Get Adobe Flash player

 
Tänane kuupäev 19.06.2024 7:21

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


phpBB Smartfeed

Et Te pole sisse loginud või Teie liikmestaatus ei luba rohkemat, saate tellida omale uudisvoo vaid avalikest foorumitest. Kui Te soovite tellida uudiseid mitteavalikest foorumitest, palun logige sisse või registreeruge.

Uudistevood on mugavus! Nende abil ei pea te külastama kõiki lehekülgi, et nende sisuga tutvuda. See liides siin aitab Teil teie isikliku uudisvoo. Registreeritud liikmete autentimine on toetatud, see lubab lugeda ka neid foorumeid, mis teistele on keelatud.
Foorumite valik
Kaasa postitused järgmistest foorumitest:
Pange tähele, et siin nähtavad kategooriad ja foorumid on need, mille lugemisõigus Teil on. Kui Te valite vaid järjehoidjaga teemade uuenduse, siis ei saa te foorumeid ise valida.

Paksus kirjas (kui neid on), on need foorumid, mida administraator on määranud kohustuslikuks kõigis uudisvoogudes. Te ei saa neid nimekirjast eemladada. Läbikriipsutatud nimega foorumite lisamine uudisvoogu on administraatori poolt keelatud.


Turboclub


Turbo


Mootori juhtimine


Alternatiivsed kütused

N/A ehk vabalthingav

Vaba Teema ja Foorumi kasutajad
TurgPostituste filtrid
Postituste tüübid uudisvoos:

Kaasa postitused sellest ajast kuni praeguseni. Vaatamata näidatavatele valikutele, on teadetetahvli poolt määratud piir 30 päeva, mille jooksul tehtud postitusi on võimalik lugeda. See on vajalik, et uudisvoo laadimine ei muudaks tahvli tööd aeglasemaks.

Kui Te jätate selle tühjaks, võib uudisvoos olla suvaline arv teateid.
Lisapiirang

Tavaline järjestus on vaikimisi järjestus, mida phpBB2 kasutab, See on kategooria/foorum/viimane postitus (vähenev)/postituse aeg.

Tähelepanu: kui postitust lühendatakse, siis korrektse vorminduse tagamiseks eemaldatakse postitusest HTML.
Juurdepääsu kontrolli formaat&
Uudistevoo formaat:
Uudisvoo stiilid:
Tähelepanu! Stiilide kasutamise osakaal sõltub teie uudistelugeja võimalustest. Enamus lugejaid ei kasuta HTML-i stiile. Liigutage kursor stiili teksti kohale, et saada lisainfot.IP autentimine:
Teie praegune IP on 34.239.151.124. Kui te vajutate "jah", siis genereeritud URL-i saab kasutada vaid aadressivahemikus 34.239.151.*. Kui Te kasutate proxy-t uudiste lugemiseks ja teate selle IP-d, võite selle maski siia sisestada. See lubab proxy-l uudisvoo lugemise. Kui Te soovite, võite lubada laiema aadressiruumi. Näiteks 34.239.*.* on lubatud.

Määra IP autentimine sellele piirkonnale: ...*
Genereeri & test

Kopeerimiseks kliki URL-i. Kogu tekst valitakse automaatselt. Seejärel sisestage see oma uudistelugejasse.

Testi uudisvoogu:
Ava URL uues brauseriaknas. Uudisvoog võib uudistelugejas parem välja näha.

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Hüppa:  
POWERED_BY
PhpBB 3.0.11