Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 12:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 07.10.2018 23:06 
Eemal

Liitunud: 15.04.2006 22:14
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa
Hei!


Olen omal ajal endale kokku rabanud hunniku projektikaid, aga aeg näitab, et mina nii tegija mees pole, et kõiki korda jõuaks teha, seega peab osa ära andma.

Pakkuda siis Mitsubishi Cordia turbo 1983a, mootoriks 1.6L 4G32T 84 kW. Kast on 2x4 käiku SuperShift. Tühimass alla tonni, ka taga on sõltumatu vedrustus.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Cordia
https://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubish ... ansmission
http://www.automobile-catalog.com/car/1 ... turbo.html

Eelmine omanik on kere keevitanud ja alustanud pahteldamist, sellest on aga 10a möödas. Nagu näha, siis midagi katastroofilist pole, lihtsat on vaja kõvasti aega ja tahtmist.

Kaasas on suures osas komplektne doonor, mille peal on mootor ja kast. Mootorit sai kunagi iidammu käivitatud, toimis. Arvata on, et kapremont vaja teha. Kuna tehasest on tal turbo sisselaskekollektori küljes ja paaritatud karburaatoriga draw-through süsteemis, siis minu visioon oli teha uus väljalaske+sisselaske kollektor ja panna mootorit juhtima programmeeritav aju. Saaks kaasaegselt toimiva ja võimsama mootori.

Juppe on palju, mitmeid juppe võib olla kolme auto jagu. Korralikumad uksed, kapott. Luugiklaasi on üks (küljes), esiklaasi on üks (doonori küljes). Esistanget pole, midagi esiotsast võib veel puudu olla, nt tuledevaheline plastik. Nägin paar kuud tagasi FB-s mingis grupis vähe kehvemas seisus Cordiat müügis millel aga just esiotsa jupid olemas.


Auto on ilusti arvel ja õige turbomootoriga, minu nimel. Seega dokumentide osas halbu üllatusi ei tule.

Fotod:



Hinnaks sümboolsed 150€ (vist juba odavam kui vanarauahind), hinna sees on doonor ka. Auto vormistame kohe uue omaniku nimele.
Asukoht: Viljandimaa, Mustla

Kui tekib küsimusi või soovite millesti konkreetsest pilte, siis kirjutate julgelt. Kui soov autole järgi tulla, siis minu nr:


Viimati muutis Henry, 13.06.2019 12:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08.10.2018 10:58 
Eemal

Liitunud: 13.01.2015 17:40
Postitusi: 49
See "eelmine omanik" olen mina ja keretöödega sai vist isegi juba 15a tagasi alustatud... :)
Kiidan Cordiat, kui VÄGA hea juhitavusega autot - sõitsin omalajal sellega tükk aega ringi. Loodan, et keegi võtab selle projekti lõpuks ette ja teeb ta korda - selliseks nagu ta väärib.
Mina isiklikult mootorit ei taastaks, vaid valiks asenduseks kas Evo pealt midagi või siis VR4. Suht 1:1 istuvad mõlemad peale.

Pilt

_________________
We live in a poor neighborhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 26.05.2019 18:50 
Eemal

Liitunud: 15.04.2006 22:14
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa
UP!

Hea suvine projekt :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11