
Tavahooldus, performance & tuning teenused + osad, mootorite ehitamine ja remont - Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 21:12 
Eemal

Liitunud: 15.01.2005 1:15
Postitusi: 244
Asukoht: Tallinn
Vaadake Knokest (Veerennis) seal saad ise valida endale polte mutreid jms.
Võibolla ainuke miinus, mis knokel on , on see , et väga spetsiifilisi polte ei leidu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 21:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2006 19:04
Postitusi: 160
Pärnu Würth teenindab ka eraisikutest kliente, vähemalt suvel sai küll seal käidud paar korda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 22:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2006 20:58
Postitusi: 135
Ei noh seda Knoke stiilis kama saab igalt poolt, ma käin tavaliselt K-Rauas neid kiloga ostmas (see mis on Kalevi peatuses, politsei peamaja taga). Baltic Bolt on ikka siis abiks kui on vaja tollkeeret, peenkeeret, suuremat kui 8,8 tugevust või muud eksootikat.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 23:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.12.2004 20:12
Postitusi: 664
Järgmine kord kui Opentrackil Viperi meest näete siis kaevake talle ära mis teile ei meeldi - Roul on nimelt selle asutuse tegevjuht... :)

_________________
BMW 325i E30 2,8L stroker & BMW 328iA E36 Touring


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.11.2006 23:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.12.2004 2:41
Postitusi: 4626
Asukoht: Tallinn
Siis hakkab varsti looma ju.

Mul isiklikest kogemustest teada, et nii saab asi enamjaolt aetud.
On olnud juhus, kus ma nagu poole sõnaga mainisin tuttavale (kes ise otseselt selle asutuse direktoriga tuttav ei olnud),
et oli selline ebameeldiv juhus ja järgmine päev oli saanud antud töötaja mööda päid ja jalgu.
Kusjuures minu poolt polnud see üldse nii mõeldud (vihjeks sõna UM).

_________________
Subaru Impreza GT MY99 | VW Passat 6.0 W12 '02 | VW Golf 2 4motion '91
ECUMASTER tooted http://ecumaster.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee | @Facebook
Tavahooldus, performance & tuning teenused + osad, mootorite ehitamine ja remont - Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30.11.2006 18:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2006 18:45
Postitusi: 644
Asukoht: tallinn
olen käinud ka mõned korrad ja alati on vist jopanud normaalse vempsi otsa, sest ei kurda. korra vaadati imelikult kui läksin plokikaanepolt näpus ja tahtsin andmeid, et neid läbi oma tööandja firma tellida (saab endale vähemalt alet ikka ka normaalselt teha 8) )


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03.12.2006 2:32 
tõsiselt pointless pood, inimesed peaks aru saama keda nad nüüd siis teenindavad ! kui firmasid siis arvega ja teistmoodi, aga kui eraisikuid ja väikeostjaid siis muudmoodi, aga seal on tõesti selline pudru ja kapsad koos.
Endal mul isiklikult niipalju vaba aega pole, et seal järjekorras passida ja siis mingi alamakstud jorsiga seletada, et vaja miskit, mille tootekoodi ma tõesti peast ei tea.
Mingi hetk hakkasime tellima kogu kola Würthist, ja ma võin 101% kinnitada, et iga poldi ja mutri kvaliteet on parem kui baltic-bolt !
Kuid ikka on mingi jubin mida würthi tootevalikus pole ja istud nagu m..n baltic-bolt järjekorras ja ootad millal mingi jorss karjub järgmine ja siis võibolla jälle saad mida vaja.


Üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.12.2006 15:26 
Eemal

Liitunud: 04.07.2005 19:33
Postitusi: 120
Asukoht: Tartu
Tartus ka meeldivad kogemused Würth nimelise asutusega


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 28.12.2006 22:08 
Eemal

Liitunud: 28.12.2006 16:55
Postitusi: 5
Asukoht: tln
ülbe suhtumisega on müüjad küll aga kahekaupa polte on alati saadud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.12.2006 0:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 10:31
Postitusi: 655
Asukoht: Tln
mõtetult virisete ainult.
Mõelge enne ostmist välja mida täpselt tahate saada, siis ei tundu ehk müüad nii ülbed. Minu arvates on nad pigem konkreetsed.
Oluline on hoopis see, et sealt pea alati soovitud asju saadud !

_________________
www.esracing.ee // www.facebook.com/esracingestonia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.12.2006 17:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2006 20:47
Postitusi: 541
Asukoht: tallinn/lähiümbrus
Tsiteeri:
Mõelge enne ostmist välja mida täpselt tahate saada, siis ei tundu ehk müüad nii ülbed. Minu arvates on nad pigem konkreetsed.
Oluline on hoopis see, et sealt pea alati soovitud asju saadud !


no ise ka seal tööasjus käidud ja üldiselt tean alati VÄGA konkreetselt,mida tahan ja palju tahan.

üldiselt on letimüüja viimane tegelane,kelle käitumise järgi firmat hukka mõista.valik on neil kordi parem,kui Würth-il näiteks.

aga noh,teiega võin niipalju kaasa rääkida,et se tegelane,kes seal kõige vasakpoolsem on,üksi oma leti taga(otse ees nagu kaks säga tavaliselt old :-D ) et noh,selle venna kundesse suhtumine jätab nati soovida küll,aga se on pigem tema probleem ;)

_________________
Impreza GT `98 (Ex)
Impreza STi `06


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11