Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 24.04.2024 5:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 26.01.2011 21:36 
Eemal

Liitunud: 10.05.2009 22:30
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn
Tegelikult on nii. Et nii palju kui on inimesi, on ka eri arvamusi.
Kõike ei jõuaks ju foorumitesse kirjutada. Imselt peab võtma iga foorumis negatiivset arvamust kirjutava inimese ERALDI ette
ja vastama talle personaalselt küsimustele, millest aru ei saa (või ei taha saada).
Selge on see, et kunagi ei saagi olema reeglit, mis kõigile meeldiks ja oleks väga hea.
Alati leitakse mingi punkt mida saab väänata. Eestlasi (ja võibolla mitte ainult) iseloomustabki see, et üritatakse seadustest ja reeglitest mööda hiilida (nt. kas EAList saab mööda hiilida).
Kallid võistlejad kuidas saab teha reegleid ja korraldada võistlust, et kõigile meeldiks. Küll ei sobi rehvid, siis klassid, osalustasu ja pileti hind. Kui laseks kõik reeglid vabaks, ei teeks mingeid piiranguid (ka rahalisi) ja võistlused oleks kõigile tasuta (ka pealtvaatajatele), mis siis oleks parem või? Mis sellest kõigest välja tuleks? Kes sellise võistluse teeks?
Kuidas see edendaks kiirendusvõistluste arengut? Seletage mulle imelikule kah. Ilmselt ei saa mina millegist aru.
Nüüd sai küll vist tqhq foorumist selle jutuga siia üle kolitud (mis mul plaanis ei olnud), aga ma lihtsalt pidin midagi ütlema.
Ja sellega on ka minu poolt kõik.
Need kes tahavad, saavad aru. Igal ühel on õigus oma arvamusele, aga laseme Alakomiteel kah enne oma sõna öelda, kui nad päris maa põhja taote, ega kuula ainult TAK-i, kes on (nagu mina aru saan) paipoisi rollis ja alakomitee on paha. Uskuge mind, et alakomiteel on kah nii üht-teist öelda TAK-i tegevuse/tegematuse kohta. Kuna ma ei tea päris täpseid tagamaid, siis ei hakka võlgade koha pealt sõna võtma. Seniks elagem rahus edasi.
Meil oleks soov ikka see aasta üks Speedest NR teha ja ka Speedest 1000 EUR. Ärge meid siis kõvasti lööge. katsume ikka sõbralikult asjad selgeks rääkida.
Tänan tähelepanu eest.
P.S. Kalender tuleb avalikkusele kah õige pea. Siin raputan tuhka endale päha ja vabandan viivituse pärast.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 26.01.2011 22:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
aivoha kirjutas:
...nii palju kui on inimesi, on ka eri arvamusi.

Jah täpselt nii se ongi.
aivoha kirjutas:
Selge on see, et kunagi ei saagi olema reeglit, mis kõigile meeldiks ja oleks väga hea.

Absoluutselt
aivoha kirjutas:
Kallid võistlejad kuidas saab teha reegleid ja korraldada võistlust, et kõigile meeldiks. Küll ei sobi rehvid, siis klassid, osalustasu ja pileti hind. Kui laseks kõik reeglid vabaks, ei teeks mingeid piiranguid (ka rahalisi) ja võistlused oleks kõigile tasuta (ka pealtvaatajatele), mis siis oleks parem või? Mis sellest kõigest välja tuleks? Kes sellise võistluse teeks?

Milleks laskuda äärmustesse? kroonidest rääkides mitmete tonnide ja nulli vahel on veel variante. Kui lihtsalt minimaalsetest summadest rääkida siis välja tuleks see, mis autoklubil tuli....sõitjatel ja pealtvaatajatel on hea meel sest sõita saab palju ja maksma peab vähe.....piisava hulga rahvata oleks lõpptulemuseks võlg nagu praegu.

aivoha kirjutas:
Kuidas see edendaks kiirendusvõistluste arengut? Seletage mulle imelikule kah. Ilmselt ei saa mina millegist aru.
See, et organiseerida võlgadega üritusi ei aitagi. Väike ettepanek mul siiski oleks. On ju olemas teatud grupp inimesi kes EMV-l sõidab ja igal juhul kohal on koos oma fännide ja pealtvaatajatega...Las see jääb nii nagu on kui sõitjad on rahul. Reeglina on need inimesed veidi targemad kui foorumiklähvijad ja nendega annab ka näost näkku rääkida ja kokku saada, et mida ja mis suunas lükata. AGA rahvast oleks vaja ju juurde saada......dragi autosid ehitama me ju rahvast ei pane.....Siis tuleb juurde saada vähe teistsugust seltskonda (Neid kellel on kiired autod kuid mitte dragiks ehitatud) Meie tänaval on hulga rohkem üle poole tuhande jõulisi autosid kui dragracereid. Algus selleks on streetman klassi näol tehtud. See tuleks vaid kuidagi atraktiivseks muuta. Välja reklaamitud tonni eest 1-2 korda aega sõita ei viitsi just paljud. Pakkuma peab siiski võistlusmomenti. Välja peab reklaamima enam just seda osa et A-la igamehe "dräg" Õiged dragi fännid kes spetsiaalautosid ehitavad ja nendega võistlevad teavad niikuinii kõik kuna miski üritus on. Selline "rahvadräg" mis on odavam ja lihtsam (litsentsid) kui EMV arvestuses võistlemine kaotaks autoklubi dragi mõtte ja ala koonduks taas rohkem EMV ümber. Olgugi, et see veaks kohale bemmimehed või kes iganes. Ka selline seltskond võtab üritusele raha kaasa ja jätab selle sinna maha. Streetmani teeks huvitavamaks suurem hulk osalejaid mis lubaks hiljem ühest klassist mitu teha. Seda saavutab vaid arusaamaga et väikse raha eest saab palju sõita mitte nii et tonn ja sõidad kui aega jääb. Piltlikult peaks olema justkui 2 drägi ühes. EMV ja mitte emv arvestuses sõitjad.

Aga see on ju jälle vaid minu arvamus ja seda lugevad kasutajat omavad teistsugust arvamust. :axe

Rahu.
Sõidame!

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 27.01.2011 11:41 
Eemal

Liitunud: 06.01.2010 16:27
Postitusi: 56
Asukoht: Tartu
Minu meelest on kogu selle diskussiooni point selles, et kui keegi teeb midagi hästi, siis peaks tal selleks võimalus olema vaatamata kõiksugusele bürokraatiale.

Ja rahvasport on ka sport. Ehk sport massidesse!
Kuskilt peavad ka profid välja kasvama.

_________________
rats


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11