Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 27.04.2024 22:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 30.03.2014 18:28 
Eemal

Liitunud: 30.03.2014 18:12
Postitusi: 5
Tere!
Nimelt siis tellin täna õhtul enda Passati 1.9TDI 81kw turbole uue sisu ära. Sellega seoses tekkis paar küsimust. Esimene probleem on see, et kuna mul tuleb see niiöelda "säästuprojekt" siis hetkel pole kohe kindlasti sellist raha kuskilt võtta, et uus õlitustoru ka tellida. Ja siit küsimus, et kas annab see vana toru ka uuevääriliseks teha? Ehk võtta ilusti maha ja lahustivette seisma jätta ja pärast kuidagi ehk puhastada kuni puhtaks saab?
Teine küsimus on uue turbo installimise kohta. Kuna uuel sisul ju tehasest mingit õli sees pole siis kuidas see käivitus peaks välja nägema uue turboga? Alguses läheb ju ikka aega kuni õli turboni jõuab. Minu loogika ütleks, et äkki süstlaga natuke õli sinna sisse lasta enne käivitust? Paljudele kindlasti tunduvad totrad küsimused, aga ma lihtsalt ei taha riskida sellega, et uue sisuga ka midagi juhtub.
Lisan lingi ka, peaks olema korralik asi. http://www.ebay.co.uk/itm/Turbocharger- ... 4ac970734f


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 30.03.2014 18:46 
Eemal

Liitunud: 13.04.2009 22:19
Postitusi: 109
Asukoht: Pärnu
Õli tuli sisse panna jah natuke. Milleks sa seda toru vahetada tahad? Kui see juba umbes on siis viska see minema ja lase hüdroskandis uus voolik sinna teha. Ilmselt pead ka uue turboga vaakumklapi varrast timmima ja ka seda piiramis kruvi mis turbo küljes on .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 30.03.2014 19:28 
Eemal

Liitunud: 30.03.2014 18:12
Postitusi: 5
Kui palju see natuke õli olla võiks? Üks väike süstlatäis? Nomaitea, siin räägitakse ju, et õlitustoru tuleb kindlasti ära vahetada. Kuigi minu turbo puhul ei ole selles viga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 30.03.2014 21:45 
Eemal

Liitunud: 13.04.2009 22:19
Postitusi: 109
Asukoht: Pärnu
Tegel peaks ka õpetus selle turboga kaasa tulema aga jah väike süstlatäis peaks piisama küll. Võid toru maha ka võtta ja proovida puhastada aga see jutt on tegelt rohkem 1.8 turbode kohta. Mul kodus on 2toru mis on 1,9tdi pealt võetud ja neil küll seinteküljes midagi kinni põlenud pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 06.04.2014 14:35 
Eemal

Liitunud: 30.03.2014 18:12
Postitusi: 5
Sain siis sisu vahetatud aga nüüd üks asi vaevab mind veel. Kas see ongi normaalne, et uue sisuga tekkib ka kuuldav turbo vilin? Kui mul aken lahti on siis ma kuulen igast asendist kuidas turbo spoolima hakkab ja edasigi kuni traktori hääl üle hakkab kostma.:D Õlitustoruga juhtus selline asi, et murtsin selle turbo juurest katki. See on see, kui autoremont öösel pikale venib. Igatahes sain isa abiga sinna vasest liite otsa keevitatud gaasikeevitusega ja tundub, et peab. Ei raatsinud hetkel 80€ uue torupeale panna ja siit lähedalt ka ühtegi võtta ei olnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 06.04.2014 16:28 
Eemal

Liitunud: 13.04.2009 22:19
Postitusi: 109
Asukoht: Pärnu
mul audi 1.9tdi 81 kw turbo toru olemas. Hüdroskandist saad 30 euriga uue vooliku sinna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 06.04.2014 18:04 
Eemal

Liitunud: 30.03.2014 18:12
Postitusi: 5
Ma ei näe sinna praegu mõtet uut toru osta kui vana veel toimib. Eks ma ikka jälgin teda aegaajalt. Aga kas see vilisemine on normaalne?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Turbole CHRA tellimine
PostitusPostitatud: 06.04.2014 18:59 
Eemal

Liitunud: 13.04.2009 22:19
Postitusi: 109
Asukoht: Pärnu
Vaata kõik lõdvikud üle sest tavaliselt need saavad mingi aeg otsa või on turbo radikas katki. Aga eks turbo peabki vilisema kui ta korras on aga kui liiga palju siis ikka mõni lõdvik on kas lahti või katki.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11