TurboClub
http://foorum.turboclub.ee/

20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele!
http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=12&t=16373
1. leht 1-st

Autor:  Minister [ 24.04.2017 12:20 ]
Teema pealkiri:  20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele!

NB! Registreerimine on avatud kõigile huvilistele sõltumata auto vanusest, margist ja päritolumaast. Soodsam registreerimine kuni pühapäeva 14. mai õhtuni.

20. mai õhtul stardib taas järjekordne Retro Night Race sarja autoorienteerumine. Starti ootame kõiki autosid sõltumata margist ja vanusest. Seekord saab liigutada natuke rohkem, sest osa punkte saab võtta jala ja osa autoga. Retro ja USA autode vähesuses tõttu lisasime ka Vaba klassi tavalistele autodele. RETRO klassi paneme autod väljalaske aastaga 1990 või varasem ja VABA klassis saab sõita iga suvalise autoga. Ameerika autode klassis sõitmiseks peab auto olema USA päritolu.

Võistlusjuhend ja registreerimine on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/retro19

Osalustasu kuni 14.05.17 10 eurot tiimi iga täiskasvanud liige. Hiljem ja kohapeal 15 eurot tiimi täiskasvanud liige.

Võistlus stardib Kumu ülemisest parklast(Valge tn2 ) kell 22.00 ja liigub otsaga järgmisse päeva. Võistlus koosneb kuni 60-st punktist. Punktide väärtused on 3 punkti, 5 punkti ja 7 punkti. Stardis saavad osalejad kaardi(d) ja legendi. Võistlejate eesmärk on koguda kontrollaja jooksul võimalikult palju punkte. Punkte võib läbida vabalt valitud järjekorras. Igast punktist leiab vastuse legendilehel esitatud küsimusele. Legendilehel on toodud ära ka vastusevariandid ja igale vastusevariandile vastab kindel täht. Täht tuleb sisestada nutitelefoni äppi. Kaardil võib esinda ka fotopunkte, lisaülesandeid, vihjeid ja muid vigureid.

Tule sõitma ja võta sõbrad ka kaasa!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

Pilt

Autor:  Minister [ 10.05.2017 11:33 ]
Teema pealkiri:  Re: 20. mail Autoorienteerumine - USA vs Muu maailm

Hei

Aeg lendab kiiresti ja avastasin, et täna on viimane soodsama registreerimise päev 20. mai autoorienteerumisele. Täna südaöösel läheb soodsam registreerimine lukku ja juba homsesest on see 5 eurot iga tiimi liikme kohta kallim. Kui sa oled tulemas, siis pane end kirja lehel: http://www.seiklusministeerium.ee/retro19

Hetkel ootan registreerimissoove ainult vanade või ameerika autode omanikelt. Kui neid tuleb täna südaööks kokku vähem kui 20, siis avan võistluse kõigile soovijaile ja pikendan selle võrra ka soodsamat registreerimist kuni pühapäeva õhtuni.

Aga natuke rajast. Rada on suuremas osas paigas ja kulgeb Ülemiste City, Suur-Sõjamäe, Peterburi tee, Majaka ja ka kesklinna piirkonnas. Seekord saab lisaks autoorienteerumisele ka mõnes kohas jala liikuda ning teenida lisapunkte.

Panen mõned pildid iseloomustamaks mõnda punkti kohta:

Pilt

Pilt

Pilt

Pane end kirja ja kohtume 20. mai õhtul!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

Autor:  Minister [ 11.05.2017 8:34 ]
Teema pealkiri:  Re: 20. mail Autoorienteerumine - USA vs Muu maailm

Tähelepanu!

Retro Night Race 19 registreerimine on tänasest avatud kõigile huvilistele sõltumata auto vanusest ja margist. Soodsama registreerimise tähtaega pikendasime kuni pühapäeva 14. maini.

Registreeru vingele sõidule http://www.seiklusministeerium.ee/retro19

Autor:  Minister [ 14.05.2017 14:06 ]
Teema pealkiri:  Re: 20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele!

Ahoi ja head emadepäeva kõigile emadele!

Annan märku, et täna st pühapäeva südaöösel läheb lukku järgmise laupäeva 20. mai autoorienteerumise soodsam registreerimisvoor. Kui sa plaanid tulla sõitma, siis anna endast märku ja pane end kirja www.seiklusministeerium.ee/retro19

Tänaseks on end kirja pannud 10 julget võistkonda. Loodan, et lähipäevil tuleb sellele jõudsalt lisa!

Mõnusat pühapäeva ja kohtume juba 20. mail!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/