Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 28.03.2024 18:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 14.09.2016 14:30 
Eemal

Liitunud: 28.03.2016 11:29
Postitusi: 45
Honda 2.0 mootor originaal sisuga 0,7Bar rõhku ja 9,5:1 surveaste. Lukuvahed 0,4-0,5mm. Kõik kolbid purunesid surverõngaste vahelt, muid kahjustusi või sulamist ei olnud ja keskmiste silindrite kolbidel oli suurem kahjustus kui äärmistel. Mis te arvate kas tegu oli detoga või lukuvahed läksid kokku? Enne uuesti kokku panemist saaks lukuvahed igaks-juhuks suuremaks teha aga ei tea kas on mõtet. Uued kolbid sai 2.2mm madalamaks ka treitud. Rõngad ise on nagu sellised plekilitakad mida saab makaroniks keerata ja katki ei lähe, tavaliselt olen ikka näinud selliseid hapraid mis katki tahavad minna.

Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 20.09.2016 21:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.11.2004 21:48
Postitusi: 2829
Asukoht: tartu
Minu arvamus et detonatsioon...Kuidas autot kasutasid kui katki läks? Sama auto millel probleeme pöörete lugemisega?
Kuna boost nii väike siis ilmselt originaalaju, mis ei tõmba süüdet tagasi ja sellest ka tagajärjed.

_________________
DÜNOPINK Tartus 56231442 https://www.facebook.com/WhlsUP/
Pakun ka Megasquirt juhtajusid ning nende paigaldust, ümberehitust ja seadistust.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07.10.2016 22:52 
Eemal

Liitunud: 28.03.2016 11:29
Postitusi: 45
jeff01 kirjutas:
Minu arvamus et detonatsioon...Kuidas autot kasutasid kui katki läks? Sama auto millel probleeme pöörete lugemisega?
Kuna boost nii väike siis ilmselt originaalaju, mis ei tõmba süüdet tagasi ja sellest ka tagajärjed.

Aeg kiiresti liikunud jäi soiku see teema aga vastan siis nüüd. Väike proovisõit mõned korrad sai põhjagaasi. Sama auto millel lugemise probleemid olid aga see sai lahenduse, EMU juhib. Ise arvan ka, et ikka deto oli, sest 95 kütus oli paagis ja turbo tõmbas otse radikast kuuma õhku sisse, seade oli ka toores. Nüüd sai surveaste julmalt madalamaks 8:1 ja töötas päris hästi mõned päevad 1bar ülerõhuga ja jälle kolb aga seekord aint üks. Eks see kolb läheb ka arvatavasti minu seadistamis oskuse ja paari muu väiksema rikke süüks. Lõpulaksuks peaks jälle koos olema :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.10.2016 15:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.01.2006 9:45
Postitusi: 769
Asukoht: Tallinn
jaan175 kirjutas:
Ise arvan ka, et ikka deto oli, sest 95 kütus oli paagis

Kuidas küll inimese hinge nii suur kurjus saab ära mahtuda, et see sunnib teda enda autosse 95-te panema?

_________________
0,5 MW


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 10.10.2016 17:16 
Eemal

Liitunud: 28.03.2016 11:29
Postitusi: 45
RFL kirjutas:
jaan175 kirjutas:
Ise arvan ka, et ikka deto oli, sest 95 kütus oli paagis

Kuidas küll inimese hinge nii suur kurjus saab ära mahtuda, et see sunnib teda enda autosse 95-te panema?

:) ju ma põlen siis põrgus.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11